18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Warszawska Premiera Zielonej Granicy

nsnsp • 2023-09-27, 07:17
Krótka głośna pytka


cedrikk

2023-09-27, 07:27
Komitet obrony demokracji... i wszystko jasne

Ogórek

2023-09-27, 07:31
Cóż za sperdolenie umysłowe

mygyry

2023-09-27, 07:54
Warszawa to inny stan umysłu...

flejtuch

2023-09-27, 08:41
A mi wstyd, że osoby pokazane na nagraniu są polkami.

Love_is_Love

2023-09-27, 08:50
Jaok to zero. Chciał kogoś ośmieszyć a wyszło totalnie odwrotnie :)

0dbytBiskupa

2023-09-27, 09:21
Paradoks patridioty: wszechpolscy aktywiści filmu nie widzieli, nie zamierzają oglądać, a wszystko o nim wiedzą.

Majles

2023-09-27, 09:24
Film podobno zajebisty i dobrze zrobiony. A kim sanpolaczki co oceniaja film bez ogladajia? :D

flejtuch napisał/a:

A mi wstyd, że osoby pokazane na nagraniu są polkami.



No to sa pajace z wszechpolskiej. Też mi wstyd.

Zulu-Gula

2023-09-27, 10:00
0dbytBiskupa napisał/a:

Paradoks patridioty: wszechpolscy aktywiści filmu nie widzieli, nie zamierzają oglądać, a wszystko o nim wiedzą.


Ci idioci to trzepali sobie na premierze Pipiełuszki. ;-)

ProVVe

2023-09-27, 10:19
Nie wiem, ale lewacy to jeszcze bardziej poj***ne niż butyi kot kaczyńskiego... pie**ola ze pis ch*je bo blokuje bambusów na granicy, ale jak się okazało, że nawpuszczali ich cale hordy to też zle :-D . A tamci z drugiej wyzywają film wiedząc co odj***l kaczor. Spalić jednych i drugich na placu a zaraz za nimi po kod pis psl i sld z konfe tez paru ładnych ciuli znajdę. Kto k***a wymyśla te partie i ich plany wyborcze/polityczne? Jakim cudem lewactwo tak zdołało nasrać w zdrowy rozsądek ludzkości... Pamiętajcie jeszcze będziecie płakać lewusy za tym co teraz bo produkujecie skrajność i nienawiść innego wymiaru

gieroj111

2023-09-27, 10:19
typ z długimi włosami na bank nafukany

nowynick

2023-09-27, 10:40
Żeby nie paniką rządu to ten film by bez większego echa zobaczyło parę tys. ludzi. Teraz to obejrzy parę milionów i to na podstawie recenzji, które były głoszone jeszcze przed premierą filmu :-D k***a w jakim kraju ja żyje? :amused:

RoboCat

2023-09-27, 10:42
lewaki to nawet patrzac na wynik polityk ktore glosza nie potrafia wyciagnac wnioskow :) nawet arabusy nie chca tej dziczy z granicy u siebie i ciesza sie jak europa ich bierze. Na plakacie filmu biedna kobieta - na filmach z granicy sami agresywni faceci.... jebac logike. zwykly h*jowy film uderzajacy w uczucia i emocje ktorymi kieruja sie kobiety i lewaki... bardzo latwo jest wplynac na masy ktore kieruja sie emocjami, bardzo trudno wplynac na takich ktorzy kieruja sie logika.

Nero1682

2023-09-27, 10:43
Dobrze, że się tam jeszcze nie pobili o ten film.
Holland zrobiła super przysługę PISowi i akurat przed wyborami wypromowała film, który jest fikcją oskarżającą SG o przyczynianie się do śmierci migrantów.
Obie strony są wyprane mózgowo.

DonKutassinio

2023-09-27, 10:57
nowynick napisał/a:

Żeby nie paniką rządu to ten film by bez większego echa zobaczyło parę tys. ludzi. Teraz to obejrzy parę milionów i to na podstawie recenzji, które były głoszone jeszcze przed premierą filmu k***a w jakim kraju ja żyje?



bardzo dobrze, niech oglądają miliony ludzi i wyciągają wnioski - kto wspiera (politycznie) takie kurestwo, czy takie reżimowe komunistyczne kukły jak holland to objawienia artystyczne czy może jednak kłamliwe k***iszcze, co nas czeka po zmianie władzy (bo rozumiem, że to pis jest złym ch*jem który nie wpuszcza biednych inżynierów, więc dobre ch*je wpuszczą?)
o ile ten naród jest zdolny do wyciągania wniosków.