18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

walka o prawa kobiet

nowynick • 2021-11-29, 11:52
posłanka Lempart "walczy" o prawa kobiet. Znaczy niektórych kobiet, bo na niektóre ma wyj***ne...


Zasysacz

2021-11-30, 09:47
Husarz12 napisał/a:

Trudno ją lubić za to jak źle poprowadziła te protesty, niemniej były i są one bardzo potrzebne w tym antyludzkim państwie. Naprawdę trzeba nienawidzić kobiet by myśleć inaczej. Bogobojne świry odpowiadają za cierpienie naszych dziewczyn, żon i matek. Historii takich jak w Pszczynie będzie więcej. Trzeba reagować.



h*ja będzie lekarze zj***li robotę i tyle trafił się akurat sposób na uniknięcie odpowiedzialności tyle w temacie. Będzie więcej jak tamci bandyci co zj***li akcje w szpitalu nadal będą tam pracować jako lekarze.

Wiewór

2021-11-30, 19:02
Jakie to babsko jest obleśne. :-|

kris1978

2021-12-01, 11:04
NataliaW napisał/a:

A od kiedy lempart jest posłanką?



Nawet nie można powiedzieć że była pod posłem. Takiego pasztetu to nawet ulubiony PO-lityk nie dotknie. Na zdjęciach to nawet Donald Ambergold się delikatnie odsuwał.

NataliaW napisał/a:

A od kiedy lempart jest posłanką?



Nawet nie można powiedzieć że była pod posłem. Takiego pasztetu to nawet ulubiony PO-lityk nie dotknie. Na zdjęciach to nawet Donald Ambergold się delikatnie odsuwał.

Husarz12 napisał/a:

Trudno ją lubić za to jak źle poprowadziła te protesty, niemniej były i są one bardzo potrzebne w tym antyludzkim państwie. Naprawdę trzeba nienawidzić kobiet by myśleć inaczej. Bogobojne świry odpowiadają za cierpienie naszych dziewczyn, żon i matek. Historii takich jak w Pszczynie będzie więcej. Trzeba reagować.



Wyjdź, zesrałeś się