18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Walka z plagą w nowym jorku...

Halman • 2024-02-16, 19:01

zwaną socjalistycznym podejściem do cudzej własności...

aaaaaaaaaaaaaa

2024-02-17, 08:39
Kilka kilometrów ode mnie jest duża firma. Zatrudnia kilkuset ukrów, gruzinow, azerów i całego tałatajstwa że wschodu. Kilkudziesięciu wpadło do marketu i zrobili zakupy w stylu afroamerykańskim.... Policja bezradna. O bójkach kilkudziesięciu osobowych na parkingu nie wspominając. Także bez afrykanów i tak mamy niezły Meksyk....

Martyna666

2024-02-17, 16:29
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Kilka kilometrów ode mnie jest duża firma. Zatrudnia kilkuset ukrów, gruzinow, azerów i całego tałatajstwa że wschodu. Kilkudziesięciu wpadło do marketu i zrobili zakupy w stylu afroamerykańskim.... Policja bezradna. O bójkach kilkudziesięciu osobowych na parkingu nie wspominając. Także bez afrykanów i tak mamy niezły Meksyk....



podaj nazwę firmy i miejscowość bo jak nie to fejk

aaaaaaaaaaaaaa

2024-02-17, 21:51
Martyna666 napisał/a:

podaj nazwę firmy i miejscowość bo jak nie to fejk



I co to da?? Jak media ukrywają? I tak nie sprawdzisz. Żyj dalej w nieświadomości.

SzataNbardzoZłY

2024-02-19, 15:45
garota napisał/a:

Ludziom nadal żal 100 dolców na dobry gaz pieprzowy.



Żelowy trwałe barwiący czy na niedźwiedzie?

AlbertoNihilo

2024-02-19, 16:32
SzataNbardzoZłY napisał/a:

Żelowy trwałe barwiący czy na niedźwiedzie?



A co za różnica jaki?

izurial

2024-02-20, 12:55
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

I co to da?? Jak media ukrywają? I tak nie sprawdzisz. Żyj dalej w nieświadomości.



Nic nie da. Tylko pisanie takich niepotwierdzonych wysrywów ma sens. Gdyby faktycznie byłyby tam takie zadymy jak piszesz to nawet przy twojej teorii spiskowej o zmowie mediów, coś w necie by na ten temat było. Ale tak to jest jak się wiedzę o świecie czerpie z filmów z żółtymi napisami. Tacy jak ty nie sprawdzają. Wy po prostu wiecie. Żyj dalej w swoim wyimaginowanym świecie, w nieświadomości o tym prawdziwym.

aaaaaaaaaaaaaa

2024-02-20, 13:29
Up. Oczywiście z góry zakładasz, że źródłem jest jakiś fejkowy filmik.
Masz prawo nie wierzyć. Nie zamierzam przekonywać.
Wiem to z takiego źródła, że ja wiem, że do tego doszło. Ty możesz mieć inne zdanie.