18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W samolocie

BongMan • 2012-07-30, 01:59
W samolocie kapitan ogłasza komunikat:
- Samolot przeciążony, spadamy. Żeby uratować większość pasażerów musimy paru wyrzucić z maszyny. Zrobimy to demokratycznie, będę czytał kandydatów do wyrzucenia w kolejności alfabetycznej... A... African-American.. Nikt się nie zgłasza. B... Black... Nikt się nie zgłasza... C... Color people...
- Tatusiu - mały synek trąca czarnego ojca - chyba musimy się zgłosić...
- Zamknij się gówniarzu! Od dziś znowu jesteś Nigger...

ul...........rt

2012-07-30, 11:17
Wydaje Mi się że pierwsze powinno być Afroamerican ale co Ja tam wiem...

ala963

2012-07-30, 13:17
W samolocie kapitan ogłasza komunikat:
- Samolot przeciążony, spadamy. Żeby uratować większość pasażerów musimy paru wyrzucić z maszyny. Pierwszy na ochotnika zgłasza się Amerykanin, wypił z barku wszystkie łiskacze, wyr*chał wszystkie blondynki w samolocie, krzyknął ,,God bless America!!" i wyskoczył. Samolot ustabilizował sie ale po kolejnych kilku chwilach ten sam problem, tym razem wstał Francuz. Wypił całe wino z barku, wyr*chał wszystkie brunetki w samolocie, krzyknął ,,Vive la france" i wyskoczył. Po pewnym czasie samolot znów zaczyna spadać i kolejny raz ten sam komunikat. Wstaje Polak, wypił wszystko z barku, wyr*chał wszystkie laski na pokładzie, krzyknął ,,niech żyje Mozambik!" ... i wyrzucił Murzyna :D

~Conscribo

2012-07-30, 13:23
ulthart napisał/a:

Wydaje Mi się że pierwsze powinno być Afroamerican ale co Ja tam wiem...



z tego co powyżej napisałeś wynika, że chyba jednak niewiele ;)

pakicito

2012-07-30, 16:59
D - damn nigga
E - ebony
...

erotyczny

2012-07-30, 17:15
i wszyscy klaskali uszami

czerwo64

2012-07-30, 17:20
F - fuckin nigga
G - ghetto people
S- shit-skin

dt12550

2012-07-30, 17:50
śmieszne jak moja wypłata z zeszłego miesiąca :)

kisiuuu

2012-07-30, 19:08
A myślałem, że będzie to przerobiony kawał z BongManem w roli głównej :(

black88

2012-07-30, 19:23
ala963 napisał/a:

W samolocie kapitan ogłasza komunikat:
- Samolot przeciążony, spadamy. Żeby uratować większość pasażerów musimy paru wyrzucić z maszyny. Pierwszy na ochotnika zgłasza się Amerykanin, wypił z barku wszystkie łiskacze, wyr*chał wszystkie blondynki w samolocie, krzyknął ,,God bless America!!" i wyskoczył. Samolot ustabilizował sie ale po kolejnych kilku chwilach ten sam problem, tym razem wstał Francuz. Wypił całe wino z barku, wyr*chał wszystkie brunetki w samolocie, krzyknął ,,Vive la france" i wyskoczył. Po pewnym czasie samolot znów zaczyna spadać i kolejny raz ten sam komunikat. Wstaje Polak, wypił wszystko z barku, wyr*chał wszystkie laski na pokładzie, krzyknął ,,niech żyje Mozambik!" ... i wyrzucił Murzyna :D



brawo. laseczka z poczuciem humoru :krejzi:

Stajgerski

2012-07-30, 19:45
W jak white jest na końcu:)

NWC

2012-07-30, 19:53
Ala - rozj***łaś mnie :D

dymion

2012-07-30, 20:25
kisiuuu napisał/a:

A myślałem, że będzie to przerobiony kawał z BongManem w roli głównej :(



dołączam się :(

blendziooh

2012-07-30, 21:17
Top koment lepszy niż żart w temacie :D