18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Walka Czarnego

Czaja93 • 2012-06-30, 03:37
Solowa czarnego z Ostródy.
Enjoy:

wyrwiszmat88

2012-06-30, 20:15
A w tle jakiś j***ny pseudo rap ,potem nas (słuchaczy rapu) wszyscy kojarzą z takimi zjebami jak ten wielki fighter zadający ciosy na oślep. :evil:

Cyrk

2012-06-30, 20:38
Kimo36 napisał/a:

Czasem musisz pokazać debilowi gdzie jego miejsce, zwłaszcza jak mu się wydaje inaczej.



Twoim zdaniem za pomocą kopania leżącego w głowę ustala się kto jest debilem? Cóż pewnie masz murzyna w przodkach...

orzechccc

2012-06-30, 20:41
goście z "jajami" leza 2metry pod ziemia to jest ulica a nie bajka o królewnie śnieżce.

poza tym co jesli ktos trenuje np. mma bjj ? to ma nie sprowadzac w parter bo lezacego sie nie bije?

UltimaFake

2012-06-30, 20:41
stworek w morde nie dostaje sie za darmo typo zasluzyl na to najwyrazniej i nikogo to nie obchodzi czy ma kaptur na ryju czy nie jebo problem mogl sie rozebrac co kolwiek nikt podczas walki sie nie zatrzyma i bedzie czekal az on sie rozbierze,, wiec pomysl a pozniej pisz takie smuty

Bartors

2012-06-30, 20:58
Kurde, na pojedynku nie napieprzasz lezacego. Jesli jakis dres Ciebie napadnie i chce obrobic, ok, skop mu ryja, to jest okej, jesli w 4 na jednego to tez ale kurde nie na "solowie". Parter moze byc, ale kurde nie skakanie jak niemiec po zydzie. No chyba ze byly jakies wczesniejsze ustalenia. a zreszta, gowna sie znam, ale tak mi sie wydaje ze powinno byc.

EmilRegis

2012-06-30, 20:59
Rozumiem dresy się leją, ktoś to kręci i ma podjarkę, podkłada jakieś łosiedlowe rytmy i puszcza w internet dla szpanu, oczywiście tego jacy mi silni, brutalni i bezwzględni jesteśmy. Rozumiem wszystko, ale co ten filmik robi tutaj na sadisticu, jeżeli ma być to dla ludzi czerpiących przyjemność z oglądania napie**alania się (co sam bardzo lubię) to proszę bez tego podkładu.
Jak dla mnie to jest manifestacja ideologi dresiarskiej, nieczyste i bezsensowne machanie rękami z niskich lotów muzyką.

j4bolbp

2012-06-30, 21:23
Sportowy Tryb Życia :)

wyrwiszmat88

2012-06-30, 22:02
orzechccc napisał/a:

goście z "jajami" leza 2metry pod ziemia to jest ulica a nie bajka o królewnie śnieżce.

poza tym co jesli ktos trenuje np. mma bjj ? to ma nie sprowadzac w parter bo lezacego sie nie bije?




Jak dla ciebie walka w parterze opiera się na kopaniu po ryju leżącego to może nic nie trenuj lepiej i zakop się te 2 metry pod ziemię tam gdzie te dziewczyny z jajami o których wspomniałeś.

orzechccc

2012-06-30, 22:21
@up "ale tylko po brzuchu sie bijemy ok?"

synmackazklanu

2012-06-30, 23:29
ten filmik krazy juz chyba od 2005, wtedy jeszcze nie bylo tylu cwaniakow a terazniejsze gimbazy srały w pieluche a pozniej sie tym bawily.

Martiniquaa

2012-07-01, 00:15
Nie rajcuje mnie naprzanie się po mordach, ale do jasnej cholery dlaczego ktoś użył na początku filmiki fragmentu piosenki evanescence-hello.


Czaja93

2012-07-01, 06:12
Każdy nawija o tym ze ciągniecie się za bluzy i kopanie się po mordzie ale chyba nikt z was się na wie jak wyglądało napie**alanie się w Polsce około 8 lat temu. Wtedy jeszcze cale te MMA czy Muay Thai nie było tak popularnie i chłopaki aby sobie radzić łapali jedna ręka za bluzę zazwyczaj lewa a prawa napie**alali typa. Osobiście w Angli trenuje MMA i mam na treningach polaka w wieku około 35lat i sam mi mówił ze kiedyś w Polsce nie było takiego czegoś jak boks czy coś a solówki wyglądały właśnie w ten sposób.

Kimo36

2012-07-01, 08:56
Cyrk napisał/a:



Twoim zdaniem za pomocą kopania leżącego w głowę ustala się kto jest debilem? Cóż pewnie masz murzyna w przodkach...



A jaką masz pewność, że gdyby ten drugi byl na górze to nie zrobiłłby tego samego?

genghiskhan

2012-07-01, 10:25
poj***ne jotpeki, powinni uzbierać hajs i sami zrobić se zastrzyk śmierci - przecież to tylko k***a tlen innym zabiera :roll:

ganji

2012-07-01, 10:41
"Co to za ciptuch co bije leżącego z bluzą na głowie więc koleś nawet nie ma jak się bronić ?
Debilizm k***a debilizm. "

To wyjdź na ulice, przysap do pierwszego lepszego dresa z osiedla i oczekuj, że nie będzie cie bił leżącego, bo tak nie wypada. Jakby koleś miał cie zaj***ć kosą tez byś mu dał wstać ?