18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W kościele bez zmian...

oc...........an • 2013-03-22, 18:06
Wczoraj w Huffington Post (tak, ten sam, w którym pracuje MMK) ukazał się krótki artykulik o byłym kardynale kościoła katolickiego w Szkocji. Keith O'Brien, bo o nim mowa, nie j***ł tym razem małych dzieci, ale wypłynęły o nim ciekawe oskarżenia.
Jak czytamy:

"Kardynał Keith O'Brien, była głowa Szkockiego kościoła rzymsko-katolickiego, który jest oskarżany o obmacywanie księży od lat 80', był przez lata fizycznie związany z jednym z zarzucających mu winę, twierdzi Szkocki "The Herald"

Wg raportu, mężczyzna, który woli nie podawać swojego imienia, twierdzi, że jest teraz księdzem w jednym z europejskich miast dzięki "wstawiennictwu kardynała". Ksiądz twierdzi, że aż do nie dawna pozostawał w kontakcie z O'Brienem, często rozmawiając z nim przez telefon i jeżdżąc do jego willi.

O'Brien w zeszłym miesiącu został oskarżony przez 4 kolesi - trzech księży i jednego byłego księdza - o "niewłaściwe zachowanie", które zarzucają kardynałowi od 1980 roku... W lutym kardynał zrezygnował z bycia głową kościoła katolickiego w Szkocji.

Co ciekawe, kardinale O'Brien jest jednym z największych przeciwników nadania praw gejom i nazwał homoseksualizm "groteskowym przewrotem". Kardynał jest jednym z największych przeciwników małżeństw gejowskich w Szkocji :amused:

Tymczasem jeden z oskarżających księży pozwał O'Briena o:
-obmacywanie
-molestowanie
-całowanie

przez kardynała, kiedy ksiądz miał 19 lat. Ksiądz pragnął pozostać anonimowy...


Istnieje coś takiego jak domniemanie niewinności, dlatego nie wydaję żadnego werdyktu, ale chciałem wam przybliżyć historyjkę pewnego kardynała o którym jest teraz dość gorąco w UK ;)

Musicie przyznać, że historyjka jednak jest ciekawa: ksiądz pedał kościół sprzedał :)



:krawaciarz:


Źródło: Huffington Post (2013), Cardinal Keith O'Brien Had Physical Relationship With Accuser, Report Claims . Dostępne na: http://www.huffingtonpost.com/2013/03/21/keith-obrien-abuser-relationship_n_2928534.html [ostatnio sprawdzane 22.03.2013] <---tak się k***a źródła udostępnia!

JP2 GMD :amused:

Hannibal_PL

2013-03-23, 12:38
PanBrowar napisał/a:

[...] znowu lewactwo robi wszystko aby rozj***ć człowieka który stara się utrzymać to całe gówno tam gdzie jego miejsce? [...] długowi publicznemu który jak pragnę przypomnieć cały czas wzrasta [..] Więc może zacznijcie się interesować tym co naprawdę istotne a nie odgrzewać kolejnego kotleta na temat księży pedofili którzy są odłamkiem wielkości setnych albo i tysięcznych części procenta.[...]


Przyciąłem to co ważne :) zgadzam się w pełni, jednakże z tym długiem publicznym media mają dobrą zasłonę dla maluczkich w postaci księży i całego syfu wokół( w końcu to nas interesuje,c'nie?)

A tak przy okazji dla wszystkich parafian którzy nie wiedzą co jest pięć w przypadku kościoła katolickiego, zerknijcie sobie do słownika moi drodzy co oznacza słowo parafianin ;)

BongMan

2013-03-23, 13:31
Kolejny dowód na hipokryzję kleru. A nawiedzone, zindoktrynowane i mentalnie (w niektórych przypadkach pewnie nie tylko) wyr*chane, ubezwłasnowolnione trybiki mimo wszystko gadają, że to nagonka, a kościół jest dobry i wspaniały :facepalm:

gringo2412

2013-03-23, 13:40
A mnie to zawsze zastanawia, że taki chłopak w seminarium jak mu się zacznie do dupy dobierać jakaś tłusta stara świnia, nie spuści porządnego wpie**olu staremu, no k***a, a jak nie pięściami to jakimś mosiężnym krucyfiksem przez łeb, czy po jajach (akurat tego żelastwa na bank mają zawsze pod dostatkiem) przecież to już nie bezbronne dzieci tylko dorośli faceci prawie.
nie rozumiem :(

wojtek85

2013-03-23, 13:41
Można się pożygać od tego walenia żydowskiej prasy w KRK.

konował

2013-03-23, 13:41
Jeden się przyjacielsko przytuli, drugi nazwie to molestowanie.

wojtek85

2013-03-23, 13:43
@BongMan
Kościół tworzą ludzie, ludzie są grzeszni z natury. Nie każdy może być świętym. Ale tobie wtłoczono pewien jednoznaczny przekaż do pustego łba i już go uważasz za swój. Zasada skojarzeń.

pisuar

2013-03-23, 14:01
@vajron
@~BongMan
to nie chodzi o to czy ktoś jest katolikiem czy nie.
wy i tak jesteście jak te moherowe babcie, tyle że one jarają się nowymi odcinkami m jak miłość, a wy trzepiecie konia z radości, że ktoś znów pocisnął po kościele.

tyle że i wy i one tracicie swoje życie poświęcając się temu - zamiast mieć wyj***ne.

BongMan

2013-03-23, 14:14
wojtek85, ksiądz powinien chyba świecić przykładem, przestrzegać dekalogu i żyć zgodnie z zaleceniami Biblii. Prawda?
gringo2412, też się nad tym zastanawiałem. Doszedłem do wniosku, że zanim ktoś zostanie do seminarium przyjęty to ma już do tego stopnia wyprany mózg, że na wszystko się zgodzi.
pisuar, chodzi przede wszystkim o galopującą hipokryzję.

prozal

2013-03-23, 14:19
Czyli po raz kolejny potwierdza się teza, że ci co najbardziej nadają na gejów chcą tylko odwrócić od siebie uwagę, ale nie z nami te numery wy kryptopedałki, doprowadzimy do tego że wasi partnerzy będą was legalnie r*chać w dupę - hahahahahahah

pisuar

2013-03-23, 14:21
~BongMan a na jakiej zasadzie stwierdzasz że jesteś lepszym niż on człowiekiem? być może w życiu dla innych zrobił więcej, a Ty wciąż nie wiesz czy on na prawdę jest pedałem. więc o jakiej hipokryzji mowa?

BongMan

2013-03-23, 15:39
pisuar napisał/a:

a na jakiej zasadzie stwierdzasz że jesteś lepszym niż on człowiekiem?


Pokaż mi najpierw gdzie tak stwierdzam, potem możemy pogadać.

Su...........r0

2013-03-23, 16:00
Spójrzcie tylko na jego twarz... przecież widać, że bardzo pobożny z niego człowiek :P

Alexi

2013-03-23, 16:22
Wystarczy spojrzeć, czyją mordę w avatarze ma ta "osoba" która to wstawiła... to wszystko tłumaczy

oc...........an

2013-03-23, 16:58
Alexi napisał/a:

Wystarczy spojrzeć, czyją mordę w avatarze ma ta "osoba" która to wstawiła... to wszystko tłumaczy



bardziej ch*jowego argumentu nie widziałem :P



:thisissadistic: