18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Walka Koncernów Samochodowych

qlimax • 2011-11-26, 21:09
1. Reklama BMW, które usilnie stara się walczyć w rynku aut ekskluzywnych. Biedny kotek chyba się przestraszył tej wstrętnej mordy...





2. Na drugiej reklamie tym razem BMW stara się być miłe i serdecznie gratuluje Audi zwycięstwa w konkursie na samochód roku 2006 w Południowej Afryce. Jednak zaraz pod spodem BMW dodaje, że składa te gratulacje jako zwycięzca plebiscytu na najlepszy na świecie samochód roku 2006.



3. Audi jednak również chce być miłe, i składa gratulacje BMW za bycie najlepszym samochodem roku 2006 na świecie i jednocześnie, zaznacza, że to jednak Audi jest sześciokrotnym zwycięzcą najbardziej prestiżowego wyścigu 24 godziny LeMans. Miłe.



4. Na wojnę między niemieckimi producentami postanowili odpowiedzieć Japończycy. Subaru gratuluje obydwu firmom zwycięstwa w prestiżowych konkursach piękności i podpisuje się jako zwycięzca konkursu na najlepszy silnik 2006 roku.



5. Całe szczęście są marki, które są ponad wszelkimi podziałami, walkami i przechwałkami. Bentley komentuje to wszystko tak, jak mu przystoi. Jeśli jeden samochód kosztuje tyle co 3 czy 4 konkurencyjne, można mieć wszystko w głębokim poważaniu.




P.S.
Zgadza się ja tego nie napisałem.

Leouch

2011-11-27, 03:35
Bentleya nie kupie bo maja takie obrzydliwe grile z przodu :/(dyby nie to byly by fajne)

bloodwar

2011-11-27, 07:16
@qlimax Rodzice Ci wczoraj zdjęli pięcioletni szlaban na internet i teraz odrabiasz zaległości? Co za porażka, ta "walka" odbyła się w 2006 więc "news" świeżynka pierwsza klasa, nawet najstarsi górale ledwo ją pamiętają! Musiałem prosić mojego lokaja o przyniesienie Wielkiej Księgi Historii internetów żeby sobie przypomnieć że taka "świeżynka" już była!

Earth

2011-11-27, 12:47
Pierwszy raz to widzę, bo nie siedzę codziennie 10 godzin przy kompie i nie napie**alam wszystkich nowości na każdym portalu.
Więc ch*j takim jak ty bloodwar w dupe.

BrunerOvned

2011-11-27, 13:29
I tak płacą za to wszystko zbazowani zwyrole, którzy nie wiedzą co to sadistic i piwo z Sadola.
Ani jeden z nich nie dostał tu browara i kij im w oko, ludziom bez pasji :D

radek225

2011-11-27, 13:52
@Leouch, nie kupisz sobie Bentleya, bo nigdy Cię nie będzie na niego stać. Mnie też, i ch*j.

Samilo

2011-11-27, 13:58
pozdrowienia dla wszystkich marek od malucha - auta które można było wymienić za adidasy

Aishenbai

2011-11-27, 14:08
Czekamy na odpowiedź fiata

WhyMe?

2011-11-27, 14:10
j***ć BMW. Do VW kupujesz części po cenie złomu.

Pener

2011-11-27, 14:12
Cytat:

Do VW kupujesz części po cenie złomu.


masło maślane :)

riodoro1

2011-11-27, 14:42
Cytat:

j***ć BMW. Do VW kupujesz części po cenie złomu.



Złom kupujesz po cenie złomu, odkrywcze.

sarkazm

2011-11-27, 14:49
BMW tumanie nie musi walczyć na rynku aut ekskluzywnych

WhyMe?

2011-11-27, 16:54
Kod:

Złom kupujesz po cenie złomu, odkrywcze.


Tylko ten złom, jest 3 razy tańszy w utrzymaniu części, paliwa i wszystkiego. A ty swoja bemką wyjedziesz w niedzielę na myjke za 2 zł i cheja pod kościół.

Pener

2011-11-27, 17:02
WhyMe? napisał/a:

A ty swoja bemką wyjedziesz w niedzielę na myjke za 2 zł i cheja pod kościół.


a ty zapuszczasz się gdzieś dalej swoim vw?
WhyMe? napisał/a:

Tylko ten złom, jest 3 razy tańszy w utrzymaniu części, paliwa i wszystkiego.


dlatego tylu wieśniaków tym jeździ ;)