18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Walka o duszę

Po...........ł • 2013-03-30, 21:11
Nic dodać nic ująć - Epickie ! :)

SmoczeKrocze

2013-03-30, 23:06
Poniekąd anioła też można nazwać śmiercią bo przecież nie wskrzesi tego dziadka (btw. on wygląda jak Gollum). Ale po ch*j drążyć temat? Ani jedno ani drugie i tak nie istnieje -.-

JebaćCyganów

2013-03-30, 23:15
stwierdziła xcyferkix i jako wybitna znawczyni tematu zakończyła rozważania.

dr_evil

2013-03-30, 23:19
I już zajebiaszcza tapetka na kompa jest :D

Bezkarny Mistrz

2013-03-30, 23:21
Ork.Fajny napisał/a:

Po pierwsze chyba pomyliłeś serwisy z takim pseudo-głębokim opisem i obrazkiem.
Po drugie ten po lewej to k***a śmierć a nie szatan... Nie ma żadnej walki o żadną duszę.



Pora iść spać gimbie, już północ (przestaw sobie zegarek o godzine do przodu). Dobranoc bo nie wstaniesz na śniadanie.

Na sadisticu zdarzają się ludzie inteligentni którzy rozważają na temat ludzkiej egzystencji i śmierci, podejrzewam że ciebie ten problem nigdy nie dotknie, co niestety jest smutne :dead:

Czy ty w ogóle kiedyś k***a słyszałeś o takich ludziach jak Artystoteles albo Epikur, czy może wtedy byłeś zajęty rysowaniem ku*asów w zeszycie, siedząc w ostatniej ławce na historii.

speak

2013-03-30, 23:21
Lisa jako kórewna :D

Loaloa

2013-03-30, 23:34
Ork.ch*jowy kiedyś z pełną powaga pisał, że bozia po swojej prawej ręce sadza samych prawych ludzi, a po lewej niegodziwców i że to od tego wzięły się polityczne okreslenia "prawica" i "lewica". Teraz ten zjeb, jak się okazuje, nie wie nawet która strona jest lewa, a która prawa. W świetle jego twierdzenia pomyłka ta wydaje się w dwójnasób zabawna.

Ma...........ss

2013-03-30, 23:38
To jest w Zbrush'u "wydłubane"? Czekam na komentarz specjalistów.

Kserx

2013-03-31, 00:10
chyba nikt nie zauważył że tam leży gollum :D

OstrySadol

2013-03-31, 00:21
zajebiste ma ktoś wiekszy rozmiar?

mikEWrona

2013-03-31, 00:53
okar chciales sie popisac a tu ch*j

VanGreeg

2013-03-31, 01:17
Myślałem, że ktoś, kto ma odwagę, by opublikować własny wpis na tym portalu przegląda go jakiś czas i jest odrobinkę obyty z językiem polskim, który tu dominuje. Zmierzając do sedna - epika to gatunek literacki, obok liryki i dramatu. Ten obrazek epicki nie jest. Za to Ty, drogi autorze, jesteś niedouczonym jołopem. Dziękuję za uwagę.

Ork.Fajny

2013-03-31, 08:57
RutQ napisał/a:

@Ork.ch*jowy idź stąd i nie psuj atmosfery. Obrazek


Atmosfery...? Równi dobrze można wstawic obrazek słonia i podpisać "Fajny żółw". Zrobi to identyczny sens.

Cooback napisał/a:

@Ork.Fajny widzę, że masz problemy z odróżnieniem stron która to lewa a która prawa.

Obrazek


Ohhh tak... Wybacz k***a. Pomyłka, z rozpędu, prawej i lewej przekreśla calkowicie sens mojej wypowiedzi.

Bezkarny Mistrz napisał/a:

Pora iść spać gimbie, już północ (przestaw sobie zegarek o godzine do przodu). Dobranoc bo nie wstaniesz na śniadanie.


Nie chcę ci nic mówić ale z naszej dwój o prędzej gimbazistą jesteś tutaj ty. (prawie) 50latek raczej ma lepsze rzeczy do roboty koło północy niż klepać klawiaturą na stronie sadistica.

Bezkarny Mistrz napisał/a:

Na sadisticu zdarzają się ludzie inteligentni którzy rozważają na temat ludzkiej egzystencji i śmierci, podejrzewam że ciebie ten problem nigdy nie dotknie, co niestety jest smutne :dead:


Ale to k***a nie ma nic wspólnego jełopie z żadną dyskusją. To źle podpisany obrazek i k***a banda przygłupów rzucająca się w obronie głupoty...

Bezkarny Mistrz napisał/a:

Czy ty w ogóle kiedyś k***a słyszałeś o takich ludziach jak Artystoteles albo Epikur, czy może wtedy byłeś zajęty rysowaniem ku*asów w zeszycie, siedząc w ostatniej ławce na historii.


Wybacz. Ale w podstawówce i gimbazjum byłem zajęty wpie**alaniem kartkówek i byciem głupim dzieckiem, w średniej rozumiałem że filozofia to pierdoła dla tych którzy nie potrafią znaleźć sobie prawdziwej nauki a teraz jestem zajęty o wiele ważniejszymi odkryciami np. pana Kary'ego Mullisa...
Poza tym historia starożytności jest przydatna tylko historykom i archeologom. Jako ktoś spoza dziedziny wolę interesować się ostatnim wiekiem, gdyż głównie on wyjaśnia czemu żyje w świecie takim a nie innym.

Loaloa napisał/a:

Ork.ch*jowy kiedyś z pełną powaga pisał, że bozia po swojej prawej ręce sadza samych prawych ludzi, a po lewej niegodziwców i że to od tego wzięły się polityczne okreslenia "prawica" i "lewica". Teraz ten zjeb, jak się okazuje, nie wie nawet która strona jest lewa, a która prawa. W świetle jego twierdzenia pomyłka ta wydaje się w dwójnasób zabawna.


Laoloa kiedyś z pełną powagę pisał, że wierzy w historię opowiadaną przez środowiska lewicowe...
Zapewna wielki głód na Ukrainie to dla ciebie mit...

Okash

2013-04-02, 15:17
śmierć ma odebrać duszę, a anioł zaprowadzić ją na sąd ostateczny... oni współpracują, gdzie tu k***a walka?

barteeek8813

2013-04-20, 13:52
Wiecie, dawno nie byłem na sadolu ale przykuł moją uwagę ten obrazek. Może po czasie ale chciałem dodać coś do tej rozmowy. Kiedyś ktoś przeczyta.

Ile kart posiada osoba po lewej... nie wiem anioł stróż? nazywajcie jak chcecie. Poza tym wyraz twarzy... Zmartwiony

a

ile posiada ponury żniwiarz??? Pali papierocha i trzyma jokera!!!!!!!

morał z tej bajki krótki i nikomu nieznany..... bla bla bla

może i dobro powinno wygrywać zawsze nad złem ale ŚMIERĆ ZAWSZE WYGRA Z ŻYCIEM bo do tego wszyscy zmierzamy.

PS: sam gram w karty głównie w Texas hold'em i palę papierosy. Uwierzcie mi papieros w takim momencie przed zakończeniem gry wiedząc, że ma się wygraną w kieszeni - smakuje lepiej. To mi też podsunęło moją własną definicje tego obrazka.