18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

wudun

2015-04-19, 08:16
Do autora. Zgłoś ten filmik. Jak będzie przejeżdżał ponownie na granicy w systemie pojawi się mandacik do zapłacenia albo przetrzymają dziada do wyjaśnienia z dwie doby a wtedy z kasy nici i jeszcze karę za niedostarczenie przesyłki zgarnie;D

Brackibrat

2015-04-19, 09:11
pie**olony skończony debil bez grama wyobraźni. Zabrać prawko dożywotnio i zakazać robić dzieciom do 4 pokolenia żeby się debilizm nie powielał.

Całkowicie zgadam się z moim przedmówcą ten filmik TRZEBA zgłosić bo bezczynność to najgorsze społeczne zło. Ten człowiek bedzie sobie dalej jeździł i narażał ludzi. Ja jestem zawodowym kierowca miesiecznie robie okolo 8 000 km po calej polsce, jeżdżę samochodem dużo mniejszym niż ciągnik siodłowy i z takim nie miałbym najmniejszych szans przeżycia. A ja chce żyć moi drodzy. WIĘC PRoSzE AUTORA O PRZESŁANIE MI FILMIKU JeŚli SAM BO NIe ZGŁoSI JA NAPEWNO TO ZRObIE !

tranzystor

2015-04-19, 09:17
fantastico napisał/a:

Wariat w TIRze




Jaki "wariat"? Obcokrajowiec w Polsce może robić co chce, bo Policja mu conajwyżej niewielki dla niego mandat może doj***ć. Nasi tylko z własnych obywateli potrafią doić, bo łatwo windykować.

sjaw

2015-04-19, 10:19
Tir jechał tak w miejscowości Izbica koło Krasnegostawu, chwile wcześniej są tam dwa ostre zakręty na których ludzie niejednokrotnie mieli takich kierowców u siebie w domu razem z samochodami

greesha

2015-04-19, 11:20
Jasny ch*j! Co za debil. Takich trzeba zglaszac!

Attero132

2015-04-19, 11:56
Czemu Luqas95 jeszcze jest na wolności?

yogi

2015-04-19, 12:17
Kuuurde kocham go ja tez tak chce:>

Jedziemy za nim:) zebysmy go nie zgubili:>

jest jest:> :> :> dajemy za nim:D

hamuje na wyprzedzeniu ja tego nie rozumiem:>
ja chce jechac za nim:>
co za misja:D
czuje sie bez kitu bezpicznie za takim tiromatem kuzwa:> :>
na trzeciego?? :>
tej ale koles nie:D

gdzie on jedzie tej:> jedziemy za nim:D
gdziekolwiek on jedzie jest boski jest wielki:D :D
aaaaaaaaaaaaa:D
AVE:D k***a jest:D: :D :D jeszcze:D :D

gosciu jest niesamowity:> jezus maria:D: :D

no co to jest skrzyzowanie:>
trzymaj kurs:>


kyree

2015-04-19, 12:18
Eutanazja kulką w łeb, bo wyobraźnię ma na poziomie przedszkolaka, a innym może tylko zaszkodzić... Trzeba wyrywać chwasty...

qwachu

2015-04-19, 12:22
Jednym przejazdem zebrał komplet punktów Vitay.

Wilkoo

2015-04-19, 12:24
Pan, który to nagrywał zgłosił to na policję, dał nagranie wszystko jak na tacy. Policjantka rozłożyła ręce i powiedziała "ale co my z tym mamy zrobić". Zobaczyli obce blachy i się obsrali, a debil z tira prawdopodobnie pojechał na przejście graniczne, które jest niedaleko... Nie mam informacji czy go złapali czy nie, jednak myślę, że nie bo wolą pod gimbaze zajechać i wpie**alać mandaty za palenie fajek gówniarzom niż pofatygować się do takiego sk***ysyna.

botspam

2015-04-19, 12:24
Izbica? Czyli nie tylko w domu straszy ale i na ulicy ;)

100PROcentZmC

2015-04-19, 16:02
Izbica izbica żydowska stolica.

KingOfDarkness

2015-04-19, 17:09
Luqas95 napisał/a:

a to jujek jeden na podwujnej , ma ktos numery jego



podwójna ciągła =/= zakaz wyprzedzania ;)

Dobrze popie**olony typ.

Bo...........nn

2015-04-19, 19:12
A może by tak Autor uzupełnił informacje że kierowcą był Turek. Więc tak jak Litwini, Rosjanie, Ukraińcy maja wyj***ne na zasady u nas, bo co to jest 500 zł k***a dla niego to dwa dni pracy a to że zabił kogoś, ch*j auto się wymieni a i 500 zł się zapłaci. Polscy kierowcy co odpie**alają to odpie**alają ale jeżdżą bezpiecznie bo u nas 500 zł czy w Europie dostać 500 € to w ch*j kasy.

fantastico

2015-04-19, 22:16
Nie jestem autorem filmiku ale ponoć zgłoszone już dawno. Niestety policja rozminęła się z nim na drodze i nie zatrzymała od razu ale mają coś z tym dalej robić.