18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

w związku z ostatnimi wydarzeniami..

wójek • 2013-05-03, 12:17
..zrobiłem okazjonalny komiks:


a tak serio, to ch*jowa wiadomość poranną porą..

Un_Nem

2013-05-03, 21:24
Discopolowcy i disco-mani i inni h*je j***ni :hitler:
ci ktorzy pruja sobie odbyt zeby pokazac jacy to oni mocni niech wyjda na ulice znajda grupke normalnych metali i im powiedza ze metal to gowno.
ale mowie normalnych a nie jakis cip.

elda1987

2013-05-03, 23:30
itachi666 napisał/a:

@2up, na własne życzenie ? Poj***ło Cie? w przeciwieństwie do innych on sie nie przecpał/przechlał etc.




gdyby słuchał lekarzy to by mu tę rękę ucięli i by problemu nie było, a tak to NA WŁASNE ŻYCZENIE wątroba mu siadła przez przedawkowanie leków i zmarł.

itachi666

2013-05-04, 02:02
gdyby słuchał lekarzy ? po co miał ręke amputowac, skoro właśnie lekarze dali mu szanse na wyzdrowienie ? Pozatym w martwiczym zapaleniu powięzi częściej się wycina zarażoną częśc tkanki niż całą kończyne.Pozatym rok po ukąszeniu wszyscy myśleli że wszystko idzie w dobrym kierunku,nawet K. King w jednym wywiadzie mówił że jego rekonwalescencja nie wstrzyma prac nad nowym albumem. Myśle że dla wielu jest to zaskoczenie, tak samo jak dla mnie.

EdmundKemper

2013-05-04, 18:25
Metale co wyzywają wszystkich innych i cieszą się z papieża który umarł opłakują jakiegoś kuca :D Świat szaleje :D

19kristofer95

2013-05-04, 21:53
@up

Bo istnieje coś takiego jak mentalność... Znam wielu metali i discopolowców i ich zachowania są zupełnie różne.
Tu nie możesz powiedzieć, że metal jest głupi i śmieje się z papieża, a opłakuje gitarzystę, bo duża część tak zwanych "brudasów"... jest praktykującymi katolikami [w przeciwieństwie do zbuntowanych nastoletnich(o mentalności gimbusa) techniaków, discopolowców i popowców] :P

EdmundKemper

2013-05-04, 23:08
19kristofer95 napisał/a:

@up

Bo istnieje coś takiego jak mentalność... Znam wielu metali i discopolowców i ich zachowania są zupełnie różne.
Tu nie możesz powiedzieć, że metal jest głupi i śmieje się z papieża, a opłakuje gitarzystę, bo duża część tak zwanych "brudasów"... jest praktykującymi katolikami [w przeciwieństwie do zbuntowanych nastoletnich(o mentalności gimbusa) techniaków, discopolowców i popowców] :P



Wypowiadam się przeważnie na podstawie własnych odczuć, doświadczeń, znajomych, przeżyć lub w przypadku braku na średniej ogółu. I wśród znajomych nie mam żadnego metala, który nie śmiałby się z JPII, ponadto który byłby katolikiem, i wybaczał wyzywanie zmarłych członków kapeli metalowych, więc...

19kristofer95

2013-05-09, 13:43
EdmundKemper napisał/a:



Wypowiadam się przeważnie na podstawie własnych odczuć, doświadczeń, znajomych, przeżyć lub w przypadku braku na średniej ogółu. I wśród znajomych nie mam żadnego metala, który nie śmiałby się z JPII, ponadto który byłby katolikiem, i wybaczał wyzywanie zmarłych członków kapeli metalowych, więc...



No to skoro takie masz zdanie, to ja go na siłę zmieniał nie będę.