18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W imię kurwa jezusa i ja pierdole chrystusa!

~Velture • 2023-10-17, 17:00
Cytat:

Zakonnica atakuje działacza na rzecz ochrony środowiska sprzeciwiającego się rozbudowie ośrodka religijnego. Saint-Pierre-de-Colombier, Francja.




No...........95

2023-10-17, 20:29
Brocha napisał/a:

Zachłannica wciąż ma mało ale póki mamy prawicowy beton ta banda bądzie się opasała za pieniądze ułomnych mięczaków.



Zaślepieni nienawiścią ignoranci którzy zniszczą dogorywającą moralność, rozdadzą kraj pustynnym piekielnym pomiotom i zrobią z kobiet boginie a z mężczyzn szmaty to już spoko. Nawet nie przeczytałeś opisu w którym podane jest miejsce akcji tylko wypluwasz swoje urojenia psując nerwy normalnym ludziom.

bleblebator1

2023-10-17, 23:03
Ja pie**ole ale w tym świecie się wszystko wypie**oliło do góry nogami.
W hiszpanii feministki zawarły sojusz z klerem i organizacjami katolickimi.
Czemu? Bo socjalistyczny rząd hiszpanii wpuścił do kobiecych przebieralni trans zboków.
Bo socjalistyczny rząd hiszpanii produkuje trans dzieci, blokery rozdaje jak cukierki.
Bo nasz narodowy naczelny gej III RP pełniąc funkcję przewodniczącego komisji praw kobiet w europarlamencie !!!! zablokował słuszną skargę kobiet na wypuszczenie z więzień pedofili i gwałcicieli. Ale to nie takich co molestują, tylko takich co u nas skazywani są na ośrodki dla bestii

kinio7777

2023-10-17, 23:58
mazga50 napisał/a:

Ja widzę zakonnicę próbującą powstrzymać ludzi przed rozkradaniem/niszczeniem materiałów budowlanych. N'est-ce pas



Ja widzę fanatyzm religijny.

Elkan

2023-10-18, 01:10
Ekolodzy gdy ktoś chce na działce wybudować dom albo przyłączyć nową działkę do starej:
- Tak k***a być nie może.
To są te same ameby co siadają na drodze bo ktoś posiada kupiony samochód spalinowy.

mazga50

2023-10-18, 03:48
kinio7777 napisał/a:

Ja widzę fanatyzm religijny.



ch*jowy wzrok masz. Idź do lekarza od oczu.

Bul_od_bytu

2023-10-18, 05:05
Jak dla mnie to próbowała powstrzymać gościa, który ch*j wie co chciał z tymi fantami pod pachą zrobić. Chyba coś za dużo tv się ostatnio naoglądałeś :D

żmij

2023-10-18, 09:19
Nomads95 napisał/a:

Zaślepieni nienawiścią ignoranci którzy zniszczą dogorywającą moralność, rozdadzą kraj pustynnym piekielnym pomiotom i zrobią z kobiet boginie a z mężczyzn szmaty to już spoko. Nawet nie przeczytałeś opisu w którym podane jest miejsce akcji tylko wypluwasz swoje urojenia psując nerwy normalnym ludziom.



O tej "moralności" uczono Cię na plebanii w Dąbrowie Górniczej?
Czy w którejś z fundacji wujka Rydzyka?

kinio7777

2023-10-18, 10:34
mazga50 napisał/a:

ch*jowy wzrok masz. Idź do lekarza od oczu.



A Ty broń krzyża, od morza aż do gór..

trebor2709

2023-10-18, 11:20
Velture Bozia Ci kiedyś upie**oli obie rączki za takie bluźnierstwa,zobaczysz doczekasz się TY ch*jU.


holbi

2023-10-18, 13:22

kinio7777

2023-10-18, 13:50
trebor2709 napisał/a:

Velture Bozia Ci kiedyś upie**oli obie rączki za takie bluźnierstwa,zobaczysz doczekasz się TY ch*jU.



Jest vos takiego jak wolność wyznaniowa TY ch*jU

mazga50

2023-10-19, 05:01
kinio7777 napisał/a:

A Ty broń krzyża, od morza aż do gór..



Jestem ateistą, a właściwie agnostykiem i każdą wiarę szanuję, jeśli nie jest okupiona krwią "niewierzących".
Czyli komentarz chybiony.