18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Walka mma

CrazyEdek • 2023-11-25, 15:31
Ładnie trysło.


Toperson1

2023-11-26, 10:48
pazuzu napisał/a:

"Ładnie trysło" i miniaturka dwóch kolesi przytulnych do siebie.. opis mógł zmylić



Głodnemu chleb na myśli

:roll:

Mirek19850509

2023-11-26, 12:51
Dziwnie kruche te uszy tych zawodników są , normalnemu człowiekowi , można szarpać za uszy i h*ja nie chcą się oderwać , a ,zawodnicy są na sterydach ,sterydy niszczą tkanke łączna stawy chrząstki są u nich rozejbane ,u steryda masa mięśni jest kosztem masy stawów i chrząstek dla tego tak łatwo dostają kontuzji , info wkigoogle

el...........ss

2023-11-27, 21:26
Mirek19850509 napisał/a:

Dziwnie kruche te uszy tych zawodników są , normalnemu człowiekowi , można szarpać za uszy i h*ja nie chcą się oderwać , a ,zawodnicy są na sterydach ,sterydy niszczą tkanke łączna stawy chrząstki są u nich rozejbane ,u steryda masa mięśni jest kosztem masy stawów i chrząstek dla tego tak łatwo dostają kontuzji , info wkigoogle



co ty chłopie pie**olisz xD kalafiory robią się od ocierania, naciskania i uderzania, sterydy nie mają tutaj nic do tego. To zupełnie normalne w sportach takich jak zapasy, bjj, czasem nawet jakieś muay thai jak się wyłapie łokcia czy kolano na ucho. Pod naciskiem odrywa się skóra od chrząstki i zbiera się tam krew pod wpływem zderzeń głowami. Jak opuchlizna jest w miarę świeża i zebrało się dużo krwi, to skóra jest bardziej napięta i łatwiej ją rozerwać, zwłaszcza takim ciosem łokciem.

Znam ludzi z kategorii wagowych 60-70kg z BJJ czy zapasów, którzy mają uszy rozj***ne jak obornik po polu


Wracaj Miras do mieszania zaprawy, a nie się wypowiadasz na nieznane ci tematy