18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W Chinach cyrk Corona nadal trwa

GeorgeHarvey1 • 2022-10-11, 10:47

Mokry sen globalistycznych elit

Manolito666

2022-10-11, 13:50
Love_is_Love napisał/a:

Mów za siebie. Ja przyjąłem trzy dawki a i tak umiarkowanie ciężko przechorowałem. Trzymam kciuki za Twój łagodny przebieg.



O trzy za duzo

Budrys2000

2022-10-11, 13:55
Aaaapsiiiik! Ło k***a, aaapsikkkk!

psarnack

2022-10-11, 14:04
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

A mnie k***ica bierze jak przez trzy lata pie**olenia, oglądania, wyciągania wniosków ludzie nadal są tak głupi.



bo Ci żyłka pęknie ;)

pytolsky

2022-10-11, 14:14
Jajebe, 6,5 miliona zgonów, nie licząc Chin, a i tak znajdą się ćwoki myślące że to się niczym nie różni od przeziębienia :trzesieee: a żeby was za karę w ch*jem w dupę zaszczepili

Wiewór

2022-10-11, 14:24
Zastanawiam się tylko o czym wiedza chińskie władzy o czym my nie wiemy ze robia taki cyrk? Bez powodu tego nie robia.
Wirusy bardzo szybko mutują…

mlecz1323

2022-10-11, 14:29
ludki LEGO dalej ciemięża...

i ten wymaz z kaczej dupy- hahahahaha!!!!

Noct

2022-10-11, 14:30
pytolsky napisał/a:

Jajebe, 6,5 miliona zgonów, nie licząc Chin, a i tak znajdą się ćwoki myślące że to się niczym nie różni od przeziębienia a żeby was za karę w ch*jem w dupę zaszczepili



Oczywiście, że różni się to od przeziębienia. Przy przeziębieniu nie zarzynaliśmy gospodarki nielegalnymi lockdownami, policja nie egzekwowała bezpodstawnych ustaw pisanych na kolanie, a ludzie nie byli przymuszani do eksperymentów i procedur medycznych.

Adae

2022-10-11, 14:35
pytolsky napisał/a:

Jajebe, 6,5 miliona zgonów, nie licząc Chin, a i tak znajdą się ćwoki myślące że to się niczym nie różni od przeziębienia a żeby was za karę w ch*jem w dupę zaszczepili



Wystarczy nie byc lamusem. Przechodzilem covid na samym poczatku, jak jeszcze nie bylo wiadomo jakie sa symptomy, 2 noce goraczki i zawrotow glowy, brak smaku przez tydzien. Przez caly okres pandemii chodzilem na silownie. Jestem uzytkownikiem sadistica wiec nie mam znajomych i mieszkam w piwnicy, wiec moje zycie w trakcie pandemii nie uleglo zadnej zmianie.

Syn_Milionera

2022-10-11, 14:39
pytolsky napisał/a:

Jajebe, 6,5 miliona zgonów, nie licząc Chin, a i tak znajdą się ćwoki myślące że to się niczym nie różni od przeziębienia a żeby was za karę w ch*jem w dupę zaszczepili



Nawet nasz minister zdrowia Niedzielski przyznał że zgony z przyczyny COVID zliczano niedokładnie, czyt. jeśli ktoś zmarł na cokolwiek mając jednocześnie COVID to przypisywano przyczynę COVID. Żyj tam dalej w swojej COVIDowej bańce.

sa...........el

2022-10-11, 15:24
pytolsky napisał/a:

Jajebe, 6,5 miliona zgonów, nie licząc Chin, a i tak znajdą się ćwoki myślące że to się niczym nie różni od przeziębienia a żeby was za karę w ch*jem w dupę zaszczepili



co roku od dobrych 15 lat 3,5-4.0 mln ludzi na świecie umierało na zapalenie płuc, więc gdzie byłeś wtedy? Ten śmieszny wirus nawet tej liczby w rok nie zrobił, więcej ludzi przez tą całą paranoję wykitowało i to przez takich ludzi jak ty. Ha tfu na was.

wir00z

2022-10-11, 15:31
Przyjąłem dwie dawki szczepionki (nie chciałem,ale w pracy wymagali, wakacje itd -tak jestem j***nym nieasertywnym zjebem) i w życiu tak często nie chorowalem na grypsko jak teraz (średnio raz na dwa miechy). ch*j mi w dupę teraz.

jan.rzut

2022-10-11, 15:55
pytolsky napisał/a:

Jajebe, 6,5 miliona zgonów, nie licząc Chin, a i tak znajdą się ćwoki myślące że to się niczym nie różni od przeziębienia a żeby was za karę w ch*jem w dupę zaszczepili



Moja koleżanka Pani doktor pracująca w przychodni dorobiła się ładnej kaski za samo kierowanie osób na testy, dostawała 200zł za każdy przypadek.
Znajomy ratownik medyczny, wraz z żoną ratowniczką medyczną w niecały rok trwania pandemii dorobili się domu. (w tym samym czasie trwały protesty medyków).
Kumplowi zaproponowali 500zł za jeśli podpisze pod aktem zgonu matki, że miała wirusa.


Więc bez zakładania żadnych aluminiowych czapeczek, wiem, że statystki dotyczące Covid są zajebiście zakłamane.

andrzejrobert75

2022-10-11, 16:00
Love_is_Love napisał/a:

Mów za siebie. Ja przyjąłem trzy dawki a i tak umiarkowanie ciężko przechorowałem. Trzymam kciuki za Twój łagodny przebieg.



Przyjmij 4 i 5 ,jeszcze łagodniej przejdziesz,a może h*jalnoge wygrasz.

andreez91

2022-10-11, 16:38
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

A mnie k***ica bierze jak przez trzy lata pie**olenia, oglądania, wyciągania wniosków ludzie nadal są tak głupi.



Dobrze ze sie przyznałeś że jesteś idiota który w to uwierzył xD
Jbc Cie przygłupie

pajonk

2022-10-11, 16:48
Gdyby napisali że ten zlepek filmów to z wojny w Wietnamie to niektórzy też by w to uwierzyli jak w prawdę objawioną