18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

W 13 minut dookoła miasta Łodzi...

Pothead • 2012-05-19, 17:10
...czyli dlaczego Adaś Miauczyński nie lubi swojego miasta.

Go...........ay

2012-05-19, 17:39
tak mi się przypomniało


MrocznyCaw

2012-05-19, 18:13
Łódź ma swój niepowtarzalny klimat, jest specyficznym miastem. Kluby, dzieci w beczkach, pawulon, a z drugiej strony kolebka artystów i filmowców.

Samilo

2012-05-19, 19:09
"Jestem teraz bezdomny, rok czasu tylko nie płaciłem" - Nosz k***a nie ma nic za darmo. Trzeba się odzwyczaić wreszcie od socjalizmu, tępe ch*je.

pakicito

2012-05-19, 20:29
Cytat:

Patusów wygazować, alkoholicy na odwyk albo do gazu, reszta do pracy


co ty pie**olisz, żydów i cygan do gazu

minetek

2012-05-19, 22:42
no tak " na dzień dzisiejszy moje dochody - MĄŻ NIE ŻYJE (bo umarł)"
ja pie**ole brak słów

Plastikowy__Pan__Jezus

2012-05-19, 22:56
MrocznyCaw napisał/a:

Łódź ma swój niepowtarzalny klimat, jest specyficznym miastem. Kluby, dzieci w beczkach, pawulon, a z drugiej strony kolebka artystów i filmowców.


Pawulonik był w całej Polsce, a że wykryli go w Łodzi...

filipsworks

2012-05-19, 23:47
Słitaśny PotfUj napisał/a:

reszta do pracy



Powodzenia w zapie**alaniu na szwalni jako prasowacz za 5,50 zł/godzinę i po 12 godzin dziennie... (i tu nie ma co się dziwić, że ludzie z zusu/mopsu ciągną).

Samilo napisał/a:

"Jestem teraz bezdomny, rok czasu tylko nie płaciłem" - Nosz k***a nie ma nic za darmo. Trzeba się odzwyczaić wreszcie od socjalizmu, tępe ch*je.



No i ch*j... W tym mieście - sąsiad z dołu już 5 czy 7 rok nie płaci i ma wyj***ne. Prąd na lewo (dlatego trzeba było licznik przedpłatowy założyć, bo inaczej elektrownia zawyżała rozliczenia), inne rzeczy od sąsiadów... Gaz z butli i jazda... się żulerstwo z kolegami zbiera.


@Temat: A tak generalnie to nie ma co się dziwić... Łódź to miasto w którym wszyscy wszystkich robią w ch*ja... Głupszy traci, a sprytniejszy ma wyj***ne i egzystuje na "państwowym". Tutaj nie ma 3ciej opcji... Albo jebiesz kogoś w dupę (czy to poprzez oszustwa, wykorzystywanie pracowników, czy też żyjąc na "zasiłkach") albo zdychasz...

Mr.Drwalu

2012-05-20, 08:26
Z kąd jesteś mała?
-Z miasta łodzi :>
Jak sie pie**olisz to nic nie szkodzi :kawa:

lukedevil

2012-05-20, 09:00
o każdy większym mieście polski można by było takie coś stworzyć. obraza to strasznie moje miasto, pokazuje najczarniejsza patologiczna stronę. a przecież są tu wspaniale miejsca wspaniali ludzie

lofix1

2012-05-20, 09:06
@up o wrocławiu by się nie dało stworzyć, tu są normalni.

~Faper Noster

2012-05-20, 09:14
lukedevil zacnie prawi.
W połowie lat 90-tych ucięto w miarę wolny handel z Rosją. Do ~95r do Ptaka (takie jebitne półhurtowe targowisko pod Łodzią) przyjeżdżali ruscy całymi autokarami i brali na pniu każdą ilość każdych ciuchów (jak by ktoś nie wiedział- Łódź w tamtym okresie opierała się głównie na przemyśle tekstylnym). Wtedy ludziom żyło się tu dobrze, wystarczyło zainwestować w maszynę do szycia by po paru miesiącach kupić przynajmniej Cinquecento, co jak na tamte czasy było synonimem dobrej passy.
Niestety- dobre szybko się skończyło, a kolejne rządzące ekipy działały na zasadzie "jeden krok w przód, dwa kroki w tył".

Plastikowy__Pan__Jezus

2012-05-20, 09:25
swoją drogą, 1/2 materiału to gdańska/ogrodowa czas się przeprowadzić