18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ASAKKU

2012-12-11, 18:25
Niech ktoś k***a potwierdzi, że to fejk...

Jacuu

2012-12-11, 18:27
Zmienić nazwę na "egzamin gimbazjalny to bzdura" i to w tej chwili...

Zajaczekkkkk

2012-12-11, 18:33
@ujebuto Osoba z małego miasta może być o WIELE LEPIEJ wyedukowana niż z Warszawy. Patrząc na tych ludzi boję się co będzie z tym państwem. Pójdą na studia i będą państwem rządzić, będziemy mieli cały rząd z Komorowskich. :o Boże widzisz i nie grzmisz.

Makavel

2012-12-11, 18:38
Ciekawie ile płacą tym debilom za takie odpowiedzi :P

pitarturbull1987

2012-12-11, 18:40
dobrze że 90% "warszawiaków" jest ze wsi. tych 10% nie pokazali po prostu

stankry

2012-12-11, 18:44
to nie warszawskie bystrzaki!!!

To przyjezdne ścierwo psujące renomę i normalne relacje rodowitym mieszkańcom tego miasta z resztą Polski.

Przepraszam Was za nich!!!

To nie WARSZAWIACY, ale WARSZAWIANIE (0 polotu, kultury, obycia; 100% prostactwa, much w nosie, zakłamania)

AleUrwaU

2012-12-11, 19:03
Yebane Warszawioki ! !

Lonik

2012-12-11, 19:05
Ta przyjeżdżają tacy do stolicy, nie mogą znaleźć pracy u siebie, to ładują się do Warszawy z założeniem, że tutaj to bajeczne pieniądze płacą(wiem, to z własnych doświadczeń, bo posiadam część rodziny mieszkającej na wsi). Potem łatwo poznać takiego na drodze nieprzyzwyczajonego do więcej, niż jego na drodze. Jeszcze się potem szczycą, że oni to ze stolicy, mają świetne mieszkania, a zarobki to hu hu. Pokończyli jakieś śmieszne szkoły, pozbierali dyplomów i w poniedziałek do Warszawy ze słoikami zapie**alają. Faktem jest, że wszędzie trafia się na takich nieuków. Zatrważające. Ciekaw jestem, jak będzie nasz kraj wyglądał, kiedy to pokolenie dojdzie do władzy. Chciałbym zaznaczyć, że także należę do grupy wiekowej szkolnej i załamuje mnie poziom edukacji i inteligencji większości rówieśników. Sam NIE JESTEM nadzwyczajnie mądry, ale bez problemowo mogę odpowiedzieć na tak proste pytania z historii i geografii polski.

@TYTUSSS po WAT-cie jest dobra robota (według mnie)

Draiks

2012-12-11, 19:31
Lonik napisał/a:

Ta przyjeżdżają tacy do stolicy, nie mogą znaleźć pracy u siebie, to ładują się do Warszawy z założeniem, że tutaj to bajeczne pieniądze płacą(wiem, to z własnych doświadczeń, bo posiadam część rodziny mieszkającej na wsi). Potem łatwo poznać takiego na drodze nieprzyzwyczajonego do więcej, niż jego na drodze. Jeszcze się potem szczycą, że oni to ze stolicy, mają świetne mieszkania, a zarobki to hu hu. Pokończyli jakieś śmieszne szkoły, pozbierali dyplomów i w poniedziałek do Warszawy ze słoikami zapie**alają. Faktem jest, że wszędzie trafia się na takich nieuków. Zatrważające. Ciekaw jestem, jak będzie nasz kraj wyglądał, kiedy to pokolenie dojdzie do władzy. Chciałbym zaznaczyć, że także należę do grupy wiekowej szkolnej i załamuje mnie poziom edukacji i inteligencji większości rówieśników. Sam NIE JESTEM nadzwyczajnie mądry, ale bez problemowo mogę odpowiedzieć na tak proste pytania z historii i geografii polski.

@TYTUSSS po WAT-cie jest dobra robota (według mnie)


Co k***a?
Z tym facetem powinien chodzić karczek który po debilnej odpowiedzi waliłby w morde, oraz krzyczał "do szkoły baranie".

homeq

2012-12-11, 19:34
masaria i gomoria

człowiek_zły

2012-12-11, 19:44
I dlatego edukacja powinna być prywatna. Po co marnować pieniądze podatników? Obniżyć podatki, znieść obowiązkowe nauczanie.

je...........ę

2012-12-11, 20:06
2+2 ? 7

głupia Ty ,każdy głupi wie,że 2 + 2 to 15

Sadoll

2012-12-11, 21:11
nie wierzę że da się znaleźć takich debili... Ustawione w ch*j. Trzeba się w lesie wychować żeby nie wiedzieć nad jakim morzem leży Polska, albo ile księżyców ma Ziemia... Jeżeli oni odpowiadali szczerze, albo strzelali to - I don't want to live on this planet anymore...

wernetto

2012-12-11, 21:21
po zachowaniu niektórych widać, że fake. Aż dziw, że sadole dają się nabrać :D

ChomikAdrian

2012-12-11, 23:35
No cóż - mało piwek bo niewielu czai wtopy i brak wiedzy.

Nie - jednak to niemożliwe - obejrzałem więcej niż pierwsze 10 sek. i to fake.