18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Warszawa i Norweżka

Brąchacz • 2023-10-22, 18:01
Norweżka idzie otoczona szambem i trzyma transparent "keep the world clean"


~Velture

2023-10-22, 18:22
Jeśli ktoś nie wie to została deportowana.

Dzisiaj czytałem ale mam wyj***ne i nie chce mi sie szukać.
Studentka z norwegii studiowała medycynę w PL i za to została deportowana a potem wyj***na z uczelni.

Jak się komuś chce niech da linka do tego o czym piszę to dam piwko. Jak ktoś mi nie wierzy to mam wyj***ne.

bleblebator1

2023-10-22, 18:31
VeIture napisał/a:

Jeśli ktoś nie wie to została deportowana.
Dzisiaj czytałem ale mam wyj***ne i nie chce mi sie szukać.
Studentka z norwegii studiowała medycynę w PL i za to została deportowana a potem wyj***na z uczelni.




~Velture

2023-10-22, 18:38
tedwaha napisał/a:

@Veltur, jak zawsze pie**olisz głupoty, ani jej nie deportowano, ani jej nie wywalono, jedyne uruchomiono procedure prawną w celu wyjaśnienia. dawaj piwo i masz tutaj oświadczenie uczelni
źródło



Masz piwo. Napisałem "Dzisiaj czytałem" a nie dzisiaj zweryfikowałem. Tak było napisane a mi sie k***a nie chce szukać bo ma wyj***ne na mośków, ciapaków, banderowców, kacapów, niemiaszków i innych więc jak coś wrzucam to jedyne na co poświęcam czas to na tłumaczenie albo edycję filmu a nie na szukanie źródła bo mam wyj***ne czy zdechnie szczur czy karaluch.

garota

2023-10-22, 18:48
~VeIture napisał/a:

szczur czy karaluch.



Niestety na całym świecie mówi się tak o Polakach.

turor

2023-10-22, 18:48
~VeIture napisał/a:

Jeśli ktoś nie wie to została deportowana.
Jak się komuś chce niech da linka do tego o czym piszę to dam piwko. Jak ktoś mi nie wierzy to mam wyj***ne.



Nie pisz tak, bo Cię bozia pokara i znów będziesz zbierał na protezę za 4 tysie, bo całą kasę na nowe opony do beemy wydałeś :D


Cymesowy

2023-10-22, 19:06
A wystarczyło by tam narysować flagę Rosji zamiast gwiazdy dawida i od razu by dostała order darmowe stypendium i paszport polsatu... ;)

Nie przepadam za kozojebcami ale izraela nienawidzę najśmieszniejsze jest to że ortodoksyjni żydzi też

mygyry

2023-10-22, 19:08
Jakoś połowa sceny politycznej nie widziała problemu gdy jeden ch*jek z Brukseli nazywał 60tys ludzi z marszu niepodległości faszystami, więc w czym k***a teraz problem?

bleblebator1

2023-10-22, 19:15
tedwaha napisał/a:

@Veltur, jak zawsze pie**olisz głupoty, ani jej nie deportowano, ani jej nie wywalono, jedyne uruchomiono procedure prawną w celu wyjaśnienia. dawaj piwo i masz tutaj oświadczenie uczelni
źródło



Brednie popędzane bredniami.
Wartość oświadczenia tej uczelni jest taka sama jak wartość przeprosin kwaśniewskiego za jedwabne, gdzie zapomniał podpisać się swoim prawdziwym rodowym nazwiskiem Stoltzman

0rion

2023-10-22, 20:30
alez to jest hipokryzja. unia europejska stoii za izraelem jak bombarduja gaze a z drugiej strony beda grac aniolkow i poprzyjmuja setki tysiecy uchodzcow z tamych stron. jak dlugo zanim ci ludzie zaczna robic poswtania w miastach europejskich i mordowac ich obywateli? przeciez juz zaczynaja sie protesty, zamieszki. europa sama sobie gwozdz do trumny wbija swoja popie**olona polityka. :-/

BonsaiFikus

2023-10-22, 21:03
VeIture napisał/a:

Jeśli ktoś nie wie to została deportowana.
Dzisiaj czytałem ale mam wyj***ne i nie chce mi sie szukać.
Studentka z norwegii studiowała medycynę w PL i za to została deportowana a potem wyj***na z uczelni.
Jak się komuś chce niech da linka do tego o czym piszę to dam piwko. Jak ktoś mi nie wierzy to mam wyj***ne.



To spoko:) żadnej deportacji nie będzie, a ona jest w wolnym kraju i może mówić co chcę. pie**olisz jak potłuczony