18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W USA żydzi osiągnęli swój cel

~Velture • 2023-09-08, 22:21
Udało się. Biali przepraszają za bycie białymi niczym pie**olona k***a sekta jakaś.




luxpiotr

2023-09-09, 12:41
j***ć USA, niech im k***a jakiś krach przypie**oli, żeby mieszkali w slumsach jak w Brazylii.

SantaMaria

2023-09-09, 13:11
setka jakiś zjebów z kilku stanów USA to nie całe USA

PękniętySłoik

2023-09-09, 13:30
Nie gniewaj się stary ale nie moge dać za to piwa.

Cipczan

2023-09-09, 14:50
Mam nadzieję, że to wstęp do masowego samobójstwa.

Antebot

2023-09-09, 23:47
Coraz wincyj tych pie**olcow I kajają się za grzechy przodków. To zaczyna jak jakiś sekciarski kult wyglądać. sp***olina i zjebizm. Niech ginką k***ie.

0dbytBiskupa

2023-09-10, 01:39
Dyngus napisał/a:

dlaczego oni wszyscy są w maseczkach ? Czy to Ci słynni covidianie ?


Bo to jakieś stare gówno. Na ulicy nikt już w Stanach masek nie nosi od ponad roku, oprócz skośnookich.

Siriuz napisał/a:

U nas też robią takie ciche przewroty, organizują marsze poparcia gejów, wściekłych macic itp. Różne metody, cel ten sam - skłócić ludzi, a włada zrobi z nimi co zechce.


Pedator napisał/a:

Dokładnie. Od tego się zaczyna.


Jakie to szczęście, że są z nami takie sadolowe tuzy intelektu jak wy, którzy rozpracowali ten żydowski spisek. Jest nadzieja dla Ojczyzny! :lol:

SirMajkel

2023-09-10, 11:35
a niby dlaczego to żydzi tego chcieli? Chętnie posłucham kolejnej zj***nej sadolowej teorii spiskowej.

htp

2023-09-10, 15:13
SirMajkel napisał/a:

a niby dlaczego to żydzi tego chcieli? Chętnie posłucham kolejnej zj***nej sadolowej teorii spiskowej.



Na szczęście są Żydzi. Jest na kogo zwalić swoje kompleksy.

Rozchędażacz

2023-09-10, 16:52
mazga50 napisał/a:

Bo to stary film, jeszcze z początków pandemii. To żydowskie k***y robiące happening, żeby wmówić wszystkim białym rzekomą winą za niewolnictwo. Tym czasem prawie cały zyski ciągnęły z handlu, przewozu i sprzedaży, a także i z wyzysku pracy czarnych... żydy. No ale "to niedobra o tym mówić, więc zwalmy winę na białych, którym tak dobrze udajemy".
Pamiętaj, żyd zawsze goja oszuka, okradnie, zniszczy, a jak nie może to obsmaruje i wmówi mu wymyślone winy (tu: holokaust), żeby go pognębić.



Może to głupie z mojej strony, ale kto pyta nie błądzi, chcę się doedukować, sadol uczy, sadol bawi. Gdzie mogę poczytać o tym jak żydzi z tego czerpali korzyści? Chodzi m o zaufane źródło, nie pierwsze lepsze, z góry dzięki.

0dbytBiskupa

2023-09-11, 00:31
Rozchędażacz napisał/a:

Może to głupie z mojej strony, ale kto pyta nie błądzi, chcę się doedukować, sadol uczy, sadol bawi. Gdzie mogę poczytać o tym jak żydzi z tego czerpali korzyści? Chodzi m o zaufane źródło, nie pierwsze lepsze, z góry dzięki.


No jak, zaufane, masz przecież Sadola. Gdzie znajdziesz lepszych ekspertów? :lol:

jbćTalmud

2023-09-14, 12:37
te kufy rzytkofskie sieja w każdym kraju zamęt, a w okupowanej palestynie sa rasistami do kazdego nierzytka