18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W toalecie dla naczelnych...

Halman • 2024-04-15, 17:46

walczące dziwy i cuda...

majeńka

2024-04-16, 03:31
Cupracabra napisał/a:

Kiedyś myślałem, że murzyni to j***ne zwierzęta.. Minęły lata odkąd jestem na Sadisticu i utwierdziło mnie, że obrazą jest porównywać to czarne pasożytnicze gówno do zwierząt.

BLMy nie murzyni. Tak jakby kacapi czy nasi patrioci z kotwicą na koszulce byli lepsi.

Często używane angielskojęzyczne określenie niezwiązanych cech to "orthogonal", nie spotkałam się z ekwiwalentem po polsku. I tu mamy:
- 90⁰: cechy niezależne
- 0⁰: cechy o pełnej korelacji
Jeśli chodzi o bycie bydłem jak na filmie, powiedziałabym że kąt jest coś koło 60⁰: bydła wśród asfaltów jest procentowo więcej.

Zaś w pełni się zgodzę że ściery przedstawione na filmie to pasożytnicze gówno którego porównywanie do zwierząt byłoby obrazą.

Bul_od_bytu

2024-04-16, 11:58
Naczelne na ogół eliminują słabych i ułomnych członków stada. Gdyby nie białasy to ten mały powykręcany orangutan by wylądował gdzieś w śmietniku za Taco Bell

dgfdfg

2024-04-16, 12:18
Cupracabra napisał/a:

Kiedyś myślałem, że murzyni to j***ne zwierzęta.. Minęły lata odkąd jestem na Sadisticu i utwierdziło mnie, że obrazą jest porównywać to czarne pasożytnicze gówno do zwierząt. Jak natura mogła tak sp***olić coś w gatunku ludzkim, że wolałbym trzymać psa, małpę, cokolwiek niż (niewolniczego) murzyna w domu. Ja pie**ole



pie**olisz i tyle, jakby białasy były wychowywane od pokoleń w takim syfie jak oni to co myślisz, że by byli lepsi? A jak w europie byśmy mieli pustynię a oni u siebie w całej afryce to co my, to jak myślisz, gdzie byłby rozwój lepszy? Żydzi też są np. bardzo inteligentni, najwięcej noblistów pochodzenia żydowskiego jest, bo od setek lat są od dziecka uczeni kombinowania, każdy jeden z nich. Jakby czarny czy białas tak samo był tresowany jak mały żyd to też by noblistami byli.

Bul_od_bytu

2024-04-17, 07:00
dgfdfg napisał/a:

pie**olisz i tyle, jakby białasy były wychowywane od pokoleń w takim syfie jak oni to co myślisz, że by byli lepsi? A jak w europie byśmy mieli pustynię a oni u siebie w całej afryce to co my, to jak myślisz, gdzie byłby rozwój lepszy? Żydzi też są np. bardzo inteligentni, najwięcej noblistów pochodzenia żydowskiego jest, bo od setek lat są od dziecka uczeni kombinowania, każdy jeden z nich. Jakby czarny czy białas tak samo był tresowany jak mały żyd to też by noblistami byli.



Nie musisz cytować waszego ambasadora.