18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Walenie konia w miejscu publicznym źle się kończy...

miedziak • 2011-10-15, 12:37
... szczególnie kiedy koń sobie tego nie życzy, bo może oddać ;-)


ni...........ne

2011-10-15, 20:39
5 sekundową scenę wydłużyli do 1m09s i jeszcze ten gówniany dźwięk w tle. co za ch*jnia

piter07

2011-10-15, 23:12
i dobrze skurczybykom :D

Vagrant1s

2011-10-15, 23:22
@qucharz69 - koń gryzie 2-3x mocniej niż pies. Jeśli dobrze złapie to może wyrwać ręke.

-marshall-

2011-10-15, 23:34

łehehehe

i dobrze dla ch*ja :D

Prozac

2011-10-16, 00:01
malpy to malpy! najpierw kamieniami rzucaja a potem sie dziwia ze madry dobry konik wpie**ol im spuscil!!! bardzo dobrze szkoda ze nie zabil ktoregos z tych sk***ieli!

nanab

2011-10-16, 00:25
Bydle się na człowieka rzuciło-powinni go zarżnąć tak żeby bardziej cierpiał.

bebe_nuss

2011-10-16, 04:04
Hindus to śmieć co dupę jedną ręką podciera a drugą je

Wicius

2011-10-16, 04:45
I pewnie konia zajebią za to, bo przecież rzucił się na człowieka. :-/ mógł temu brudasowi zęby wybić

Hi...........90

2011-10-16, 08:03
nanab napisał/a:

Bydle się na człowieka rzuciło-powinni go zarżnąć tak żeby bardziej cierpiał.



Pozujesz na prawdziwego sadystę ? Wiedz jednak, że ten brudas - podobnie jak czarni- nie zalicza się do ludzi (przynajmniej tutaj; w końcu to Sadol). A zwierzęcia żal tak czy inaczej (nawet jeśli to Sadol).
Także nie popisuj się tym swoim "sadyzmem", bo nie jesteś zbyt przekonujący. Pewnie masz tam jakiegoś sierściucha, karmisz go, wyprowadzasz na spacer i popłakałbyś się gdyby ktoś mu kuku zrobił...

sz...........ik

2011-10-16, 09:49
W Bombaju.... koń wali ciebie.

nanab

2011-10-16, 16:36
Hitman90 napisał/a:

Wiedz jednak, że ten brudas - podobnie jak czarni- nie zalicza się do ludzi (przynajmniej tutaj; w końcu to Sadol). A zwierzęcia żal tak czy inaczej (nawet jeśli to Sadol).


No dobra, zapomniałem że to "niearyjczyk", ale konia mogliby i tak zarżnąć. Chociażby dla zabawy. Żal go? To tylko głupie zwierze, bezmózgi kawałek mięsa.
Hitman90 napisał/a:

Pewnie masz tam jakiegoś sierściucha, karmisz go, wyprowadzasz na spacer i popłakałbyś się gdyby ktoś mu kuku zrobił...


Gratulacje, wygrałeś talon.

gumak2008

2011-10-16, 18:52
dobrze ludziom hahahaahahahhahaha

Wicius

2011-10-18, 03:59
Hitman90 napisał/a:



Pozujesz na prawdziwego sadystę ? Wiedz jednak, że ten brudas - podobnie jak czarni- nie zalicza się do ludzi (przynajmniej tutaj; w końcu to Sadol). A zwierzęcia żal tak czy inaczej (nawet jeśli to Sadol).
Także nie popisuj się tym swoim "sadyzmem", bo nie jesteś zbyt przekonujący. Pewnie masz tam jakiegoś sierściucha, karmisz go, wyprowadzasz na spacer i popłakałbyś się gdyby ktoś mu kuku zrobił...



Dobry jesteś, zgadłeś że żal mi zwierząt poniewieranych przez ludzi, i co do mojego smierciucha też zgadłeś.. a nazywam go hotman90 z tym że dodam że on sra pod siebie :-/

Hi...........90

2011-10-21, 19:54
Wicius napisał/a:



Dobry jesteś, zgadłeś że żal mi zwierząt poniewieranych przez ludzi, i co do mojego smierciucha też zgadłeś.. a nazywam go hotman90 z tym że dodam że on sra pod siebie :-/



A zauważyłeś kretynie, że swój post kierowałem do kogoś innego ? Tym kimś był nanab a nie ty. I widać to w moim poście, który starasz się nieudolnie (i wybiórczo) cytować. Wystarczyło posiąść umiejętność czytania ze zrozumieniem, ale to jednak dla takiego imbecyla jak ty za trudne.

Ps. Srać pod siebie nie zamierzam. Wystarczy, że niniejszym obśmiałem jakiegoś kretyna o pedalskim nicku Wicius

Martiniquaa

2011-11-18, 13:47
Tyle lat już pracuję z końmi i jeszcze nie widziałam takiej agresji. Zresztą warto nadmienić, że t tylko źrebak, gdyby hindus miał do czynienia z dorosłym koniem to 'mao by z niego zostao' i wtedy materiał byłby na harda:D