18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W szkolnej klasie kłótnia...

Halman • 2023-10-23, 17:01

a na korytarzu egzekucja...

PabloSkills

2023-10-23, 21:03
Kto nigdy nie wpie**olił w klasie koleżance niech pierwszy wsadzi w dupe ołówek i go nastruga.

sal

2023-10-23, 22:37
czyż to Ameryczka?

Machol

2023-10-23, 23:48
Co taki zabójca czuje? Satysfakcję? Ulgę? Dajmy na to, że to faktycznie jebnięcie gnębicielki. Gnębiony czuje się wtedy lepszy? Silniejszy? Jest zwycięzcą? Żeby chociaż nie od tyłu, ale patrząc prosto w twarz powiedziała "to za całą ch*jnię którą mi narobiłaś", rozumiałbym jakiś wyrzut desperacji. Ale tak? ch*j wi.

lesku73

2023-10-24, 01:03
bigoslaw_lyzka_von_wood napisał/a:

W Polsce za dużo ludzi ma broń trzeba jak najszybciej wprowadzić ograniczenia minimum takie jak w Niemczech!
ZERO broni a jeśli już to tylko myśliwska + obowiązkowe ubezpieczenia do 1 mln EU!
Tylko czekać jak Cebularze lub ich pomiot zacznie przynosić do szkoły broń.



Ja jeszcze nie mam broni, czasy się zmieniają, robi się coraz bardziej niebezpiecznie, z czasem nabędę jakąś broń do samoobrony siebie i rodziny.

Maculata

2023-10-24, 03:03
bigoslaw_lyzka_von_wood napisał/a:

W Polsce za dużo ludzi ma broń trzeba jak najszybciej wprowadzić ograniczenia minimum takie jak w Niemczech!
ZERO broni a jeśli już to tylko myśliwska + obowiązkowe ubezpieczenia do 1 mln EU!
Tylko czekać jak Cebularze lub ich pomiot zacznie przynosić do szkoły broń.



Żeby tacy bandyci jak ty mieli sielankę?

fieryangel

2023-10-24, 07:24
Zauważcie, że ta z bronią, to popleczniczka lewicowego spoerdolenia umysłowego. Świadczy o tym ten zj***ny kolor na włosach.

Swoją drogą fajnie, że one się znakują same.

Garnki_za_zeta

2023-10-24, 08:31
Maniecky napisał/a:

Wyglada na jeden z tych przypadkow gdzie gnebiony klasowy "pasztet" bierze odwet na klasowej "fajnej dupie"



Wygląda na to, że ch*ja tak naprawdę wiesz, a się wypowiadasz.

apo5

2023-10-24, 08:45
Przecież to nie jest żadna szkoła półmózgi tylko jakiś zj***ny poprawczak. Widać od razu po tych dzikusach

uzytkownik609

2023-10-24, 12:03
Przecież w Niemczech nie ma ograniczeń, mają 20x więcej broni wśród obywateli niż unas, kraju postkomunistycznym

Antypolak

2023-10-24, 12:49
Możecie go wyzywać od trolli, ale on ma rację. Polacy nie powinni nigdy trzymać broni w swoich prywatnych rękach. Za niska kultura techniczna i ogólna tu panuje.

bigoslaw_lyzka_von_wood

2023-10-24, 13:53
Antypolak napisał/a:

Możecie go wyzywać od trolli, ale on ma rację. Polacy nie powinni nigdy trzymać broni w swoich prywatnych rękach. Za niska kultura techniczna i ogólna tu panuje.



Cebularstwo nigdy nie powinno nawet w muzeum oglądać broni a co dopiero ją mieć!
Widać jaki wysryw mają cebularze!

Antypolak napisał/a:

Możecie go wyzywać od trolli, ale on ma rację. Polacy nie powinni nigdy trzymać broni w swoich prywatnych rękach. Za niska kultura techniczna i ogólna tu panuje.



Cebularze nigdy nie powinni nawet oglądać broni w muzeum a co dopiero ją mieć!
Widać w komentarzach ten wysryw cebuli!

ObciagamZaDyche

2023-10-25, 12:08
E tam , debil, ja tam wolal bym ja wyr*chac

LouisdeFunes

2023-10-27, 02:23
No i skośna dostała za swoje

JanJankowski

2024-02-21, 18:05
k***a co oni noszą za spodnie??????

mr_skuter

2024-04-03, 14:28
bigoslaw_lyzka_von_wood napisał/a:

W Polsce za dużo ludzi ma broń trzeba jak najszybciej wprowadzić ograniczenia minimum takie jak w Niemczech!
ZERO broni a jeśli już to tylko myśliwska + obowiązkowe ubezpieczenia do 1 mln EU!
Tylko czekać jak Cebularze lub ich pomiot zacznie przynosić do szkoły broń.



Broń ? A co to jest broń ? Broń to można kupić nawet w lidlu z gazetki ogród, pooglądaj sobie więcej tu filmów to zrozumiesz że broń to można mieć nawet z butelki wódki….