18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W Barinas State ostrzelanie rabusia przez policjanta

fantastico • 2016-12-26, 14:26
W Barinas State mieszczącym się w Wenezueli doszło do próby rabunku, w której to rabowany zostaje po zrabowaniu torebki postrzelony przez policjanta będącego w pobliżu. Następuje wypadnięcie rabusia przez szybę i dobicie go solidnym kopem w ryja.


tomgru

2016-12-27, 01:49
Szkoda, że go ta połówka szyby nie dokończyła. Ale kop też zacny, piwko :)

surojak

2016-12-27, 02:24
fantastico napisał/a:

w której to rabowany zostaje po zrabowaniu torebki postrzelony przez policjanta będącego w pobliżu.


Ja wiem, że wrzuca dużo filmików... pasujących do portalu... ale na Boga... tego się nie da czytać do k***y! Masło, masło.. masło masło. Mniej więcej. Boże... jak ty szkołę skończyłeś... jakąś z "debilami" ? Przecież nikt tak nie pisze... nikt tak nie mówi... jakieś minimum szacunku do Polskiego języka... Czytaj to dwa razy albo i 10 zanim coś napiszesz.. Jak ty porozumiewasz się z ludźmi? Na migi? Czy chodzisz kanałami razem ze szczurami?

Sabajone

2016-12-27, 03:26
surojak napisał/a:


Ja wiem, że wrzuca dużo filmików... pasujących do portalu... ale na Boga... tego się nie da czytać do k***y! Masło, masło.. masło masło. Mniej więcej. Boże... jak ty szkołę skończyłeś... jakąś z "debilami" ? Przecież nikt tak nie pisze... nikt tak nie mówi... jakieś minimum szacunku do Polskiego języka... Czytaj to dwa razy albo i 10 zanim coś napiszesz.. Jak ty porozumiewasz się z ludźmi? Na migi? Czy chodzisz kanałami razem ze szczurami?



Przecież ten debil to robi specjalnie. Raz dostał bana za trolling to napisał że wymyśli coś innego. No i wymyślił. Takiego kretyna trzeba po prostu ignorować bo inaczej tylko mu napędzasz chęć do kolejnego debilizmu. Dziwię się że mody go jeszcze tolerują bo na ich miejscu bym go dawno wypie**olił w kosmos ale niestety Sadol się własnymi prawami rządzi. :(

SpeedyG

2016-12-27, 06:45
k***a to nie czytaj opisów jak się nie podobają. Ja tak robię, ale nie mam bólu dupy, a poza tym fantastico ratuje portal materiałami. Gdyby nie on to na głównej byłby kwejk, lub inne gówno.

Rudinxon

2016-12-27, 07:24
Ładnie. Może przestanie kraść :D

ojcieckogut

2016-12-27, 08:58

Szacunek dla policjanta, który od 00:20 rzuca się na uzbrojonego w pistolet bandytę i stara się go obezwładnić, choć mógłby go zastrzelić, co jest rzeczą w obu amerykach bardzo popularną.

animal3

2016-12-27, 12:05
"w której to rabowany zostaje po zrabowaniu torebki postrzelony" powinno być rabujący zostaje po zrabowaniu postrzelony , ale co ja tam wiem ledwo przedszkole skończyłem :)

SirMajkel

2016-12-27, 12:37
jak ktoś okrada ludzi i jeszcze przy tym rani lub zabija kogoś to jeżeli w czasie interwencji policji taki bandzior zostanie ranny to powinno się mu odmawiać pomocy medycznej. Po co ratować takiego pasożyta?

WielkiKrasnal

2016-12-27, 17:53
Nie rozumiem k***a dlaczego w takiej sytuacji nikt mu przynajmniej nie stanął na dziurze po kuli zesrałby sie z bulu a taki but powinien odrazu na kichawe lecieć słabiutko pewnie wróci do kumpli z pierdla jeszcze za darmo go wyleczą i nakarmią gdzie jest bóg Zeus z pierunami na takich sk***ieli..