18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

skasowane

2014-02-08, 09:07
Ten domek mówi wystarczająco dużo.
Dla niekumatych: hołota próbuje ubarwić swoją nędzną egzystencje promując swój debilizm.

mo...........et

2014-02-08, 09:52
Dla mnie, ich twórczość, to niesamowity wręcz chłam ale najwidoczniej są ludzie który się to podoba i chłopaki zaczęli kombinować jak tu z tego kasę zrobić, koszulki, kubki, gadżety. I dobrze, niech próbują, kibicuje im, niechże wykorzystają swoje 5 sekund.

PoMaluchu

2014-02-08, 10:21
Strasznie suche powietrze u szwagra, polewał różowe winko , za chwile puste.
"To sk***esyn"

~DMT

2014-02-08, 11:14
JesusChytrus napisał/a:

Ten domek mówi wystarczająco dużo.
Dla niekumatych: hołota próbuje ubarwić swoją nędzną egzystencje promując swój debilizm.



Twój post jak i wszystkie inne, też mówi o tobie wszystko, ty śmiesz komuś zarzucać "ubarwianie swojej marnej egzystencji"? No k***a bo jebnę. Z tego co widzę, to jak na razie to ty jesteś w tym mistrzem pajacu. A tak apropo oglądnij sobie ich wcześniejsze filmiki, to będziesz wiedział dlaczego tam właśnie kręcą, i nie pie**ol głupot.

sard

2014-02-08, 12:33
To jest poziom disco-polo i dla fanów tego ukierunkowany, więc ma w Polsce branie...

TumekPręt

2014-02-08, 15:06
k***a, żenujący poziom, kogo to śmieszy?

Aju86

2014-02-08, 15:27
Ja pie**olę, co za szajs. Kto to ogląda? Kogo to śmieszy? Na stos z tym.

Leworęczny

2014-02-08, 15:30
nienawidzę tej j***nej melodyjki. Mam ochotę wziąc szufle z pierwszej sceny i przyk***ić i jednemu i drugiemu. Szwagry k***a...

Boczza

2014-02-08, 15:33
A weźcie się od nich odjebcie, oni przynajmniej mieli jakis pomysł i go wykonali. A wy siedzicie w domu i tylko, aby hejtujecie, bo z tymi małymi ku*asami nawet nie por*chacie :homer:

Tassadar

2014-02-08, 15:37
Debilne są te filmy. Wiecznie tylko chleją i to ma być niby śmieszne. Zajebiste życie, co by się działo, chlanie.

Leworęczny

2014-02-08, 15:37
Boczza napisał/a:

A weźcie się od nich odjebcie, oni przynajmniej mieli jakis pomysł i go wykonali. A wy siedzicie w domu i tylko, aby hejtujecie, bo z tymi małymi ku*asami nawet nie por*chacie :homer:



Jaki to jest smętne pie**olenie z tym robieniem czegokolwiek. To samo możesz powiedzieć do wszystkich blogerów, vlogerów , jutuberów i innych penerów, bo przecież coś robią zamiast siedzieć przed kompem. Ale to że robią ch*jowiznę to już nie ma znaczenia? Albo rób coś konkretnego albo się nie kompromituj.

NightWing92

2014-02-08, 15:55
Gdy za YT nie było kasy, nie było takiego chłamu. Proste? Proste ;)

skasowane

2014-02-08, 17:02
@MaszAyacośtam
Ale ja chociaż nie kręce durnych filmików ze sobą w roli gównej. Kręcą w ruderze bo widocznie tam mają najbliżej czyt. to ich dom. To czy dorobili do tego legendę niczego nie zmienia

HiSpect

2014-02-08, 17:24
@Boczza
Wyszłaś z kuchni na 20 minut i już się w główce popie**oliło.