18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Waran z zaskoczenia

CzerstWybut • 2023-07-20, 15:34

Może nie jest to jakieś sadystyczne ale ja śmiechłem :) tego raz się nie da obejrzeć ;)

BiOoSs

2023-07-20, 15:45
Da sie raz obejrzec, zaufaj mi

dOpieca

2023-07-20, 16:41
@up potwierdzam da sie.

Mariusz87

2023-07-20, 17:06
Dla gościa na dole to raczej nie było śmieszne. Ślina warana zawiera bardzo dużą liczbę bakterii, które mogą powodować sepsę. Oprócz tego w szczękach znajdują się gruczoły, które wydzielają związki zapobiegających krzepnięciu krwi, powodujących niskie ciśnienie krwi, hipotermię i paraliż mięśni, tak że ukąszone zwierzę szybko wykrwawia się na śmierć i wkrótce potem umiera. Dziwię się, że tak sobie chcieli go złapać.

8marca

2023-07-20, 17:11
Bydle ma szczęście bo kitajec go pewnie chcieli gotować

CzerstWybut

2023-07-20, 18:02
Mariusz87 napisał/a:

Dla gościa na dole to raczej nie było śmieszne. Ślina warana zawiera bardzo dużą liczbę bakterii, które mogą powodować sepsę. Oprócz tego w szczękach znajdują się gruczoły, które wydzielają związki zapobiegających krzepnięciu krwi, powodujących niskie ciśnienie krwi, hipotermię i paraliż mięśni, tak że ukąszone zwierzę szybko wykrwawia się na śmierć i wkrótce potem umiera. Dziwię się, że tak sobie chcieli go złapać.



To jest waran paskowany, łagodny jak żaden inny, w Tajlandii tego pełno biega po parkach, przyzwyczajają się do obecności czlowieka i nie ma z nimi problemów. Sam czasem przeganiałem ze ścieżki osobniki 2 metrowe ;)

Tego co opisałeś to waran z komodo ;)

Troll_Rasista

2023-07-20, 19:54
CzerstWybut napisał/a:

To jest waran paskowany, łagodny jak żaden inny, w Tajlandii tego pełno biega po parkach, przyzwyczajają się do obecności czlowieka i nie ma z nimi problemów. Sam czasem przeganiałem ze ścieżki osobniki 2 metrowe
Tego co opisałeś to waran z komodo


TRQPL

2023-07-20, 20:27
BiOoSs napisał/a:

Da sie raz obejrzec, zaufaj mi



Potwierdzam a nawet idę o krok dalej, wogóle nie obejżałem.

Myxxer

2023-07-21, 01:24
BiOoSs napisał/a:

Da sie raz obejrzec, zaufaj mi



Rudym nie ufam

clooks

2023-07-21, 07:21
"Może nie jest to jakieś sadystyczne ale ja śmiechłem"
1. To po co to tutaj wrzucasz baranie?
2. Mozesz posmiac sie z takiego gowna na dedykowanych do tego stronach, np kwejk.

j***ne wakacje, wracajcie juz do szkol!

CzerstWybut

2023-07-27, 13:35
clooks napisał/a:

"Może nie jest to jakieś sadystyczne ale ja śmiechłem"
1. To po co to tutaj wrzucasz baranie?
2. Mozesz posmiac sie z takiego gowna na dedykowanych do tego stronach, np kwejk.
j***ne wakacje, wracajcie juz do szkol!




Twój wkład w tą strone jest zerowy więc akurat twoje zdanie tu nikogo nie rusza a już tym bardziej te 218 osób ktore zostawiły pod tym piwo.