18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Walka z dilerami

okar19 • 2013-03-15, 20:20
Nie ma takiego dilowania ;-)

oc...........an

2013-03-16, 16:41
@PureWhite, wg podań miejscowych mędrców nawet PiS jest lewy, ponieważ wspieranie religii nie jest czynnikiem klasyfikującym jako prawica. Czyli jesteś apolityczny? ;)

Co do Rosji, to nie dziwią mnie takie akcje, ponieważ Rosjanie nie znają pojęć typu multikulturalizm i doktryny "każdy ma prawo do sądu". Dzięki temu nie panoszy się u nich ortodoksyjne kurestwo islamskie :3

je...........es

2013-03-16, 16:55
Idea sama w sobie dobra o ile ów dilerzy sprzedają w okolicach szkół. Jeśli nie, w czym problem? Sprzedają bo ktoś to kupuje każdy ma swój rozum i jeśli chce to kupi gdyby nie kupowali to by nie sprzedawali, proste.
A takie samosądy to robią raczej dla rozrywki pod przykrywką czynienia dobra i tu pasuje cytat z Fausta: "Jam jest tej siły cząstką drobną, co zawsze złego chce i zawsze sprawia dobro".
I wydaje mi się, że w bardzo prosty sposób można wyeliminować większość dilerów, po prostu legalizując, a tak to jest ni w p*zde ni w oko, niby nie wolno, a większość i tak ćpa.
Jestem pewien, że zdobycie zielska przez pierwszoklasistę z gimnazjum nie byłoby żadnym problemem tak jak nie byłoby problemu ze zdobyciem alkoholu i k***a ch*j w dupe już mnie to wk***ia to ciągłe pie**olenie, od czego są k***a rodzicie.. Zamiast k***a puszczać jakieś j***ne bzdury to puścić krótki materiał o ów narkotykach i k***a pokazywać jak to potrafi zajebiście człowieka pobudzić/wyczilować/wprowadzić w zajebisty stan i jak bardzo potrafi sp***olić życie.

DUST DEVIL napisał/a:


Co do Rosji, to nie dziwią mnie takie akcje, ponieważ Rosjanie nie znają pojęć typu multikulturalizm i doktryny "każdy ma prawo do sądu". Dzięki temu nie panoszy się u nich ortodoksyjne kurestwo islamskie :3



Doprawdy? Według wikipedii: "Według Pew Research Center Rosja ma największą populację muzułmańską w Europie. W 2010 roku w Rosji miało żyć 16,4 mln muzułmanów (11,6% populacji rosyjskiej). Pew Research Center szacuje, że liczba wyznawców islamu wzrośnie w 2030 do 18,6 mln, czyli 14,4% populacji Rosji."

I cóż według islamu nie można być troche ortodoksyjnym trzeba być posłusznym cały czas więc albo Ci się słówka pomyliły albo masz ubogą wiedzę.

saperek2012

2013-03-16, 19:16
w Polsce cała grupe by posadzili na 10lat i kazali dilerowi zapłacić 100tyś zadość uczynienia za straty handlowe...

EdmundKemper

2013-03-16, 23:44
slaiter napisał/a:

Tylko ruscy wiedzą jak się powinno zwalczać handel narkotykami, pedofilie itp....



Polacy też wiedzą. Wiemy znaczy się. Ale jak to Polacy wiemy tylko w teorii. I to po mistrzowsku wiemy. Wiem co mówię.