18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Walka na kikuty

sqn2142 • 2014-06-22, 12:11
Dwoch czarnych sprawdza swoje umiejetnosci w MMA

sebix97

2014-06-22, 14:19
Kuuuuurwa jaki drybs ciałem, jaki balans i ciągła garda o k***a

dawidzenek

2014-06-22, 14:27
przecież jeden ma dluższe ręce :(

Atlant555

2014-06-22, 14:36
UP
Chyba chodziło ci o dłuższe kikuty ;d

Oldschool1995

2014-06-22, 14:46
W Europie już by byli niepełnosprawni, a u siebie (USA albo Afryka) jeszcze się leją.

di...........os

2014-06-22, 14:55
Oldschool1995 napisał/a:

W Europie już by byli niepełnosprawni, a u siebie (USA albo Afryka) jeszcze się leją.



Według ciebie są pełnosprawni?

lansnaskary

2014-06-22, 14:57
k***a jutro mam egzamin a oglądam jakieś gówna które się napie**alają i w dodatku bez rąk, 3 będzie w ch*j

Haren

2014-06-22, 15:02
dionizodoros, potrafię zrobić 50 pompek a Ty tylko 20 (sytuacja teoretyczna).


Ja jestem nadsprawny czy Ty niepełnosprawny.



Pozdrawiam, i polecam przemyśleć raz jeszcze swoją lewacką logikę, nie ma czegoś takiego jak "niepełnosprawność".

pawu95

2014-06-22, 15:06
Nikt ich nie nauczył jak się trzyma gardę?

idymy

2014-06-22, 15:10
- zapnij mu balachę na rękę
a nie czekaj... :krejzi:

mihawk

2014-06-22, 15:18
@Haren

Za wikipedią:

Niepełnosprawność – długotrwały stan występowania pewnych ograniczeń w prawidłowym funkcjonowaniu człowieka. Ograniczenia te spowodowane są na skutek obniżenia sprawności funkcji fizycznych, psychicznych bądź umysłowych. Jest to także uszkodzenie, czyli utrata lub wada psychiczna, fizjologiczna, anatomiczna struktury organizmu. Utrata ta może być całkowita, częściowa, trwała lub okresowa, wrodzona lub nabyta, ustabilizowana lub progresywna.

Cieszę się, że też chcesz masakrować lewactwo ale jeśli brakuje Ci do tego logicznych i mądrych argumentów, to sobie odpuść. Wmawianie innym, że jakiś termin nie istnieje tylko dlatego, że go nie rozumiesz jest głupie i dziecinne.

wojtax

2014-06-22, 15:34
Ciekawe jak podcierają dupe?

Chomicz666

2014-06-22, 15:46
Idealnie pasowałby do tego podkład muzyczny - Kaczuchy

olek23

2014-06-22, 15:58
I zasięg rąk boksera nabiera innego znaczenia:D

Vouriel

2014-06-22, 16:19
mihawk napisał/a:

@Haren

Za wikipedią:

Niepełnosprawność – długotrwały stan występowania pewnych ograniczeń w prawidłowym funkcjonowaniu człowieka. Ograniczenia te spowodowane są na skutek obniżenia sprawności funkcji fizycznych, psychicznych bądź umysłowych. Jest to także uszkodzenie, czyli utrata lub wada psychiczna, fizjologiczna, anatomiczna struktury organizmu. Utrata ta może być całkowita, częściowa, trwała lub okresowa, wrodzona lub nabyta, ustabilizowana lub progresywna.

Cieszę się, że też chcesz masakrować lewactwo ale jeśli brakuje Ci do tego logicznych i mądrych argumentów, to sobie odpuść. Wmawianie innym, że jakiś termin nie istnieje tylko dlatego, że go nie rozumiesz jest głupie i dziecinne.



Koledze chodzi o fakt przyznania każdej niepełnosprawności w ch*j dużych zasiłków aby k***a leżeć dupą do góry i nic nie robić. Osoby takie często jak oczywiście chcą potrafią robić niktóre rzeczy równie dobrze co osoby w pełni sprawne(nie każdy przypadek)

di...........os

2014-06-22, 16:30
Haren napisał/a:


Pozdrawiam, i polecam przemyśleć raz jeszcze swoją lewacką logikę, nie ma czegoś takiego jak "niepełnosprawność".



Już mnie bawi termin "lewacka logika" :) . Największe głąby są przekonane, że ich logika jest "prawacka"...


Bez obu rąk nie możesz funkcjonować tak, jak z obiema rękami, będąc ślepym, nie możesz wymijać przeszkód, i tak dalej... Odniesieniem jest tu model idealnie zdrowego człowieka.

Vouriel napisał/a:



Koledze chodzi o fakt przyznania każdej niepełnosprawności w ch*j dużych zasiłków aby k***a leżeć dupą do góry i nic nie robić. Osoby takie często jak oczywiście chcą potrafią robić niktóre rzeczy równie dobrze co osoby w pełni sprawne(nie każdy przypadek)



Hahaha :D ! Znajdź mi jednego niepełnosprawnego Polaka, który jest w stanie utrzymać się za polski socjal będąc niepełnosprawnym :) .


Po ch*j wy tak pie**olicie :) ? Największą ulgą dla niepełnosprawnych są ulgi podatkowe dla pracodawców przy zatrudnianiu tych niepełnosprawnych.