18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W sejmie to i tak same wariaty

Gonzoitano • 2012-11-01, 19:17
Kto decyduje, kogo leczyć, a komu dać władzę?

ToMiTo87

2012-11-01, 19:22
Piwa nie dam tylko dla tego , że to banda kretynów w rządzie. Jak bym mógł przekazać komuś władzę to dał bym ją JKM.. I tak by się nic nie zmieniło a było by weselej!

sz...........an

2012-11-01, 19:25
może lepiej nie wstawiać tu takich tematów, bo zaraz się rozpęta polityczna burza :P inna sprawa, że ten chłop w sejmie, tak samo jak i ich wynagrodzenia to już jest bezczelność ^^

kaiel

2012-11-01, 19:28
jak opowiesci z Narni

toranaga7

2012-11-01, 20:04
Podobno "Grodzka" ma romans z Biedroniem;)

_R...........s_

2012-11-01, 20:07
Szczerze, to każdy polityk nadaje się na leczenie psychiatryczne. Banda pie**olonych demagogów obiecująca złote góry, a pragnąca się w najlepszych wypadku wzbogacić, a w najgorszym spełnić wymysły swojego zakompleksionego rozumku. A co do grodzkiego, to brak mi słów.

BongMan

2012-11-01, 20:20
Transem powinien zająć się wydział do spraw samobójstw.

Zkirtaem

2012-11-01, 20:50
ToMiTo87 napisał/a:

Piwa nie dam tylko dla tego , że to banda kretynów w rządzie. Jak bym mógł przekazać komuś władzę to dał bym ją JKM.. I tak by się nic nie zmieniło a było by weselej!



Władzę (kawałeczek) dostał wykręt Palikot i zrobiło się SMUTNO. Nie ma co więcej głosować na dziwaków.

(nie, nie głosowałem na palikota ani jotkaema, nie że żałuję swojego wyboru czy coś)

mikel1994

2012-11-01, 21:11
Też się dopie**olę, a co.

Co to jest k***a schizofrania? Czytałem schizofremia i inne głupie błędy, ale schizoFRANIA?

Ronoaro

2012-11-01, 21:12
Zkirtaem napisał/a:


Władzę (kawałeczek) dostał wykręt Palikot i zrobiło się SMUTNO. Nie ma co więcej głosować na dziwaków.

(nie, nie głosowałem na palikota ani jotkaema, nie że żałuję swojego wyboru czy coś)



Dziwakiem nazwę biznesmena w dobrze skrojonym garniturze noszącego na jednej ręce divera a na drugiej bransoletę z koralików. Ruch Palikota to zbieranina, na kształt średniowiecznej trupy cyrkowej. Wiesz jak powstawały ich struktury partyjne? Każdy kto chciał mógł się do nich zapisać nawet upośledzony psychicznie i osoba o poszlakowanej opini. Teraz z populistycznymi hasełkami próbują robić za "nową gejowską lewicę" walczącą o "nowy, wspaniały świat".

marcinsud

2012-11-01, 21:20
@mikel1994 Przyganiał kocioł garnkowi sam nie umiesz tego poprawnie napisać.

krishna

2012-11-01, 21:24
zamiast mariana rownie dobrze pasowalby jaroslaw!

Liluh

2012-11-01, 21:29
Ktoś na tego pana, tą panią, głosował. Ot i wszystko w temacie.

kosciej

2012-11-01, 21:40
jest ku*as obrzydliwy

thoms0n

2012-11-01, 22:00
Dobre k***a. Zajebiste.
Trzeba takie sprawy piętnować, bo świat coraz częściej zapomina, że to zwykłe pie**olone zboczenie, jakieś udawanie baby, bo nie bardzo wychodzi bycie facetem. I jeszcze nazwy temu dają: transseksualista... cwe* w sukience i tyle.
Przypomina mi się zawsze, jak raz w samolocie mieliśmy dwójkę takich pojebów. Dwa k***a drag queeny w zajebiście wielkich balowych sukniach z falbanami i ch*j wie czym. Jak to trzeba mieć k***a dogłębnie napie**olone w bani, żeby się z tym jeszcze tak obnosić... Nawet kobiety przecież na podróż nie zakładają sukni 1m na 1m. Jeden k***a mały wyp***ek w stylu gotha a drugi wyrośnięty kaban z cyckami... I jazgotali na pół kabiny przez cały k***A lot. W takich chwilach tęsknie do polskich kiboli lub poczciwych budowlańców lecących do UK. NIE przyzwalać na to gówno, bo się rozpanoszy jak w reszcie Europy.