18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Walentynki Trynkiewicza

mo...........et • 2014-02-07, 20:41
Krótki komiks o Trynkiewiczu, ze sprawą pewnej alkoholiczki w tle.



Zaj***ne od Andrzeja, który rysuje, a rysuje pod adresem http://www.andrzejrysuje.pl/

Sz...........an

2014-02-07, 21:45
Ciekawe z kogo zrobią gwiazdę następnym razem...

TB303

2014-02-07, 23:14
Szeryfian napisał/a:

Ciekawe z kogo zrobią gwiazdę następnym razem...


Skończą sie tematy zastępcze(odwracające uwagę społeczeństwa od rzeczy ważnych) i bedą pie**olić o Trynkiewiczu przez parę miesięcy.

zakart

2014-02-08, 19:04
Ja bym go wypuścił na " Dzień Dziecka"...

MIhau_

2014-02-09, 17:28
pie**olenie, odbył karę to ma wyjść, koniec kropka. To, że nie został powieszony od razu, tylko mu zamieniono to na śmieszne 25 lat to inna kwestia.

Plecionkarz

2014-02-09, 17:30
19 miliardów wyparowało ale ch*j z tym, pogadajmy lepiej o jakimś kolesiu

Hooorq

2014-02-09, 17:33
Smieszne to jest że w niby tak cywilizowanym i wspaniałym kraju mamy się bać jednego cwe*a,ale wiadomo po co tak to jest rozmuchiwane godpodarka leży i kwiczy a trynkiewicza znają już wszyscy może się znajdzie miejsce w tancu z gwiazdami oglądalośc rekordowAha jak ktoś może to niech przerobi fotke z ocenami co jest małysz mama madzi i brevik; i dodać nasza nowa gwiazde

blendziooh

2014-02-09, 17:55
Plecionkarz napisał/a:

19 miliardów wyparowało ale ch*j z tym, pogadajmy lepiej o jakimś kolesiu


Nie chcę ciebie martwić, ale te 19 mld złotych według tego co wyczytałem trafiło do Funduszu Rezerwy Demograficznej, zarządzanego przez ZUS, skąd ma wrócić do Funduszu Ubezpieczeń Społecznych, czyli do emerytów.

Tak jak już ktoś wspomniał, to nic innego jak odwracanie uwagi od spraw ważnych. Z trynkiewiczem sprawa jest jasna - skoro państwo nie zastanawiało się nad tym 20 lat temu, to nie widzę powodu, dla którego miano by pozbawić go wolności - odsiedział swoje, więc jest wolny, a jak kogoś zabije to krew na rękach będzie miało państwo, które do tego dopuściło.

MateuszMmz

2014-02-09, 18:42
Na ch*j się przejmować Trynkiewiczem? Myślicie, że zaraz po wyjściu z więzienia nic mu się nie stanie, nie pobiją go "panowie patrioci" w dresach?

Znajdą go gdzieś powieszonego za jaja na drzewie

ks.Zenon

2014-02-09, 18:49
z Tym /srynkiewiczem to już przesada, wczoraj znalazlem w autobusie fakt co tam o tym piszą to ja pie**ole, zdjęcie na pierwszej całej stronie jak jakiś celebryta, no k***a nie rozumiem!!!

nawet człowiek sobie spokojnie olimpiady nie obejrzy bo pie**olą o jakimś j***nym gównie które dawno już powinno nie żyć

2m...........ad

2014-02-09, 18:51
jeśli według prawa miał wyjśc na wolność po odsiedzeniu kary to powinien wyjść na tą j***ną wolność. Państwo, w którym prawo jest naginane "bo komuś się odwidziało" to ch*j nie państwo. Dziękuję bardzo

ks.Zenon

2014-02-09, 19:00
tak i te państwo jeszcze powinno go może ochraniać? przecież niejeden by chciał go zabić (np. ja) :-x