18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W galerii

issenpl • 2014-12-24, 01:17
Byłem dzisiaj z moją byłą żoną w galerii. Poszliśmy do jubilera i pytam, który jej się najbardziej podoba. Wybrała taki za 12 000 zł, nie głupi.
- Poproszę
- Nie trzeba było
- TO NIE DLA CIEBIE TY ZDRADZIECKA k***O

Vongin

2014-12-24, 01:31
"Wybrała taki za 12,000zł, nie głupi" Co k***a?

I w ogóle o ch*j chodzi w tym kawale bo jest tak zaowalowany w jakieś niuanse że się zgubiłem.

edit: [dobra, już zrozumiałem]

Sn...........py

2014-12-24, 01:36
Kawał jest słaby ale zrozumieć można, nie przypie**alaj się na siłę.

de...........nt

2014-12-24, 02:12
Snoopy napisał/a:

Kawał jest słaby ale zrozumieć można, nie przypie**alaj się na siłę.



W sensie, że mąż pytał byłą żonę, który jubiler jej się najbardziej podoba, a ona odpowiada, że taki za 12 tysięcy.
Zamówił go, ona myślała, że dla niej, ale on chciał się tylko podroczyć, a tak naprawdę chciał osobiście walnąć jubilera w dupsko. I właśnie ze względu na jego homoseksualne zapędy rozwiedli się z żoną.

A tak na poważnie, to kawał słaby, a do tego jeszcze gorzej napisany.

ZR...........E_

2014-12-24, 08:19
ch*jowe jak broda korwina, nikt sie nie buja z byłą żoną (no chyba że czyjąś :D )

grudzin7

2014-12-24, 10:56
@up, no właśnie o to chodzi debilu, zabrać laskę która cie zdradza do jubilera i kazać jej wybrać najwspanialszy pierścionek zaręczynowy, a potem powiedzieć aby sp***alała bo pierścionek nie dla niej! I potem oświadczyć się jej najlepszej przyjaciółce! i jeszcze pójść do jej domu i spuścić się do mleczka do demakijażu twarzy aby codziennie się w nim taplała, a potem jeszcze przelecieć jej siostrę i matkę i ojca i psa i... k***a chyba za bardzo popłynąłem...

pakozi

2014-12-24, 16:37
Pytasz żony który jubiler jej się najbardziej podoba? O ch*j chodzi...

nectovelius

2014-12-24, 20:08
issenpl napisał/a:

...Poszliśmy do jubilera i pytam, który jej się najbardziej podoba. Wybrała taki za 12 000 zł, nie głupi...


k***a mać :!: Miał dyplom magistra czy co :?: Ja też głupi nie jestem (do końca), ale żeby się cenić na 12 000 zł :?: Przyprowadź babę do mnie za za 500zł wyr*cham... a jak dopłacisz 300zł to dzieciaka zrobię i powiem, że to wasze :P Świat schodzi na psy, bogaty będzie szukał dla baby jubilera co ją wydupczy za tysiące, a można za kilka setek (na niektóre to liczone nie w złotówkach, a w wódce).