18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Waleczne babsko

Anal_Intruder_69 • 2024-04-06, 18:15

Wenezuela. Nie wiadomo o co poszło, ale widocznie babie zachciało się równouprawnienia. No i je otrzymała :-D

żmij

2024-04-06, 21:30
Kolejny Czarny Rycerz...

kaziolord

2024-04-06, 21:34
Ja pie**ole on ją wrzucił a ona po sekundzie wypłynęła i uciekła z drugiej strony

Genius510

2024-04-06, 22:24
Pięknie wyjaśniona kurewka

alahu1

2024-04-07, 09:58
bishfinger napisał/a:

mam nadzieje że to feminstka


Nie rozumiem czemu co niektórych boli pojęcie równego traktowania kobiet i mężczyzn. Przecież to jest normalne i zdrowe. Chyba, że nie rozróżniacie pojęć więc te krzyczące, awanturujące się i pie**olące o wyższości kobiet nad mężczyznami p*zdy, stawiacie na równi z nimi. Podkreślam, że w takim wypadku są to szowinistki.

smc

2024-04-07, 12:35
W rzece stoją ci, których wrzucił wcześniej :lol:

Bul_od_bytu

2024-04-08, 09:21
alahu1 napisał/a:

Nie rozumiem czemu co niektórych boli pojęcie równego traktowania kobiet i mężczyzn. Przecież to jest normalne i zdrowe. Chyba, że nie rozróżniacie pojęć więc te krzyczące, awanturujące się i pie**olące o wyższości kobiet nad mężczyznami p*zdy, stawiacie na równi z nimi. Podkreślam, że w takim wypadku są to szowinistki.



Bo współczesny feminizm ma niewiele wspólnego z ideą pod którą się podłącza. Tu nie chodzi o równość tylko przywileje

alahu1

2024-04-08, 11:11
Bul_od_bytu napisał/a:

Bo współczesny feminizm ma niewiele wspólnego z ideą pod którą się podłącza. Tu nie chodzi o równość tylko przywileje



W takim razie to jest to o czym wspomniałem, czyli szowinizm. Powinno się te głupie c**y nazywać po imieniu. Ale warto zwrócić uwagę na to, że kojarzenie współczesnego feminizmu z takimi wściekłymi babami jest nakręcone medialnie. Kobiety, które znam i uważają się za feministki są negatywnie nastawione do zachowań stawiających je na piedestale i opowiadają się za równym traktowaniem. Myślę, że tak uważa zdecydowana większość kobiet, ale niestety te ze wścieklizną macicy mają większą siłę przebicia w mediach.

Bul_od_bytu

2024-04-08, 17:48
alahu1 napisał/a:

W takim razie to jest to o czym wspomniałem, czyli szowinizm. Powinno się te głupie c**y nazywać po imieniu. Ale warto zwrócić uwagę na to, że kojarzenie współczesnego feminizmu z takimi wściekłymi babami jest nakręcone medialnie. Kobiety, które znam i uważają się za feministki są negatywnie nastawione do zachowań stawiających je na piedestale i opowiadają się za równym traktowaniem. Myślę, że tak uważa zdecydowana większość kobiet, ale niestety te ze wścieklizną macicy mają większą siłę przebicia w mediach.



Największą szkodę współczesnym kobietom przynoszą współczesne feministki. To zwykła komuna, która potrzebuje do swojego istnienia proletariatu, o którego prawa będzie walczyć. Kobiety, LGBT i inne baśniowe stwory będą w sam raz. Wystarczy przekonać kobiety, że są uciskane, a ich największym wrogiem jest męskość i mężczyźni jako całość i można na tym kręcić kapitał polityczny.
Mało takich "feministek z koziej p*zdy" w różnych fundacjach czy innych instytucjach, a o sejmie nie wspominając.

majeńka

2024-04-09, 01:24
^ trochę tak, trochę nie. Np. sprawa że jak ktoś mnie zgwałci to mam donosić i urodzić wyrób tego gwałciciela z dodatkowym chromosomem to poważna nie-wymyślona rzecz, podobnie ciąża zagrażająca zdrowiu/życiu. Jak i nawet to że jak guma pęknie, czemu mam być inkubatorem tylko dlatego że katabasom się kilkadziesiąt lat temu interpretacja odmieniła (bo wcześniej to były nawet cuda aborcji, np. św. Brygida).

Zaś co do reszty, masz rację. Tu chodzi o wymyślonego wroga.