18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W grudniu 1970 r...

tolopl • 2013-06-10, 12:26
Może ktoś w końcu odpowie za te zbrodnie. :-|

Wulvghar

2013-06-10, 12:27
Gorzej - są systematycznie uniewinniani.

deniZ

2013-06-10, 12:33
Poczekaj, az ekipa Tuska wyprowadzi wojsko na ulice, ustawe klepneli w zeszlym tygodniu w obawie, ze wk***ienie spoleczenstwa zaczyna siegac zenitu.

Wikmndfm

2013-06-10, 12:44
Nie wiem tylko, dlaczego w tym kraju panuje przekonanie, że jest tu demokracja. Tu dalej jest socjalizm i jeszcze długo tak będzie. Skoro jest socjalizm, to się nie dziwcie, że takie kwiatki wychodzą. Jak zaczną dawać więcej kasy na łapówki ci, co są po stronie poległych, to może i zapadną inne wyroki. Ale wiecie co? W tym kraju, żeby się dorobić, trzeba być sk***ielem, a takim nie zależy na sprawiedliwości.

remi1982

2013-06-10, 12:46
W 1970 jakoś ludzie mieli jaja, żeby wyjść i demonstrować, kiedy wk***iła i przybiła ich rzeczywistość. Dzisiaj jakoś gdzieś te jaja po drodze społeczeństwo potraciło, niestety.

Swirussss

2013-06-10, 12:50
Jakie ma niby Palikot powiązania z PZPR skoro nawet został aresztowany za działalność w opozycji?

Fa...........um

2013-06-10, 13:04
Dlatego są panowie dwie opcje - albo nabijamy wszystkich zbrodniarzy razem z rodzinami na widły, palimy ich trupy i wystrzeliwujemy z działa w kierunku Moskwy, albo pakujemy się i pozwalamy aby ten bajzel sam upadł.

____

2013-06-10, 13:09
Dopóki jest internet to po co strajkować/wychodzić na ulicę/stawiać opór.

Przejaw skrajnego konformizmu którego powodem jest przyjęty tok myślenia u Polaków:
- Jest źle, wszyscy to wiedzą, nikt nie protestuje to i ja nie będę protestował
- Pożaliłem się w necie, spełniłem swój patriotyczny obowiązek
- Znalazłem sobie zastępczego wroga i nie muszę już mieć wyrzutów sumienia że nic nie robię (najazd na ciapatych których w Polsce nie ma i nie będzie[do biedy nie przyjeżdżają])
- Mam internet, nie jest tak źle
- W sumie jakoś starcza do pierwszego a jak zacznę protestować to jeszcze stracę pracę albo mnie zamkną

Pater patriae

2013-06-10, 13:09
AbesM napisał/a:

Jakie ma niby Palikot powiązania z PZPR skoro nawet został aresztowany za działalność w opozycji?




A to "coś" nie jest w Ruchu Palikota? Do tego ich cały program to takie neokomunistyczne bagno..

Smutas

2013-06-10, 13:28
Ja pie**ole... Powyższa fota winna znaleźć się na hardzie, przecież tu normalni ludzie czasem zaglądają...

Pater patriae

2013-06-10, 13:33
Smutas, a niech ludzie wiedzą kto ich reprezentuje w sejmie :lol: .

Suka_Blyat

2013-06-10, 13:34
Na drzwiach ponieśli go Świętojańską,
Na przeciw glinom, na przeciw tankom,
Chłopcy stoczniowcy pomścijcie druha,
Janek Wiśniewski Padł

Radysh

2013-06-10, 14:57
"...protestujących pokojowo...". Pokojowo wypie**alali szyby w sklepach, które następnie plądrowali. Tak samo jak pokojowo rzucali koksownikami po ulicach...

Podwyżki dziadom przeszkadzały. Ale wypłata to "czy się stoi czy się leży..."

Świat nie jest czarno-biały. Pamiętajcie.

LICH0

2013-06-10, 15:04
W Polsce nie było lustracji takie jak w Norwegii, więc zapomnijcie tym bardziej, że ludzie, którzy by ich chętnie rozliczyli mają tu zbiorczy :( (tak mówię o Korwinie).

malvo

2013-06-10, 17:17
polacy paterejoci XD