18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

w wariatkowie

aus88 • 2012-07-31, 14:16
W basenie, przy szpitalu dla wariatów, topi się jeden z pacjentów.
Na ratunek skoczył mu drugi i go uratował. Po tym całym wydarzeniu
bohaterski pacjent jest wezwany do lekarza.

- Pana postawa świadczy o tym, ze jest pan już całkowicie zdrowy i może pan wracać do domu.
Mam jednak smutna wiadomość, ten człowiek któremu uratował pan życie powiesił się w łazience.

Na to pacjent dumnie:
- To ja go tam powiesiłem, żeby wysechł

BroDzikuzzza

2012-07-31, 22:54
proszę o mądre komentarze. moje ciągle kasują. popieram bonga i bardzo lubię jego dowc**y. a tych którzy nie lubią jego żartów- jebcie sie

~Angel

2012-07-31, 23:04
Xilion napisał/a:

A oto idealny przykład jak moderatorzy są zaślepieni obroną Bongmana. Porównałem osobe: Bongman do: Grycanka i inne syfy. Może was to wkurzać ale co wam do tego? Płaci wam za protekcje bo wg. mnie to nie wasza sprawa :D



:homer:

Nie ważne czy to Bongman czy inny user - jak już napisałem komentarze stały się już żenujące i zalewają wszystkie tematy z kawałami. Tworzy się syf z którym walczymy i tyle w temacie.

Makku

2012-07-31, 23:06
Gdy widzę dobry żart jestem pewien, że to nie BongMan ;D Piwo!

Zioken

2012-07-31, 23:26
Piwo dla angel'a mnie te komentarza też już wk***iają, a Bongman ma też troche dobrych kawałów, które są niepotrzebnie gnojone, tylko z przyzwyczajenia gimbusów, które muszą się na kimś wyżyć, bo nie mają jaj, żeby to zrobić poza internetem.

Xilion

2012-07-31, 23:42
Ale to czemu tym gnojeniem się tak przejmujecie? Nie jestem aż tak obeznany na sadisticu i nie wiem czy jest taka opcja, ale najlepszym rozwiązaniem wg. mnie byłoby wprowadzenie przycisku ignoruj. Klik nie widzisz komentarzy od jakiegoś zjeba genetycznego i po sprawie, a tych co to jara dalej żyliby w swoim wyciszonym świecie.

wlodar666

2012-08-01, 16:21
BUahahahhahaHAHAH ale beka nie moge hahhaa