18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

VW Golf MK2 Brutal Acceleration!!!

WhyMe? • 2012-01-17, 22:42


Golf 2 2L 16V Turbo GT3582R 600 PS - robi wrażenie :amused:

Dziamian

2012-01-18, 15:51
ShankleMyUncle napisał/a:

w 3 nie było 2.2 16v.
Dziękuje


A gdzie ja tu napisałem że to jest silnik 2.2 ?
jeżeli to jest 2.2 (a chodzi mi o silnik VW i o filmik) to ja jestem święty, w którym ty mi miejscu powiedz znalazłeś że to jest 2.2 ? jak o ile dobrze pamiętam VW nie posiadał tego silnika u siebie a jak dobrze wiem to Audi je miały i to były rzędówki 5 garowe na Turbo w wersjach S2


Chciałeś się czymś tu wykazać ? czy o co chodzi, bo nie czaje tego zupełnie :idzwch*j: jeżeli się sugerujesz podpisem pod filmikiem to przyjrzyj się dokładnie jeszcze raz

AraL

2012-01-18, 17:25
Dzimi ja rowniez wypowiem sie na ten temat moim zdaniem zgrywasz wszystko wiedzacego co ty nie jestes a tak na serio to nie znasz sie na samochodach kompletnie :D ja siedze w VW od dosc dlugiego a tym golfie siedzi silnik 2.0 16V Turbo fakt faktem z golfa 3 tylko ze w tym silniku nie ma zadnego obrotomierza na linke bo przy vr 6 musi byc mocniejsza skrzynia z nowszego vw wiec ten licznik jest przerobiony a jesli auto ma 600koni to nie musi krecic do czerwonego pola obrotami zeby mial dopie.....ol... :D

Dziamian

2012-01-18, 18:44
aral, znam się na autach na tyle bym ja był zadowolony, wiem co nie co o ty na tyle na ile mi to odpowiada, nie pisałem o obrotomierzy a prędkościomierzu :) i widziałem i wiem jak się zachowuje licznik z golfa 2 z podzespołami od 3jki czyli, silnik, skrzynia i wszystkie elementy jezdne, cieszy mnie że siedzisz w VWnach od dosc długo ale ja swoje wiem, że licznik możesz podłączyć sobie pod to wszystko, ale wtedy obroty zgrywają się inaczej z prędkością na starym rylicznik i efekt jest taki, że na koniec prędkość na budziku jest już zamknięta a obroty wychodzą poza skale, duzo chociazby jest wlasnie takich filmikow, tak w ogole jaki jest sens przerabiania licznika, skoro ktos moze sobie przelozyc normalnie z trojki i bedzie git

A więc Aral, śmiem Twierdzić, że Twoje oczekiwania wobec mojej osoby troszeczkę się pogubiły i to Ty się aktualnie pochwaliłeś jaki to nie jesteś w VW :mrgreen: ale to nie to forum bys mi to udowadnial :->

heski997

2012-01-18, 19:47
Może i ma 600hp ale przyśpieszenie na liczniku wynika z tego , że jak wciska gaz to traci trakcje i przyspiesza 3 sekundy do 200 a tak naprawdę to do 200 on się "ślizga dobre 10sekund.

@seven
Filmiki które dodałeś a właściwie drugi jest to honda Civic Vtec po lekkim tuningu (jest na youtube) która ma spooooro mniej koni od tego golfika a wyrywa dużo lepiej :)

seven

2012-01-18, 20:37
heski997 napisał/a:

@seven
Filmiki które dodałeś a właściwie drugi jest to honda Civic Vtec po lekkim tuningu (jest na youtube) która ma spooooro mniej koni od tego golfika a wyrywa dużo lepiej :)


Zmienne fazy rozrządu :D

Edit: Chociaż k***a nie, bo to dali w iVtec'u a tu było coś ze zmiennym wznosem zaworów, a z resztą k***a nie ważne :mrgreen:

Dziamian

2012-01-18, 20:58
seven napisał/a:

Chociaż k***a nie, bo to dali w iVtec'u a tu było coś ze zmiennym wznosem zaworów, a z resztą k***a nie ważne


V-tec jest V-tec-iem :D i nic tego nie zmieni :D

seven

2012-01-18, 21:27
Dzimi napisał/a:


V-tec jest V-tec-iem :D i nic tego nie zmieni :D


Chodzą słuchy, że V-tec jest ósmym cudem świata :D

mattheo

2012-01-18, 22:02


tutaj najlepiej przedstawiono co sie dzieje gdy fazy rozrządu sie przestawią na bardziej ostra charakterystyke ;) Swoją drogą na ch*j mi 600 czy 800 KM w aucie z napedem na jedna os skoro i tak nigdy nie wykorzystam tej mocy w 100%. Widzicie sami co sie dzieje, auto prycha strzela mieli kolami i tyle ;)

xblazex

2012-01-18, 22:20
mattheo napisał/a:

to nie zaden fejk :) poprostu jak turbina zaczela pompowac pelna para przednie kola stracily przyczepnosc i zaczely napie**alac z maksymalna predkoscia na tym biegu ot cala filozofia :)



dokladnie, a ci sie klócą :)

Dziamian

2012-01-18, 22:20
osobiście miałem okazję pojeździć tylko typowym Civic-iem z silnikiem 1.6 V-teca i dla mnie to auto ma sporo mocy, ale już nie mówię co robi dobry 2.2 V-tec o mocy 200 koni z preludy w budzie Civica :D ale niestety tylko było mi dane w tym przypadku jechać na miejscu pasażera, aczkolwiek jednak przepadam za V-aukami :)

AraL

2012-01-18, 22:51
Dzimi rozmowa z Toba nie jest na poziomie wiec Ci podziekuje no i najpierw poczytaj naucz sie czegos a dopiero pozniej mozemy pogadac

Dziamian

2012-01-18, 23:14
AraL napisał/a:

Dzimi rozmowa z Toba nie jest na poziomie wiec Ci podziekuje no i najpierw poczytaj naucz sie czegos a dopiero pozniej mozemy pogadac



Poziom to Ty pokazujesz teraz, nie jest na poziomie ??

Ciekawi mnie czy ty jesteś z innej parafii czy od dziecka robiłeś golfy, ja wiem swoje i potwierdza się to w wielu rzeczach, ale że Ty mi wyjechałeś z jakimś wywodem że tak sądzisz i następnie piszesz że to nie jest na poziomie, to po prostu wywijasz się z rozmowy i tyle, Twój poziom okazał się teraz dziecięcy i aktualnie teraz ja wysnuwam wnioski mało wiesz, gówno widziałeś, i udajesz, że się znasz na samochodach tak na prawdę to auto widziałeś chyba tylko na obrazku :roll:

seven

2012-01-18, 23:27
Dzimi napisał/a:



Poziom to Ty pokazujesz teraz, nie jest na poziomie ??

Ciekawi mnie czy ty jesteś z innej parafii czy od dziecka robiłeś golfy, ja wiem swoje i potwierdza się to w wielu rzeczach, ale że Ty mi wyjechałeś z jakimś wywodem że tak sądzisz i następnie piszesz że to nie jest na poziomie, to po prostu wywijasz się z rozmowy i tyle, Twój poziom okazał się teraz dziecięcy i aktualnie teraz ja wysnuwam wnioski mało wiesz, gówno widziałeś, i udajesz, że się znasz na samochodach tak na prawdę to auto widziałeś chyba tylko na obrazku :roll:



A ja się zgadzam z tym w 100%. Koleś chciał się pochwalić, coś gdzieś wyczytał, napisał i myśli, że pokaże co to on nie jest. Kolego, szpanować to sobie możesz głupawym kolegom na podwórku :)

Dziamian

2012-01-18, 23:46
seven napisał/a:

A ja się zgadzam z tym w 100%. Koleś chciał się pochwalić, coś gdzieś wyczytał, napisał i myśli, że pokaże co to on nie jest. Kolego, szpanować to sobie możesz głupawym kolegom na podwórku


Ja tu nie mam zamiaru szpanować, ale pisze to co wiem, co widziałem na własne oczy, co dotknąłem, polemizować to ja sobie mogę na studiach...

Tak więc nie ma co się cisnąć Seven, tylko ewentualnie wymagać potwierdzenia, piszę to co widzę, określam to co wiem, mylę się ? to niech mnie poprawi, bo równie dobrze mogę napisać komu innemu, że się myli i tyle

padaka

2012-01-18, 23:47
Nie wiedziałem że ludzie mogą być tak zacofani i ograniczeni ... Jak ma 600-800 koni i da koleś w opór to wątpliwe że koła utrzymają przyczepność !
Widzę większa część ludzi z sadola myśli że jazda autem ogranicza się do zalania wachy i zamknięcia drzwi :evil: