18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wakacje - Ogarnij się

Hekko • 2013-07-05, 17:57
Narty to wysublimowana forma samobójstwa! Nie pozwólmy, aby historia była zakłamywana! :idzwch*j:



Jesteście wszyscy lemingi :lodowka:

glinglqnglowy glunglak

2013-07-05, 21:42
Prześmiewczy geniusz nadwornej, rzadzącej, młodej yntylygyncjyyyy :) Nie wk***ia, a cieszy oko i uszy, bo nawet mówi całkiem polsko ;)

kapral

2013-07-05, 21:44
uwielbiałem "wielkieilościnarazpsów", a od kiedy chciał być taki medialny, uważam że jest trochę szarpnięty na psychice.. i to nie w ten fajny sposób..


Locorooco

2013-07-05, 21:59
dymdym napisał/a:

Co On pie**oli? To, że jemu się nie chce bądz go nie stać na wakacje za granicą to nie znaczy, że może obrażać innych i sypać prymitywnymi tekstami typu ,,przecież u nas jest gorąco to po ch*j wyjezdzac do ciepłych krajów"? Wyjazd do grecji, chorwacji czy jakiejś turcji w ogóle sie nie równa wczasam nad Polskim morzem. Poza tym nazwa Wakacje mówi sama za siebie... a zresztą niechce mi sie juz produkować ch*j mu w łeb



Akurat, to on za przysłowiowy "hajs z jutuba" może sobie pojechać wszędzie na tej planecie.

bonius

2013-07-05, 22:20
kto to jest? pie**oli nierówno

mo...........et

2013-07-05, 23:43
oj wysyp mędrców z youtuba ostatnio na sadolu, popularności tego gościa akurat zupełnie nie ogarniam. Straszne pie**oliny sadzi, ani to zabawne, mądre czy kontrowersyjne.

skalar

2013-07-06, 09:21
Co ten lamus pie**oli?

Przecież na wakacje jedzie się, jak się wie, że nie będzie się miało dużo pracy - w większości branż w sezonie wakacyjnym. Niech się lepiej weźmie do roboty i wypie**ala z internetu.

Cizi0l

2013-07-06, 09:26
Ale dno, gosciu nie wie o czym mowi. Jak mam zapłacic taka sama cene za tydzien w np. Bułgarii a tydzien w Polsce to wybieram to pierwsze. Pogoda o wiele pewniejsza, hotelik o niebo lepszy i nie siedze w pokoju bo zimno czy pada deszcz albo woda taka ze jaja odpadaja

czarkowskY

2013-07-06, 10:10
A ch*j to kogo obchodzi kiedy i gdzie pojadę, jadę za swoje!

slayer123123

2013-07-06, 11:55
nie potrafię określić jak bardzo mnie wk***ia ten człowiek.

kusturica

2013-07-06, 12:00
Dobrze prawi ;] nienawidze tych idiotow z jutjuba ale ten jest jakis taki hm mniej wk***iajacy od tych hasamow wszystkich. tak "nie stac mnie" na wakacje w jakis idiotycznych hegiptach czy turklandach bo wole oryginalne miejsca bez masy idiotow z calego swiata wystawiajacych swoj cellulit na slonko. TYle miejsc na swiecie a wszyscy tam gdzie najtaniej bilety sprzedaja czyli wlasnie upalne miejsca gdzie spotkasz wszystkich sasiadow a jak nie spotkasz to przez rok bedziesz sluchac o ich wakacjach nad cieplym morzem ;]

osamaq126p

2013-07-06, 23:57
@cherry007 ty chyba nie widziałeś Anglików po godzinie 22 na rynku w Krakowie...

ebrejhem

2013-07-07, 20:08
@cherry007 nie trawisz go bo pewnie nie rozumiesz, bardzo kontrastowo przedstawia różne sytuacje które należy rozumie inaczej ;) , ale widzę że gimbaza opanowuje internet i hejtuje wszystko byle by tylko ulżyć swoim pie**olonym uczuciom nie szczęśliwej miłości