18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W opolskim bez zmian...

darex99 • 2015-04-07, 09:14
"Szalikowcy Odry Opole pobili czarnoskórych piłkarzy LZS-u Piotrówka

Czarnoskórzy piłkarze Piotrówki pobici przez kibiców
Kibole zaatakowali sześciu zawodników LZS-u Piotrówka. Jednego skatowali do nieprzytomności.

Blisko trzydziestu pseudokibiców Odry Opole zaatakowało czarnoskórych piłkarzy w sobotę w jednej z restauracji w Strzelcach Opolskich. Szóstka kolegów z boiska wyszła tego wieczora, by pograć w kręgle.

Zaczęło się od wyzwisk, które usłyszeli pod swoim adresem. Jak relacjonują piłkarze, jeden z szalikowców w drodze do toalety stanął przy ich stoliku i zaczął wskazywać palcem po kolei na każdego z nich.
- Potem zaczął mówić, że jesteśmy czarni i "bambusy” - relacjonuje brazylijski piłkarz Galdino grający w zespole z Piotrówki. - To było bardzo przykre. Miałem wrażenie, że próbował nas sprowokować do bójki. Przez pewien czas staraliśmy się nie reagować, ale w końcu kolega, który siedział obok wstał i odpowiedział mu, że ma się odpieprzyć.

To zadziało na pseudokibiców jak płachta na byka. Grupa zerwała się ze swoich stolików i ruszyli z pięściami w kierunku czarnoskórych piłkarzy.

- W tym momencie przybiegł ochroniarz - dodaje Galdino. - Zanim uspokoił tych ludzi, dostałem cios prosto w oko. Zaraz po tym uznaliśmy, że najlepiej będzie, jeśli wrócimy do domu"


a tutaj źródło i krótki filmik:
http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20150406/POWIAT10/150409704

osa79

2015-04-07, 09:25
polacy w akcji...

Lux_Perpetua

2015-04-07, 09:36
Plebsu ze społeczeństwa się nie wypleni. Środowiska piłkarskie niestety mają taką plemienną naleciałość i w niej właśnie odnajdują się takie głąby.

Zb...........uj

2015-04-07, 09:40
osa79 napisał/a:

polacy w akcji...



Raczej polaczki, biedota umyslowa, rak naszego kraju

mi...........80

2015-04-07, 09:42
Tacy są k***a twardzi jak 30 na 6. k***a gdyby który tam był w pojedynkę w tej knajpie to nawet by nie sapnął, bo wcale takiemu czarni nie przeszkadzają, ale jak w kupie to trza iść za stadem idiotów. Kibole to ludzie niedowartościowani, nieroby bez pomysłu na siebie, idą k***a za kilkoma ideowcami-fanatykami którzy faktycznie w to wierzą.

Policja złapała już dwóch podejrzanych, k***a śmieszne, ale jak k***a trza złapać pijaczka pod sklepem, czy z rowerem to szybko reagują.

Ehoo

2015-04-07, 09:50
"Kibole zaatakowali sześciu zawodników''
"Jednego skatowali do nieprzytomności."
''dostałem cios prosto w oko''
''Zaraz po tym uznaliśmy, że najlepiej będzie, jeśli wrócimy do domu"
Dziennikarz z TVN?

Grzegorz.C

2015-04-07, 09:51
Dziwne dlaczego tacy ludzie zamiast chodzić na sporty walk to kibicują piłkarzom. Jest na sali jakiś socjolog który to wyjaśni?
P.S j***ć bydło na 100%

CygańskieDisko

2015-04-07, 11:05
Która to liga? III? IV? To w tych ligach coś płacą, że stać ich na ściągnięcie Brazylijczyków?

Blooregard

2015-04-07, 11:20
Przesadzacie, raz na jakiś czas taki incydent powinien się zdarzyć, żeby przypadkiem murzyny nie uznały Polski za dobre miejsce do życia. Zamiast leczyć, lepiej zapobiegać.

QuaPL

2015-04-07, 12:33
Zamiast do więzienia, na roczne szkolenie do wojska, przynajmniej na coś się to przyda :D

doopa

2015-04-07, 12:54
jacy oni tam czarni byli, ahaha
na filmiku widać że ten co się wypowiada może być z Brazylii, ale ten z zawiniętym łbem to jakiś muslim

Ma...........gw

2015-04-07, 13:44
k***a ciężka sprawa. Jestem rasistą i w ogóle, z jednej strony cieszę się z każdego pobitego bambo a z drugiej...30 na 6 to trochę za dużo. Ale ile pamiętamy filmów w których 10 makumbów okłada jednego białego? Ile pamiętamy sytuacji w której bambusy skaczą znokautowanym po głowach?
Ten wpie**ol to "rasowa karma" :D tak to sobie tłumaczę i w sumie to piwko dla kibiców.

Karsa

2015-04-07, 18:27
@up
k***a, przypadkowe piwo
Majkizrpgw napisał/a:

k***a ciężka sprawa. Jestem rasistą i w ogóle, z jednej strony cieszę się z każdego pobitego bambo a z drugiej...30 na 6 to trochę za dużo. Ale ile pamiętamy filmów w których 10 makumbów okłada jednego białego? Ile pamiętamy sytuacji w której bambusy skaczą znokautowanym po głowach?
Ten wpie**ol to "rasowa karma" :D tak to sobie tłumaczę i w sumie to piwko dla kibiców.



A ja nie chciałbym w swoim kraju takich zwierząt i nie robi mi różnicy, to że są biali.

Samudaripen

2015-04-07, 21:50
j***ne narodowskie k***y tak robią, a później idą do domu i jebią się nawzajem w kakao.