18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W anglii trwa właśnie ostra wymiana ognia z terrorystami.

Nowotarżanin • 2017-03-24, 14:10








widać już gołym okiem zmasowaną ucieczkę wszystkich terrorystów z europy.

TB303

2017-03-24, 16:47
Mówicie, że "lewaki walczą"... w takim razie, gdzie są prawicowcy? Gdzie są te waleczne, ostroje normalności i moralności?

Nie, nie jestem lewakiem, wy durne patałachy.

JohnMadafaka

2017-03-24, 16:53
Dla mnie to obraza dla ofiar, bo większość tych co bazgrze teraz kredą wcześniej było gorąco za multikulti.

Sabajone

2017-03-24, 16:56
TB303 napisał/a:

Mówicie, że "lewaki walczą"... w takim razie, gdzie są prawicowcy? Gdzie są te waleczne, ostroje normalności i moralności?

Nie, nie jestem lewakiem, wy durne patałachy.



Ale co ty pie**olisz? Przecież dobrze wiesz że gdyby banda kiboli wjechała na osiedle ciapaków i zrobiła im tam jesień średniowiecza to cały świat byłby oburzony, podostawali by dożywocia i w ogóle najgorsi z najgorszych. Temu nikt z tym nic nie robi bo jest przyzwolenie na ataki terrorystyczne a wszelakie przejawy patriotyzmu czy nacjonalizmu są tłamszone w zarodku. O to tu chodzi! Komuś zależy aby co jakiś czas gdzieś bomba wyj***ła i pozabijała niewinnych. Ktoś ma w tym interes.

carl92

2017-03-24, 17:27
Prawdziwy przykład lewactwa.

lapps

2017-03-24, 19:49
Niezwyciężony napisał/a:

@lapps Dzięki bogu mamy jeszcze w kraju prawdziwych patriotów
którzy w potrzebie nie zawahają się wyj***ć szybę w kebsie
by pomścić ofiary zamachu. ;-)
Możemy spać spokojnie, oko za oko, szyba za śmierć rodaka :amused:



ch*j z tym, ze glupio brzmi. wazne, ze jest skuteczne.

u nas takich zamachow nie uswiadczysz

catxx

2017-03-24, 20:18
Co oni zrobią jak im się kreda skończy. :O

Ni...........ny

2017-03-24, 21:55
lapps napisał/a:

ch*j z tym, ze glupio brzmi. wazne, ze jest skuteczne.
u nas takich zamachow nie uswiadczysz



Nie, to nie jest skuteczne, to zwyczajnie nie ma znaczenia
bo przyczyny zamachów są zupełnie inne niż się pseudopatriotom wydaje ;-)

Roger_Skurwielson

2017-03-24, 22:24
Ja pie**ole co się z tym światem dzieje? Teraz przy każdym zamachu zj***ne lewaki będą po chodnikach pisać kredą dissy na zamachowców? :mrgreen:

BenderXXX

2017-03-25, 02:45
Myślę, że to zdjęcie powinno się tu znaleść.


Treter

2017-03-25, 07:32
@up mocna rzecz!

Piesgrzybiarz

2017-03-25, 10:09
To jest k***a koniec cywilizacji białego człowieka


jAg1g

2017-03-25, 12:29
A wy dalej wierzycie w walkę z terroryzmem? Przecież wiadomo, że to twór amerykanów. Zapamiętajcie to sobie.

Wade94

2017-03-25, 12:35
Pewnie śmiejecie się. Pamiętajcie jednak, że prócz kredy mają jeszcze potężniejszą broń, która rozprawia się z terroryzmem raz na zawsze, mam na myśli PERMANENTNE markery :shock: .

lapps

2017-03-25, 14:41
Niezwyciężony napisał/a:



Nie, to nie jest skuteczne, to zwyczajnie nie ma znaczenia
bo przyczyny zamachów są zupełnie inne niż się pseudopatriotom wydaje ;-)



przyczyna zamachow jest chec szerzenia islamu, zastraszania niewiernych i zdobywania wplywow.

przyczyna biernosci wladz i w efekcie umozliwiania zamachow moze byc chec podzielenia spoleczenstwa i odebranie resztek praw obywatelskich pod pretekstem bezpieczenstwa

co nie zmienia faktu, ze z kazdym kolejnym zamachem muzlumanie stanowia coraz wiekszy % populacji europejskiej i zyskuja coraz wieksze pole dla roznego rodzaju nielegalnej dzialalnosci w europie, bo jak sie czlowiek boi to latwiej da sie podporzadkowac. dlatego ciagle je robia, bo sa skuteczne. zaden islamista, ani nawet muzlumanin nie ponosi zadnych konsekwencji, wiec zamachowiec moze czuc sie bohaterem swoich ludzi, ktory msci sie za wczesniejsze inwazje na ich panstwa. gdyby za kazdy islamski zamach, muzlumanie byli masowo linczowani to by tych zamachow nie bylo, bo muzlumanie mieli by interes zeby takie pojebow samemu likwidowac ze swojego srodowiska, albo dawac informacje policji.

ale linczow nie ma, wiec zamachowcy sa bezkarni, wiec zamachy beda trwaly i zadne wojsko cie przed nimi nie obroni

a Sebastion Europy pozostanie niewzruszony

BrainOsw

2017-03-26, 03:35
banda pojebów pisze hasła, na które przy najbliższej okazji bym nalał... co za bohaterzy :D