18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W imię dobrosąsiedzkich stosunków, w wyniku wieczornej weny

jarek_ewz • 2017-03-03, 20:19
Siedziałem, jadłem pierogi i nagle mnie olśniło, musiałem się tym z Wami podzielić, grafika mojego autorstwa

żmij

2017-03-03, 20:21
Filary ukraińskiej gospodarki :)
W piczu, w paszczu i w żopu.

nelbox

2017-03-03, 20:23
to że jesteś jednym z tych upośledzonych frajerów, co muszą płacić k***om, nie daje ci prawa zaśmiecać poczekalni różnych gównem. wracaj do swoich pierogów

jarek_ewz

2017-03-03, 20:26
nelbox, co to jest różnych gównem? upośledzony to jest Twój stary, i po tym poście sądząc ty chyba też, wciągnij spodnie przestań walić konia, wyjdź do ludzi

mateusos

2017-03-03, 20:35
Up. A twoja Stara jest na zdjeciu :P

żmij

2017-03-03, 20:48
nelbox,
To jak? Która to Twoja siostra a która żona?

micran

2017-03-03, 20:56
Może i k***y ale chociaż zgrabne

mygyry

2017-03-03, 21:16
Gorsze k***y spotykacie w pracy/rodzinie i nawet nie wiecie do czego są zdolne dla kasy, te przynajmniej nikogo nie oszukują

mateusos

2017-03-03, 21:33
Up. fajna masz prace i rodzine :/

PanKukuruźnik82

2017-03-03, 22:13
Ta w czerwonym to płaska i z tyłu i z przodu... a dziura jak wiadro...

mygyry

2017-03-03, 22:20
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Ta w czerwonym to płaska i z tyłu i z przodu... a dziura jak wiadro...


Widzę, że dobrze się znacie :amused:

igorektgk

2017-03-03, 23:24
Wole k***y w agencji jak mam ochotę coś zaliczyć od puszczalskich szmat których pełno na dyskotekach.Wali się taka bez gumy ,robi gałe niewiadomo ilu facetom w ciągu weekendu i jeszcze chce się całować :D

Sabajone

2017-03-03, 23:25
mateusos napisał/a:

Up. fajna masz prace i rodzine :/



Tylko wiesz że najgorsze jest to że on ma rację?
Nie mówię że 100% ale jeżeli masz siostrę to rzuć kamieniem jeśli jesteś pewny że nie daje dupy po ciuchu albo czy twoja dziewczyna jak jesteś w pracy nie ma dodatkowego zarobku na Odlotach albo na roksie. k***a one się tam nie biorą z nikąd! To są czyjeś żony/siostry/koleżanki albo dziewczyny. Wchodzisz na Rokse i na jednej dzielnicy w WWA masz więcej kurew niż ma ludności niejedna wieś w Polsce! obskoczy 10 klientów dziennie i ma 3 tysiączki teraz pomnóż to razy miesiąc. Co ty myślisz że one liczyć nie potrafią? Ma do wyboru albo poskakać po ch*ju przez godzinę za 300zł/h albo robić gdzieś w markecie za 13zł/h. Cnotę już dawno schowały do torebki tak jak i wstyd. Kurewstwo było jest i będzie a teraz będzie go coraz więcej bo to łatwy i duży pieniądz w trudnych czasach. Pogódź się z tym.

Dżizas_kurde

2017-03-04, 01:14
Cytat:


Ma do wyboru albo poskakać po ch*ju przez godzinę za 300zł/h


Ty chyba nigdy na k***ach nie byłeś....

300zł za godzinę ? To chyba z taką panią co się ją na imprezy firmowe bierze i która zna ze dwa języki plus jeden egzotyczny...
A nie z k***ą leśną którą za 50zł możesz wyr*chać....
Z czego ona dostaje 10zł za każdy numer...
Chłopie k***a... te laski właśnie zarabiają mniej więcej 10-20zł na godzinę... na czysto...
Ty myślisz że te fatałaszki to im się k***a należą od pracodawcy ?
Jak taka k***a stoi w lesie przez 5-6 godzin i w międzyczasie ktoś ją puknie z 10 razy.. to wiesz jak taka k***a śmierdzi ? Jak chłop małorolny co właśnie tonę wegla do piwnicy zwalił...

Ludzie .. k***y mają swój honor a te ukraińskie dz**ki to jest najgorszy sort... k***a...
Coś jak karma dla psa na półce z wędlinami... tylko biedaki jakieś straszne i desperaci w to pchają kasę (i ku*asy)

Dobra k***a kosztuje kupę kasy i to nie jest tak że idziesz sobie wyciągasz ch*ja płacisz i r*chasz...
W dobrym burdelu w tych pieniadzach jeszcze się dobrej łyżki ochlejesz, pogadasz i nie wstyd takiej na imprezę zabrać (za kasę) bo się i odezwać potrafii zachować.... a to kurestwo ukraińskie to trzeba tępić z dróg ! (i ze wsząd indziej też)

Sabajone

2017-03-04, 04:10
Dżizas_kurde napisał/a:


Ty chyba nigdy na k***ach nie byłeś....

300zł za godzinę ? To chyba z taką panią co się ją na imprezy firmowe bierze i która zna ze dwa języki plus jeden egzotyczny...
A nie z k***ą leśną którą za 50zł możesz wyr*chać....
Z czego ona dostaje 10zł za każdy numer...
Chłopie k***a... te laski właśnie zarabiają mniej więcej 10-20zł na godzinę... na czysto...
Ty myślisz że te fatałaszki to im się k***a należą od pracodawcy ?
Jak taka k***a stoi w lesie przez 5-6 godzin i w międzyczasie ktoś ją puknie z 10 razy.. to wiesz jak taka k***a śmierdzi ? Jak chłop małorolny co właśnie tonę wegla do piwnicy zwalił...

Ludzie .. k***y mają swój honor a te ukraińskie dz**ki to jest najgorszy sort... k***a...
Coś jak karma dla psa na półce z wędlinami... tylko biedaki jakieś straszne i desperaci w to pchają kasę (i ku*asy)

Dobra k***a kosztuje kupę kasy i to nie jest tak że idziesz sobie wyciągasz ch*ja płacisz i r*chasz...
W dobrym burdelu w tych pieniadzach jeszcze się dobrej łyżki ochlejesz, pogadasz i nie wstyd takiej na imprezę zabrać (za kasę) bo się i odezwać potrafii zachować.... a to kurestwo ukraińskie to trzeba tępić z dróg ! (i ze wsząd indziej też)



Byłem i bywam. Lubię. Oceniaj mnie jak chcesz. Owszem są leśne ssaki które biorą 50/100 zł ale to od Ciebie zależy kogo chcesz. Ja na k***y nie chodzę bo muszę, tylko bo lubię ponieważ potrafią zrobić z ch*ja wiatrak. Poza tym nie mówimy o burdelach a o roksie i odlotach czyli cichodajki. Ja mam zawsze przedział cenowy 200-350. ch*j wie czy to lepsze od tych za 100 ale powiedzmy że lepiej się z tym czuję i nigdy mnie jeszcze ch*j nie swędział. A Leśnych ssaków nigdy bym nie ruszył, wiesz jak do hotelu bierzesz dz**kę to ona najpierw sięidzie umyć potem ty nawet jak byś się mył 5 minut przed jej przyjazdem wiec jakaś tam higiena jest zachowana. Owszem r*chało ją pewnie w tym dniu z pięciu ale przecież to k***a i wiadomo co się zamawia. A burdeli nie lubię, tam bez r*chania na starcie tracisz z 500zł. W Warszawie jak mnie jedna obsłużyła w Platinum residence to do dzisiaj pamiętam :) Oj co ona potrafiła zrobić.... :wali: