18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W amerykańskim stylu

Ra...........og • 2010-05-13, 19:39
Wozimy sie po Iraku w HMMWVm


szuleq

2010-05-14, 13:23
a później się dziwią ze im auta na parkingu wybuchaja wk***iaja arabów to niech łapia bombe!

baxter

2010-05-14, 14:36
co za dekle - i co on cały czas na jedynce jedzie ??

olo1990pl

2010-05-14, 18:15
Cytat:

"co za dekle - i co on cały czas na jedynce jedzie ??"


HMMWV ma automatyczną skrzynię biegów (hydromatic), a ten hałas spowodowany jest przez przekładnie w każdym kole (dzięki którym może wjechać prawie wszędzie, bo pozwalają na lepszą prace zawieszenia (ale minusem jest ograniczenie Vmax do ~100km/h)) i dodatkowo 6,5l V8 Diesel też potrafi nahałasować.

OFF

2010-05-15, 03:26
Arthzil napisał/a:

Nawet w Iraku mają lepsze drogi niż w Polsce...



samochody też :lodowka:

Cytat:

ja czekałem na te boom i?...koniec filmiku



to jest nas dwóch :D

Ra...........og

2010-09-11, 11:58

mcmt

2010-09-11, 12:14
olo1990pl napisał/a:

a ten hałas spowodowany jest przez przekładnie w każdym kole (dzięki którym może wjechać prawie wszędzie


To nie halasuje przekladnia ani zaden most. To silnik, a glownie potezna turbina. Gdyby to byla przekladnia halasowala by zgodnie z predkoscia poruszania sie a nie obrotami silnika.

A co do Irackich tepych h*jow na drogach (wiem, ze pisze sie przez ch), jesli slysza napie**alajacy klakson (a hummer klakson ma glosny...), widza mrugajace dlugie (a hummer swiatla ma wyrazne i wysoko...) wiedza, ze nie wolno im sie zatrzymywac i nadal napie**alaja sobie 20km/h na lewym pasie, to delikatna nauczka w postaci pukniecia w zderzak to troche wrecz ZA MALO.

Jak ja nie nawidze ciot drogowych jezdzacych lewym pasem k***a :facepalm:

Adasi

2010-09-11, 13:39
Podnieta filmikiem który ma najmniej 5-7 lat. :ok***a:


Też nienawidze ciot drogowych ale bez przesady, na prawym co chwila ktoś stoi, nic dziwnego, że wszyscy lewym tną. Z resztą kolego mcmt widać, że nigdy nie prowadziłeś samochodu w kraju arabskim. Tam kodeksu drogowego nie ma, albo został dawno zapomniany. Każdy jedzie jak chce, którędy chce i z jaką prędkością mu sie podoba, bezpieczeństwo nie jest brane pod uwagę. WCALE !

mcmt

2010-09-11, 13:52
Adasi napisał/a:

Podnieta filmikiem który ma najmniej 5-7 lat. :ok***a:


Też nienawidze ciot drogowych ale bez przesady, na prawym co chwila ktoś stoi, nic dziwnego, że wszyscy lewym tną. Z resztą kolego mcmt widać, że nigdy nie prowadziłeś samochodu w kraju arabskim. Tam kodeksu drogowego nie ma, albo został dawno zapomniany. Każdy jedzie jak chce, którędy chce i z jaką prędkością mu sie podoba, bezpieczeństwo nie jest brane pod uwagę. WCALE !


Adam, wujek Staszek cie pozdrawia... ;) Przyjechalbys do Poznania a nie pie$#@ bzdury 8-) . Wiem, ze na bank jezdziles po wielu ulicach arabskich :facepalm: , Widzialem osobiscie, ze jak jedzie cos na sygnale, zwlaszcza niebieskiego, to grzecznie sp***alasz na chodnik. Zaufaj mi, jak bys uslyszal klakson hummer'a to tez bys chcial sp***alac na chodnik, zwlaszcza jakby byl tuz przy twoim tylnym zderzaku.

Pozatym ostatnio jak jechalismy Kangoo z wolnossacym 1.9d powiedziales: "wez tak nie popie**alaj". Czy mam kontynuowac kompromitowanie Twojej osoby :?: 8-)

Adasi

2010-09-11, 13:58
mcmt napisał/a:


Adam, wujek Staszek cie pozdrawia... ;) Przyjechalbys do Poznania a nie pie$#@ bzdury 8-) . Wiem, ze na bank jezdziles po wielu ulicach arabskich :facepalm:


Jeździłem.

mcmt napisał/a:

Widzialem osobiscie, ze jak jedzie cos na sygnale, zwlaszcza niebieskiego, to grzecznie sp***alasz na chodnik. Zaufaj mi, jak bys uslyszal klakson hummer'a to tez bys chcial sp***alac na chodnik, zwlaszcza jakby byl tuz przy twoim tylnym zderzaku.


On miał sygnał? To auto było niebieskie ?! :ok***a:

mcmt napisał/a:

Pozatym ostatnio jak jechalismy Kangoo z wolnossacym 1.9d powiedziales: "wez tak nie popie**alaj". Czy mam kontynuowac kompromitowanie Twojej osoby :?:


Auto ze zj***nym silnikiem, teraz już ze zj***ną skrzynią dzięki tobie i zj***nymi hamulcami. 140 takim autem jest bardzo rozsądną prędkością, puknij się pan w łeb.

mcmt

2010-09-11, 14:04
Adasi napisał/a:

Auto ze zj***nym silnikiem, teraz już ze zj***ną skrzynią dzięki tobie i zj***nymi hamulcami. 140 takim autem jest bardzo rozsądną prędkością, puknij się pan w łeb.


Dzieki temu, ze zarznales mu silnik, m.i. swoimi slynnymi podrozami na trasie Poznan-Lodz, podczas ktorych wsadzales na stale laczka blokujac gaz, aby byl non-stop w podlodze "bo bylo niewygodnie", to auto nie jechalo wiecej niz zloty dwadziescia :szczerbaty: ...
Ale spoko, ja zrobilem z Panda to samo :fiufiu: :mrgreen:

Nostry - my tak zawsze jak bede w Lodzi to sam zobaczysz... 8-)

Generalnie za laczka blokujacego gaz masz u mnie +6 do prestizu 8-)

Wraith

2010-09-11, 17:11
wydawalo mi sie, czy nawet kilka polonezow sie tam przewinelo? ; p

sierra

2011-07-18, 12:26
jest humvee jest piwo.

.:...........:.

2012-09-15, 12:23


małe rozwiązanie