18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W Siewierzu będą promować faszyzm

tds1974 • 2013-06-06, 16:54
Na pierwszym festiwalu piosenki narodowej Orle Gniazdo w Siewierzu uczestnicy będą mogli m.in. posłuchać "przeboju" "Płoną wozy TVN-u", a wśród zajęć rekreacyjnych organizatorzy zaplanowali m.in. strzelanie. Miłośników "tożsamościowego rocka" mogą zagrzać słowa pieśni "więc obróć ostrze swego noża, kiedy wbiłeś je już w serce wroga". I wcale nie jest to najostrzejszy kawałek z repertuaru zaproszonych wykonawców.



Impreza ma się odbyć 28 czerwca. Do patronatu przyznał się portal Ruch Narodowy, festiwal był też reklamowany przez Młodzież Wszechpolską na Facebooku.

Źródło

plonk

2013-06-07, 00:36
tds1974 napisał/a:



Ciach ten bełkot.

Parafrazując: Sadistic/Radio Maryja, Terlikowski (wybierz sobie cokolwiek) jest źródłem opiniotwórczym, dostarczającym informacji w sposób nie obiektywny i ocierający się o manipulację, oraz przekraczającym granicę dobrego smaku, przy tym wykrzywiając wiele pojęć oraz działający na szkodę moją i kraju w którym mieszkam i tak dalej, i tak dalej.


Otóż różnica między Sadolem a TVNem jest prosta - Sadistic to portal rozrywkowy, który nie ma w swojej ramówce wiadomości kilka razy dziennie.
RM i Terlikowskiego mam tam, gdzie plecy tracą swoją szlachetną nazwę.

tds1974 napisał/a:


Każdego se tu można wstawić. Do każdego to pasuje. Konkluzja: Ktoś tu jest (uwaga, nowy regulamin) mało inteligentny skoro ogląda komercyjną, prywatną stację po to, by ja krytykować, zamiast własne, lepsiejsze, "mojsze" czy też "najmojsze" media z "najmojszą" prawdą.


Nie sądzę, żeby narodowcy oglądali TVN, sam nie mam telewizora i tylko czasami na jutjubie zerknę na jakieś bzdury. Całkiem niedawno był na sadolu wrzucony całkiem fajny reportaż TVNowski na temat muslimów w Polsce - obejrzałem go z chęcią, głównie po to żeby umocnić moją islamofobię powodowaną, jak to zwykle islamofobia - nieprzygotowaniem do multikulturowości w nowoczesnej europie. Komentarz prowadzącego był poniżej jakiejkolwiek krytyki (streszczając - 'przyznając zgody na budowę meczetów nie wolno brać pod uwagę opinii ludzi, bo to głupie i tępe buce - przecież muslimy wcale nam nie zagrażają' ).
Dlatego właśnie nie lubimy TVNu ;)

tds1974 napisał/a:


Dlaczego wciąż się tu cytuje Gazetę lub TVN?


Bo to portal rozrywkowy.
Osobiście traktuję newsy z GW jako prostą rozrywkę pokroju wrzucenia przez Abdula A granatu do lufy czołgu, w którym siedziały Abdule B,C i D.
Jak ktoś pieprzy bzdury, to niestety nie wolno mu na to pozwolić.
Oglądanie nie ma tu nic do rzeczy - z mojej strony Michnik jak i ITI nie zarobili grosza od bardzo długiego czasu. Ogląda/czyta to większośc narodu, więc niestety trzeba odpowiadać na takie kretyńskie artykuły jak ten o "fashystofskich mordach", które to zalewają Siewierz (znany do tej pory głównie dzięki korkom na S1).

bovski

2013-06-07, 01:38
no dobra, a gdzie ten faszyzm?

kaktuz

2013-06-07, 02:07
każdy wie że tvn to soviecka k***a

nacjonalista nie faszysta prawdziwy Polak antykomunista

pemb

2013-06-07, 09:54
@kemcia
Radio Maryja jest źródłem opiniotwórczym, dostarczającym informacji w sposób nie obiektywny i ocierający się o manipulację, oraz przekraczającym granicę dobrego smaku, przy tym wykrzywiając wiele pojęć oraz działający na szkodę moją i kraju w którym mieszkam poprzez promowanie dewiacji zboczeń i głupoty, a przede wszystkim jest sposobem wpływania na opinie tłumu poprzez nie-obiektywizm i atakowanie drugiej strony poprzez ustawiane dyskusje i ośmieszanie osobistości o innym zdaniu, a to tałatajstwo nie nawołujące do zachowań agresywnych nie nawołuje do tych działań bo jest mniejszością natomiast zwalczają inne poglądy poprzez brak tolerancji i operowanie hasłami typu homofob i rasista w momencie kiedy człowiek po prostu broni swoich racji. Nienawidzę tego tałatajstwa nie dlatego że posiada własną odmienną opinię tylko dlatego że wpie**ala się w moją opinie i próbuje zmieniać światopogląd mój i mojego otoczenia, a każdy który swój światopogląd zachowuje jest homofobem lub nietolerancyjnym antyislamistą. Za to cyganie to poprostu mendy społeczne które żrą za moje pieniądze nie pracują nie wnoszą nic do mojej społeczności a mają czelność mieć jakiekolwiek roszczenia.

mateuszek31

2013-06-07, 13:57
to z wyborczej! j***ć k***y michnikowskie;) festiwal swietny pomysł :D

kemcia

2013-06-07, 14:27
@pemb tu masz racje chociaż nie pisałem o maryjniakach bo byłoby to nie na temat. Generalnie j***ć manipulacje i lewactwo. Skopiowałeś to o cyganach i za to ci piwo

Krak

2013-06-07, 14:30
tds1974 napisał/a:

Na pierwszym festiwalu piosenki narodowej


No i co z tego?
Zapraszam zatem na Festiwal Kultury Żydowskiej do KRK

mikols

2013-06-07, 14:31
Wilcze Stado - Skinhead
"Skinhead Skinhead biała armia, Skinhead Skinhead Way of life!"
Zajebisty festiwal :D

donplicco

2013-06-07, 14:32
Muzyka+Polityka= Gównorzygosperma.

sz...........an

2013-06-07, 14:33
Lepiej to niż lewacki brudstock

tepad.no

2013-06-07, 14:36
Super! Ja dziekuje za informacje, organizatorzy za reklame!

Kupa_w_majtkach

2013-06-07, 14:39
plonk, szach mat k***a :mrgreen: teraz to tds1974 podkulił ogon.

Dałem piwo tylko dlatego, żeby wypromować festiwal :)

WolfManGoth

2013-06-07, 14:41
Faszyzm nie przejdzie... Bo regulamin ;_;

cerastes

2013-06-07, 14:45
WSI-tvn24 i gówno prawda są tak odrealnione i kłamliwe w swoim przekazie że aż trudno nie było by tego wyśmiać..

a dlaczego trzeba piętnować ich absurdy? .. żeby podatni zjadacze chleba nie zasiadali do tego syfu i zaczęli traktować to jak rynsztok. Efekty bojkotu żydo-komunistycznych mass mediów nie idą na marne.. Widać coraz większą ofensywę ze strony społeczeństwa, co mnie zresztą niezmiernie cieszy..


U ciebie tds1974 wywołuje ból dupy! Nie ma to jak dziecko broni rodziców komunistów UB, SB albo zwykłych szmaciarzy z ORMO czy ZOMO, bo się boi że mu ciepły socjalny kuridołek zabiorą !


tyle w tym temacie:



..