18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Walka stulecia

blazejudo • 2015-05-03, 18:49
Kto oglądał dzisiaj z rańca ten wie o co chodzi :mrgreen:



Cały_Idiota

2015-05-03, 19:15
Filmik jest nieprawdziwy! Głowy obracają się nienaturalnie i są nieproporcjonalnie duże w porównaniu z resztą ciała. Mnie nie oszukasz, autorze tematu.

kalijanek

2015-05-03, 19:30
ale kolorystycznie dopasowane po mistrzowsku

Nimr0d

2015-05-03, 19:56
Wkurza mnie jak wszędzie piszą o tym ze Floyd zdeklasował Pacmana, oboje dobrze pokazali to co potrafią najlepiej, jednak w boksie tak to już jest że defensywa wyższego jest zazwyczaj skuteczniejsza od ataku niższego, najlepiej to Kli(n)czko pokazuje.

Sam filmik świetnie oddaje to jak wyglądała walka.

JA...........or

2015-05-03, 20:11
Moze mi ktos wytlumaczyc, bo nie ograniam.
Dlaczego wszyscy jaraja sie walka jakis konusow do 68 kg.
Byle jaki zawodowiec, nie wiem Adamek teraz, Wach, Najmna moze nie.
By pie**olna takiemu Floydowi, to by nie wstal.
Interesuje sie boksem, ale waga ciezka, kto jest mistrzem wagi ciezkiej jest mistrzem calego boksu bo pokona wszystkich taka jest obiektywna prawda. A taki Floyd to sie zesra z byle jakim pretendentem wagi ciezkiej,.

androgenius

2015-05-03, 21:06
to powiedzcie, murzyn dostał czy kogoś pobił?

Palczanz

2015-05-03, 21:31
JADoktor Dlatego że interesujesz się tylko wagą ciężką ciężko będzie Ci zrozumieć dlaczego wszyscy się jarają tą walką, obejrzyj parę walk np. właśnie do 68kg i zdasz sobie sprawę że że "byle" Adamek czy Wach nie pierdli by nawet przy jednym czy drugim...

Jak dla mnie walki średnich są o wiele bardziej ciekawsze nie czeka się całą walkę na jeden cios, o wiele więcej kombinacji pracy nóg, szybkość wyprowadzania ciosów dla mnie ciekawiej.

JA...........or

2015-05-03, 22:14
Tylko sprawa wyglada tak ze 60 kg facet, nie ma sily nokautujacej i tu jest takie napieprzanie jak w podstawowce, duzo halasu, duzo ciosow, a potem jak by nic sie nie stalo, troche slabe jak filmy z hollywood

Policeman

2015-05-04, 01:46
Nie jestem jakimś top-znawcą boksu, trochę trenowałem, oglądać lubię, zawodników znam i wiem jak walczą, dlatego gdy ktoś promuje walkę z Floydem Mayweatherem to omijam ją szerokim echem, a jak nazywa ją walką stulecia, to zwijam się ze śmiechu. Jeszcze walka z Manym, który jest szybki i zawzięty, ale ma krótkie ręce i nie ma jak dosięgnąć uciekającego murzyna, który gwoli ścisłości jest absolutnych mistrzem w obronie. Nudny na pudy, jak to mówiło się w dzieciństwie, obejrzałem więc kilka rund, przekonałem się, że nic w tej walce się nie wydarzy i oczywiście się nie myliłem.

Gdyby ktoś mnie zapytał o walkę stulecia, wymieniłbym mu z 15 od razu [w tym np. z udziałem Polaków - Adamek - Briggs], a to coś to raczej już freak fight, mistrzowie, którzy nawet nie bronią swoich pasów na normalnych zasadach, ustawiane walki i ogólnie niszczenie boksu przez sk***iałych biznesmenów. Boks stał się kabaretem, gdzie pięściarze tacy jak Golovkin, którzy pewnie daliby radę rozpie**olić wszystkich ze swojej kategorii po kolei w 1 dniu, mają jakieś średnie pasy w swoich kategoriach, a "wielcy mistrzowie" tak srają przed nimi ze strachu, że wymyślają kontuzje, "dawno zaplanowane walki" etc. Tak jak ta walka - unikanie czołowych bokserów dla durnej gawiedzi w postaci "freak fight". Boks się skończył.

ludovicosettembrini

2015-05-04, 02:44
JADoktor
Porównywanie polskich ciężkich do Pacquiao to jest jakaś potwarz. Mogą mu lizać podeszwy pod względem techniki, liczby nokautów, uników rotacyjnych, zejść itp. Ładnie masz jeśli wolisz oglądać pół godziny klinczu/punktowania lewym prostym od dynamiki, wejść z crossem, półdystansu i serii po 15 ciosów :roll:

mesjasz19

2015-05-04, 06:25
Walka była bardzo równa i jeżeli ktoś wiesza psy na hamburgerze to niech się zastanowi kto tam w ogóle bronił pasów ?
Wg was wystarczy być bardziej aktywnym w ringu żeby być mistrzem? Co z tego, że filipińczyk atakował dużo częściej jak większość szła na rękawice...
Zgadzam się z większością, że Floyd zaprezentował styl ultra defensywny nie lubiany przez masy kibiców ale on miał do stracenia wszystko przed ostatnią walką w swoim życiu. Odejdzie jako niepokonany, w takim wieku to dla niego bardzo męczące i zachował się bardzo rozsądnie nie wdając się w bijatykę z Pacquiao.

jan.k

2015-05-04, 08:53
@mesjasz19
Money co prawda ma na dniach oddac pasy, ale ma do wypelnienia kontrak z Showtime. Zobowiazuje go to do stoczenia jeszcze jednej walki. Z pasami czy bez, na szali bedzie jego miano niepokonanego.

srajtasma09

2015-05-04, 09:33
Po co pieniążek ma płacić federacjom skoro nawet bez pasów każdy zawodnik ze światowej czołówki będzie się do niego dobijać.

Bezjutra

2015-05-04, 11:23
Od lat interesuje się boksem i sam trenuje od dawna.
Porównanie Adamka czy Wacha do Pacquiao i Mayweathera jest po prostu żałosne.
JADoktor
60 kg facet nie ma siły nokautującej ? Oj mało znasz się na boksie.
"Gdyby ktoś mnie zapytał o walkę stulecia, wymieniłbym mu z 15 od razu [w tym np. z udziałem Polaków - Adamek - Briggs"
Pokazałeś jedynie, że jesteś fanem napie**alanki a nie boksu.
Podobno boks jest jak jazz im lepsze tym nudniejsze, coś w tym jest bo dla mnie walka Floyda z Manny była świetna i potwierdziła geniusz Mayweathera.
Mówisz o jakimś unikaniu czołowych bokserów a Floyd walczył z najlepszymi i ogrywał ich jak dzieci.
A Gołowkin to świeża rosnąca gwiazda, dopiero zyskuje wielkiej popularności, Floyd pewnie jeszcze nie dawno o nim nie słyszał nawet dlatego z nim nie walczył, po za tym popatrz na kategorie wagowe.

Taka era, mamy mistrzów bokserów defensywnych, Ci którzy się znają na boksie potrafią to docenić, kibice którzy lubią popatrzeć na napie**alanke mniej.
Ale niedługo odejdą starzy mistrzowie, jak Floyd czy Klitschko i może będą górować bardziej agresywni pięściarze.
Obecnie stawiam na Gołowkina jako przyszłą gwiazde boks.

blazejudo

2015-05-04, 12:15
Ja tam się nie zgodzę z tym, że facet do 68 kg nie ma siły. W sile ciosu zajebiście duże znaczenie ma szybkość.
Poza tym najlepszy przykład to Diablo, miał najmocniejszy cios z polskich bokserów dopóki nie pojawił się Szpilka.