18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W chruszczowce dwóch młodocianych...

Halman • 2024-02-16, 11:37

naciągało emerytów ale trafili na nie emeryta...

Clistwood

2024-02-16, 11:48
Porządna obywatelska interwencja. Sadol lubi to

flejtuch

2024-02-16, 12:04
Ten z gównem na głowie za słabo dostał

madufo

2024-02-16, 12:45
Może jestem poj***ny, ale uważam, że takie rozwiązanie ma lepsze działanie prewencyjne niż w przypadku wyroku.
Ile może dostać ? Pół roku ? Odsiedzi swoje i wróci do roboty, a po takim czymś będzie obsrany, bo ktoś może mu solidnie wpie**olić.

smc

2024-02-16, 13:24
Wpie**ol wliczoiny w koszty.


U nas wszyscy urzędnicy powinni dostać wpie**ol, roznosząc wezwania do zapłaty i rózne podatki. Krwe mnie zalewa, jak widzę na co przepie**alane są te pieniądze.

dgfdfg

2024-02-16, 13:50
Boże nawet elegancko ubrani, mieli elegancka podkładkę do pisania z papierami to niech robią co robią, lepiej żeby chlali na zewnątrz albo r*chali się po krzakach?

Janko

2024-02-16, 16:18
I bardzo dobrze zasłużony wpie**ol niech się k***y uczą żeby uczciwych ludzi nie oszukiwać j***ne kurestwo

zwierzak30

2024-02-16, 18:34
smc napisał/a:

Wpie**ol wliczoiny w koszty.
U nas wszyscy urzędnicy powinni dostać wpie**ol, roznosząc wezwania do zapłaty i rózne podatki. Krwe mnie zalewa, jak widzę na co przepie**alane są te pieniądze.



Oprócz tej pani z Wrocławia. :)

samspadaj

2024-02-16, 21:56
madufo napisał/a:

Może jestem poj***ny, ale uważam, że takie rozwiązanie ma lepsze działanie prewencyjne niż w przypadku wyroku.
Ile może dostać ? Pół roku ? Odsiedzi swoje i wróci do roboty, a po takim czymś będzie obsrany, bo ktoś może mu solidnie wpie**olić.



jesteś poj***ny skoro pomyślałeś, że trzeba być poj***nym żeby tak myśleć

pozwolę sobie pociągnąć wywód

instytucjonalizowanie relacji międzyludzkich i odbieranie społeczeństwu podstawowych narzędzi niezbędnych do samostanowienia służy władzy, daje możliwość kontroli wielu aspektów ludzkiego życia. Przemoc jest jednym z takich narzędzi, a państwo ma na to narzędzie pełen monopol.

Wszystko byłoby fajnie, bo przecież nie chcemy żyć, jak w jakiejś afrykańskiej wiosce, ale wcale nie jest k***a fajnie, bo państwa dzielą się na takie, w których kasta rządząca ma własny interes w tym, aby ich państwo było silne i zdrowe, oraz takie, w których kasta rządząca z różnych przyczyn nie wiąże swojego losu z losem państwa i są gotowi działać na jego szkodę wysługując się temu, kto da więcej. Polska jest właśnie takim państwem, choć oczywiście nie w stu procentach, bo żyją tu również ludzie przyzwoici, ale łajdaków jest więcej i mają większe przełożenie, bo zagraniczne grupy wpływu mogą ich do woli wykorzystywać, pompować w nich pieniądze aby topili własny kraj w gównie, a media z zagranicznym kapitałem nazwą ich bohaterami i mężami stanu.


musiałem to z siebie wyrzucić

mauser

2024-02-17, 11:36
dziadek mijego kumpla zawinął cyganę w dywan i siedział na niej aż psy przyjechały ha ha

kutan123

2024-02-18, 14:49
Tych złodziei na emeryturach trzeba uśpić szczypawkami ... nie zamierzam płacić 60 procent z pensji na ZUS by te stare kierdy siedziały na p*zdach i oglądały TVNy.