18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Warsaw Shore i kondycja telewizji

Ha...........ng • 2015-03-25, 18:48
Pare słów na temat programu którym żył internet oraz o przyszłości telewizji

en...........ea

2015-03-26, 23:28
Teraz to k***a jak nie pedał, model/ka, fotograf czy inny cudak to mądrala-celebryta, a meta tego wszystkiego jest chyba w Dzień dobry Tefałen. Tak na marginesie mam do Was pytanie : te całe abstrach*je to kserują jakąś inną ekipę z zagranicy czy to stricte ich własny pomysł ?

pkh

2015-03-26, 23:37
Warsaw Shore to jest po prostu oznaka upadku cywilizacji.

Psycholciu

2015-03-26, 23:54
ktoś to obejrzał do konca?

natking

2015-03-26, 23:59
Up. nikt, bo koleś się zwyczajnie nie zna :)

Ha...........ng

2015-03-27, 00:32
Cytat:

kto to k***a jest



Twój stary, nie poznajesz? :shock:

Demodeus

2015-03-27, 00:56
Koleś, który twierdzi, że w internecie nie ma patologii i ludzie nie robią z siebie idiotów raczej mnie nie przekonuje.

pamPErSo

2015-03-27, 01:02
Filmiki typa odpuściłem po serii "Kupiłem ps4 i mi się zj***ło, sony hój nie wymienili mi w ciągu 24. godzin a przeca jestę vlogerę, najebię o tym 17 filmików". Nie żebym wcześniej oglądał, Po prostu taka nienawiść od pierwszego spojrzenia.

krz2

2015-03-27, 01:42
Koleś może yntelygent ale nic ciekawego nie powiedział. Chyba przez całe nagranie trochę improwizował. Nie przemyślanie mówił i sprzecznie czasami. Gówno warta opinia.

Szczam_na_Zakrystii

2015-03-27, 01:55
krz2 napisał/a:

Koleś może yntelygent ale nic ciekawego nie powiedział. Chyba przez całe nagranie trochę improwizował. Nie przemyślanie mówił i sprzecznie czasami. Gówno warta opinia.



Dodał bym jeszcze tylko tyle że odniosłem wrażenie że oglądał i Big Brothera i Warsaw Shore ale co 2 minuty mówił że nie oglądał i nie zna (bla bla bla) bo to nie wiem wstydliwe, obciachowe czy ch*j wie jakie. Tylko takie moje jedno małe pytanie jak można robić recenzje czegoś czego się k***a nie oglądało?! :wtf:
To może za chwilę ktoś zrobi recenzje filmu z Chin którego nigdy nie widział, języka nie zna a do tego nawet nie słyszał o tym filmie nic a nic... :homer:
k***a to coś jakby ryba opowiadała o bieganiu...

Podziwiam tych którzy dotrwali do końca.

krz2

2015-03-27, 10:20
Szajba_Man napisał/a:



Dodał bym jeszcze tylko tyle że odniosłem wrażenie że oglądał i Big Brothera i Warsaw Shore ale co 2 minuty mówił że nie oglądał i nie zna (bla bla bla) bo to nie wiem wstydliwe, obciachowe czy ch*j wie jakie. Tylko takie moje jedno małe pytanie jak można robić recenzje czegoś czego się k***a nie oglądało?! :wtf:
To może za chwilę ktoś zrobi recenzje filmu z Chin którego nigdy nie widział, języka nie zna a do tego nawet nie słyszał o tym filmie nic a nic... :homer:
k***a to coś jakby ryba opowiadała o bieganiu...

Podziwiam tych którzy dotrwali do końca.



Tam widziałem z ciekawości jeszcze jego filmik jak wypowiadał się o religii. Takie bzdury opowiadał że nie dało się słuchać. Po prostu kretyn.

argen

2015-03-27, 15:41
NRGeek jest zajebisty, co wy pie**olicie?

KurtSmolorz

2015-03-28, 01:45
NRGeek był wporzo ale jak miał 10 tys. subskrybentów. Zdarzało mi się napisać do niego maila i pogadać na live a teraz to już inna persona. Nie odpisze, nie pogadasz. Jego zdanie to jest wyższa racja i takie tam. Gwiazda. 50 tys. subkrypcji to możę i nie jakaś szałowa ilość ale już co nieco pozmieniać w główce. Szkoda gościa.