18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Walki policji z imigrantami w Lipsku

~Nei • 2016-01-16, 10:09
Starcia w Lipsku w Niemczech z imigrantami powoli określane jako wojna domowa



źródło:
facebook/Anonymous
wmeritum.pl

FrasQs

2016-01-16, 15:55
Ja mam lepszy pomysł, jak już do nas przyjadą to w ramach "Pomocy" Porozdajemy im koszulki i tak odpowiednio:
a) Ci którzy zostaną wysłani do Poznania dostaną koszulki, czapki, szaliki, bluzy itp. Legii Warszawy
b) Ci których wyslemy do Warszawy dostana szaliki,koszulki czapki i bluzy Lecha Poznań

A potem damy im wszystkim darmowe bilety na mecze tych drużyn.

QuovadisSadolu

2016-01-16, 16:13
Psilocke napisał/a:



Materiału na harda, że by upload nie wyrabial.



Psilocke sadysto, chcesz nam chomiki zamęczyć?! :D

Tassadar

2016-01-16, 16:13
W związku z ostatnim artykułem o treningu strzeleckim, to pewnie za miesiąc jakiś Hercules zrzuci omyłkowo w centrum Berlina 10 skrzyn z bronią przeciwpncerną i automatyczną a kolejne 53 zrzuci transportery opancerzone i baterie PLOT

biosone

2016-01-16, 16:14
Ale to bylo dobre, Berlin zaplonie

Szafina

2016-01-16, 16:20
TO nie IMIGRANCI tylko demonstranci PEGIDA jak juz ktos npisal na gorze. PEGIDA - ludzie ktorzy sa przeciwko islamizacji EU i ogolem przeciw tym scierwa, sa tu bardo krytykowani z tego powodu ale powoli zaczynaja zbierac popracie po statnich zajsciach jak np. w Kolonii.
Jest to smieszne i smutne zarazem bo w Koloni byly informowane radziowozy ktore nie przyjechaly bo, cytuje ''nie bylo takiego powodu''. Kobiety tam byly obmacywane i gwalcone przez imigrantow, kobieta ktora stala reka w reke ze swoim chlopakiem zostala obmacywana i okrazona przez kilku imigrantow ale nie bylo k***a powodu przyjechac! Jak tylko demonstraci (niemcy) PEGIDY wyjda na ulice i zaczna demonstrowac to k***a nawet przyjedzie i wojsko! To juz nie jest k***a tolerancja to jest slepota i strach! MErkel robi z tegokraju jedno wielkie islamskie gowno, krytykujac przy tym Wegry i Polske bo oni jedyni robia to tak jak byc powinno. Danke Merkel!!

stary_piernik

2016-01-16, 16:26
jak dla mnie to wygląda na jakieś sprzątanie ulic... ale nie widziałem jeszcze żeby śmieci były tak agresywne ;)

Vampirovsky

2016-01-16, 17:06
Nie można tej armatki jakimś kwasem napełnić?

Loaloa

2016-01-16, 17:12
Cytat:

Ale na pomysł wpadłem.
A jakbyśmy niemiaszkom za ciężką kasę naszych kiboli wypozyczyli?
W ch*j przydatnych rzeczy by z tego wyszło.
Chłopaki by rozj***li cały ten beduinland w dwa wieczory. Wyszaleli by się to by sobie nawzajem do gardeł nie skakali. Materiału na harda, że by upload nie wyrabial. Beduiny następnym razem by na Antarktyde sp***alali a nie do UE.



Niestety polackie kibolstwo odważnie walczy wyłącznie ze stadionowymi krzesełkami, ewentualnie potrafi spuścić łomot przystankowi autobusowemu.

Amupiz

2016-01-16, 18:50
@Psilocke

Gdzieś na Słowacji czy na Czechach słyszałem ze własnie opłacają kiboli i wysyłają ich do obozów z ciapatymi, żeby zrobili tam porządek :D

killua

2016-01-16, 19:24
Psilocke napisał/a:

We come in peace (maker).


Ale na pomysł wpadłem.
A jakbyśmy niemiaszkom za ciężką kasę naszych kiboli wypozyczyli?
W ch*j przydatnych rzeczy by z tego wyszło.
Chłopaki by rozj***li cały ten beduinland w dwa wieczory. Wyszaleli by się to by sobie nawzajem do gardeł nie skakali. Materiału na harda, że by upload nie wyrabial. Beduiny następnym razem by na Antarktyde sp***alali a nie do UE.



:) wow polscy kibole.. jakos nie wiedze by w polsce robili cokolwiek pozytecznego w zakresie imigrantow :) . Serio myslisz ze grupka silnych w grupie koksikow zrobila by cos przeciwko prawdopodobnie uzbrojonym przynjamnijej w noze ciapciakom ? No i ze w 80mln niemczech nie ma kiboli ? problem w tym ze kibole są do dupy i potrafia tylko szkodzic swoim klubom.

EduardHill

2016-01-16, 20:36
Siedzę sobie właśnie z piwkiem i zajadam się schabowymi i kocham ten nasz mały katolicki zaścianek, gdzie za picie alkoholu i zjedzenie wieprzowiny nie grozi mi ukamieniowanie :)

Samudaripen

2016-01-16, 20:52
Po ch*j te radiowozy się w ogóle wycofują? Gaz do dechy i jazda w nich :D jeszcze lepiej jakby spychacze ustawili :amused:

Seraff

2016-01-17, 02:43
Chciałbym jeździć takim armatkowozem :)

SpijaczWymiotów

2016-01-17, 05:32
Psilocke napisał/a:

We come in peace (maker).


Ale na pomysł wpadłem.
A jakbyśmy niemiaszkom za ciężką kasę naszych kiboli wypozyczyli?
W ch*j przydatnych rzeczy by z tego wyszło.
Chłopaki by rozj***li cały ten beduinland w dwa wieczory. Wyszaleli by się to by sobie nawzajem do gardeł nie skakali. Materiału na harda, że by upload nie wyrabial. Beduiny następnym razem by na Antarktyde sp***alali a nie do UE.



Bój się boga dziecko, niekiedy downloader nie wyrabia na 20 sekundowych filmach - 20 sekund oglądasz kilka minut a ty chcesz im filmy wrzucać na serwer :mrgreen: