18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W pierogach nie znaleźli koniny

ASAKKU • 2013-03-01, 12:38
Tak sobie przeglądałem dzisiaj newsy i taka oto notka przykuła moją uwagę:




Żródło: tvn24.pl

ja...........91

2013-03-01, 19:56
Takie numery znajdziecie w wielu produktach ktore kupujecie na codzien. Daje do myslenia.

Davidzior

2013-03-01, 21:00
Może pierogi były robione w Koninie i im się poj***ło ? ;-)

teken

2013-03-01, 21:23
Najgorsze jest to, że chodzi tutaj tylko i wyłącznie o oszustwo klienta, że mięso zawiera koninę, a nie ma tego na opakowaniu, bo jakiś stefan zaj***ł starą klacze i wj***ł na produkcje. Przez to uczciwym handlowcom spada sprzedaż, bo ludzie zaczynają siać panikę, zaraz będzie głośno o jakiejś końskiej grypie.

Al...........25

2013-03-01, 22:05
Właśnie jem chamburgera i jeśli jest w nim konina to zajebiście dobra! Pozdro

Zygzaq

2013-03-02, 00:02
konina w niektórych kręgach jest uważana za przysmak, więc dlaczego oni robią z tego taki problem? Podobno w każdej tabliczce czekolady jest co najmniej 7 nóg muchy, a wszyscy czekoladę wpie**alają. I problemów nie robią.

baaaartek

2013-03-02, 08:03
Moje zdanie jest takie. Kolejny raz zawinił system. Aż się zalogowałem by wypowiedzieć się na ten temat. Widzicie pierwsza sprawa... pytanie dlaczego producent musi oszukiwać ? Pewnie dlatego ze są zajebiste podatki, sanepid ma zajebiste wymagania, a musi zostać na to by zapłacić pracownikowi, dać po drodze komuś w łapę , na reklamę, modernizację, no i musi coś z tego zostać. Druga spawa jest taka rynek wymaga by robić taniej i więcej dlaczego ? BO LUDZIE NIE MAJĄ SIANA! Jak by jeden czy drugi miał kasę nie zastanawiał by się czy kupić pieroga za 4 zł / kg czy za 10. Rozwiązanie jest proste ! NISKIE PODATKI prawo tak skonstruowane: jest wina do łągru zapie**alać na dobro społeczeństwa za 2 zł /h. Gdyby tak było jeden czy drugi zastanowił by się czy warto oszukiwać. Ale to by trzeba obalić system ... Pozdrawiam.

adun

2013-03-02, 19:10
Niech sprawdzą krokiety z mięsem z tesco! Albo z mięsem i grzybami. :lol: