18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Walka o paliwo

phrontch • 2018-05-27, 12:25
W Brazylii w związku ze strajkiem kierowców ciężarówek, brakuje paliwa na wielu stacjach benzynowych. Strajk jest z powodu podwyżek cen paliwa, tirowcy blokują autostrady, mają duże poparcie społeczeństwa. Poniżej, na tą stację udało się dostarczyć paliwo, ale prawdopodobnie nie wystarczy dla wszystkich


~DMT

2018-05-27, 12:35
Broń z nielegalnego źródła, z przerobionym kurkiem, lufą i bez numerów, już nie jest bronią z nielegalnego źródła, bo nie wiadomo z jakiego jest źródła... :amused:

Galin

2018-05-27, 12:52
A tuż obok, w Wenezueli cena to 1 bolivar za litr...

Tak tylko dla porównania, na czarnym rynku 1 dolar kosztuje 225 tys bolivarów. Nieźle, co? ;)

Galin

2018-05-27, 13:00
@up

Niestety, w naszym pięknym kraju to niemożliwe. Zgodnie z "sowieckim" prawem wszystkie kopaliny pod powierzchnią gruntu należą do skarbu państwa:/

bloodwar

2018-05-27, 13:08
Polacy mają jedne z największych złoż węgla na świecie i co, mamy najtańszy węgiel na świecie? ch*ja, do tego mafijne układy powodują, że masowo zamykane są kopalnie bo ponoć wydobcie jest nierentowne a potem sprowadza się węgiel z Czech albo Rosji za 20-30% wiekszą cenę niż polski. Mamy też jedne z największych złoż gazu łupkowego na świecie i co, wydobywamy go i sprzedajemy za grosze? ch*ja, oddali koncesje na poszukiwanie i wydobycie Amerykanom i Gazpromowi a oni szukali tak żeby nie znaleźć a tam gdzie już był znaleziony wcześniej niby zablokował wydobycie brak zgody właścicieli pól. Czy ja wiem gdzie jest gorzej - czy w Brazylii gdzie widząc złodzieja od razu widzisz że to złodziej czy może w polskim piekiełku gdzie politycy, teoretycznie przedstawiciele społeczeństwa którzy powinni działać na jego korzyść, plują obywatelom w twarz i każą myślec, że to deszcz

phrontch

2018-05-27, 13:23
Żeby nie było, że bronię Brazylii, ALE: Tam praktycznie cały kraj sparaliżowany, kierowcy tirów blokują główne autostrady w ramach protestu przeciw podwyżkom. 90% społeczeństwa popiera strajk, na facebooku ludzie się organizują żeby dołączyć do strajku. Prezydent chciał wysłać wojsko do słumienia protestu, wojsko stanęło po stronie protestujących. a w Polsce? Choćby k***a paliwo było po 8 złotych, to nikt na ulice nie wyjdzie, barany wolą iść na grilla na działkę, se włączyć tvn i ponarzekać ze szwagrem, jak to nas rząd r*cha. I standardowo pokłócić się, kto gorszy, PiS czy PO

Pa...........in

2018-05-27, 15:12
Tępe ch*je


aaaaaaaaaaaaaa

2018-05-27, 15:35
@up
Tylko to jest nielegalne.

Dolar kosztuje już milion bolivarów.

phrontch

2018-05-27, 19:06
A tu kolejna :roll:


Galin

2018-05-27, 19:10
Hranipex napisał/a:

@up
Tylko to jest nielegalne.

Dolar kosztuje już milion bolivarów.



Bardzo możliwe, sytuacja zmienia się tam drastycznie a moje dane mogą być ciut zakurzone.

Tym niemniej, sama myśl, że mógłym wygrzebać drobniaki z portfela i kupić roczny zapas paliwa, trochę mnie osłabia.

nowynick

2018-05-28, 09:06
:roll:

przy obecnym kursie za drobniaki z portfela kupiłbyś cysternę

-_..........._-

2018-05-28, 18:19
@up Znasz powiedzenie o źdźble i belce?

nano50

2018-05-28, 20:07
To się bawią w tej Brazylii

Heydash

2018-05-29, 06:19
mad max?