18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

walka ministranta

Hubisa • 2024-01-04, 17:42
ministrant broni ksiedza


lajtek12

2024-01-04, 19:20
W tych czasach tylko chyba idiota wierzy w życie poza grobowe tutaj polskiego społeczeństwo jest zbyt płytkie by przyjąć świeże grzyby nasze słowiańskie....

Thxvma

2024-01-04, 19:21


Może będzie powtórka z rozgrywki, szkoda że temu księdzu nie naj***ł od chyba roku nie jest już w zakonie jak go wyrzucili i dalej się przebiera udając księdza

Hege

2024-01-04, 19:31
Thxvma napisał/a:

Może będzie powtórka z rozgrywki, szkoda że temu księdzu nie naj***ł od chyba roku nie jest już w zakonie jak go wyrzucili i dalej się przebiera udając księdza



Zgadzam się z tym że należy mu się wychowawcza listwa i to niejedna chociażby za nieustanne obrażanie wszystkiego i wszystkich. Niemniej to się raczej nie wydarzy bo to taki typ gieroja, co fika bo wie że przeciwnik jest słabszy.

quack

2024-01-04, 19:36
psyhepl napisał/a:

możecie narzekać na kościółek i kler pedofilski ale was gdzie pochowają ? pod płotem psy jedne



Hatfuuu !

Oczywiscie że na cmentarzu komunalnym jak już.
A najlepiej w urnie na kominku w domu, po uprzednim spaleniu ścierwa ;)

maydayovsky

2024-01-04, 20:01
psyhepl napisał/a:

możecie narzekać na kościółek i kler pedofilski ale was gdzie pochowają ? pod płotem psy jedne




Normalnie na cmentarzu komunalnym lub innym. W alejce dla ateistów lub innych wyznań.
Ziemie przeznaczone na pochówek nie należą tylko do kościoła.

Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Ale wam anty kościołowcom odj***ło. Jesteście zdrowo wymięci przez telewizor. Jak zdechniecie to powinni was albo bliskich pod płotem jak szczury zakopać prawda ? Ale nie. wtedy proszę księdza, sprawa jest. A po pogrzebie, k***a ile on wziął.



Pozwalasz wchodzić Kościołowi w Twoje życie, Twoja sprawa. Ale to tak samo moja sprawa, że jestem anty. A jak już zdechnę, to zostanę pochowany na cmentarzu komunalnym. Przez zakład pogrzebowy, nie byle człowieka w czarnej szacie.

twójstary1969

2024-01-04, 20:05
CzerstWybut napisał/a:

j***ć tego śmiecia w sukience z pomponikiem na głowie. Nie wiem dlaczego jeszcze nikt mu do porządku nie wpie**olił za calokształt swoich działań. Z kościola ta parówa została wyj***na to się dalej przebiera i udaje księdza



a cóż to takiego uczynił ,że tak się nakręcasz? o co chodzi tutaj ogólnie?

Zbyszek3000

2024-01-04, 20:05
Parę filmów temu był tak kościół wychwalany i co durne pały?

1234dupa

2024-01-04, 20:13
Ale przebiegły skur.... sami wywołali awanturę, a jak zobaczył ksiądz że ten mieszkaniec wyciąga telefon żeby dzwonić na policję to od razu jak chytry baba na targu wyciąga sam żeby pierwszy wezwać, bo myśli że jak to on zglosi jako pierwszy to mu coś pomoże.
Ha tfu
Tego ich w seminariach pewnie uczą, tej chytrosci.

darek1234

2024-01-04, 20:24
maydayovsky napisał/a:

Przez zakład pogrzebowy, nie byle człowieka w czarnej szacie.



Do tego nie płacąc mu za przysługę

Swoją drogą, film stary jak świat

Banowanyzanic

2024-01-04, 20:25
Miło by było popatrzeć jak więcej tych pedofili krwawi, najlepiej z aorty.

Miło by było popatrzeć jak te pedofile się wykrwawiają najlepiej z zgrdziołków :-)

TwójCzarnyPan

2024-01-04, 20:26
psyhepl napisał/a:

możecie narzekać na kościółek i kler pedofilski ale was gdzie pochowają ? pod płotem psy jedne


Po śmierci to mi wszystko jedno. Pogrzeby i groby są dla rodziny.

metyoo

2024-01-04, 20:30
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Ale wam anty kościołowcom odj***ło. Jesteście zdrowo wymięci przez telewizor. Jak zdechniecie to powinni was albo bliskich pod płotem jak szczury zakopać prawda ? Ale nie. wtedy proszę księdza, sprawa jest. A po pogrzebie, k***a ile on wziął.



kasuje za godzinę roboty jak jakiś pie**olony jutuber, a nad grobem gęga, że spełnia chrześcijański obowiązek... skoro ma taki obowiązek to dlaczego do k***y nędzy robią problemy z pochówkiem i wołają za to chore pieniądze? wytłumaczysz? bo ja tego nie potrafię zrozumieć!

BigBeniu

2024-01-04, 20:40
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

Ale wam anty kościołowcom odj***ło. Jesteście zdrowo wymięci przez telewizor. Jak zdechniecie to powinni was albo bliskich pod płotem jak szczury zakopać prawda ? Ale nie. wtedy proszę księdza, sprawa jest. A po pogrzebie, k***a ile on wziął.



Ależ mnie zagotowałeś. Szerzenie wymysłów. Wpojono nam, że kościół może chować... dlaczego cmentarze nie są ogólnodostępne? Bo to biznes!! Czy jakbym mógł być pochowany na cmentarzu bez udziału tych pseudo przedstawicieli Boga to czy bym z tego nie korzystał? Ja np nienawidzę kościoła. Nie wrzucam wszystkich do jednego wora ale za licznych już przedstawicieli nie pochwalam działań tej mafii. Gdybym mógł być pochowany na swojej działce obok domu to bym tak wybrał. A to, że od wieków jest to jeden ze sposobów na przeżycie tej grupy i sobie poukładali mentalność ludzi to inna sprawa. Państwo powinno dawać możliwość pochówku. Ksiądz na pochówku mi zupełnie nie potrzebny. Miejsce do możliwych "odwiedzin" już tak. Mentalność ludzi takich jak Ty to jest katastrofa. I najgorsze, że tozamknięcie szerzysz jako przestroga dla innych.

dgfdfg

2024-01-04, 21:06
Ten ksiądz miał kurewskiego pecha. Urodził się kilkaset lat za późno. Powinien on żyć w średniowieczu, i jeździć na krucjaty palić heretyków na stosach. Idealnie pasowałby do tej roli. A w tych czasach co ma robić? Wywalili go i tyle z tego.

Mesjaszowaty

2024-01-04, 21:31
A h*j mnie obchodzi co się stanie z moim ciałem jak jebnę kitę.Jest mi to tak obojętne,że o ja pie**ole.Po mojemu mogą nakarmić tym zwierzaki lub rozj***ć na atomy.Cmentarze uważam za obleśne,bo tak.Jakaś tradycja,wymyślony obrządek z udziałem samozwańczych sług boskich...To mnie nie interesuje.Cieszyłbym się za to,gdyby członkowie mojej rodziny znaleźli gdzieś w pokoju gościnnym czy gdziekolwiek w domu miejsce na moje zdjęcie i od czasu do czasu zerkając przypominali sobie kim byłem.Taka perspektywa wystarczy mi w zupełności.