18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

VW Golf MK2 AWD 1,8L 16V 1013Ps

patryk28091991 • 2012-01-30, 21:36
VW Golf MK2 AWD 1,8L 16V 1013Ps und 891Nm 16Vampir

Tak jak w temacie , wskrzeszenie nowej mocy w starym porządnym VW :-D




PS. nie wiem czy było , ale po tagach nie znalazłem ...

xnobex

2012-01-31, 20:51
trójka od 60 do 190 km/h hmm <kmini> nooo to kurna przełożenie ma długie ;p i to chyba najbardziej prawdopodobne. Masz racje ;)

chudy179

2012-01-31, 21:17
Płeć jirki
... I co z tego, skoro to i tak golf... :/
przepraszam, ale mógłby mieć nawet 2000hp, to i tak wolę 200-konnego mustanga albo chevy SS...

To ciota z ciebie

EmpTy212

2012-01-31, 21:48
Kolego "kmonnz", nie zazdrość lecz smutek pała mnie gdy widzę młodych ludzi szanujących o to te niby pojazdy a niszczące dobre samochody. Sam mam poloneza, większość posiadaczy vw by takiego jak mój zakatowała, rozbiła, pocięła i na złom. Ja jednak wolę wybrać dobre i prawdziwe auto które nadaję się do jazdy i przy uderzeniu czołowym wiem, że wyjdę z niego cało. Tylko tyle mogę powiedzieć i szkoda mi iż nie produkują tak dobrych samochodów jakie produkowano w warszawie na Żeraniu w fabryce FSO. Tyle ode mnie. Pozdrawiam wszystkich hejterów i miłośników pseudo samochodów(vw)

Ps: Co do e36 to się zgodzę ale nie powiedziałem jakie auta z pod marki BMW i Audi szanuję bo nie wszystkie, więc za pochopnie nie wyciągaj wniosków :P

brt1529

2012-01-31, 22:27
EmpTy212, widzę, że patriota ;D

Co do ,hitlerowskich' samochodów to młodziaki kupuja je bo to namiastka luksusu wozić się audi, a że zostawia 4 ślady na drodze bo ktoś w szopie wyklepał, zaszpachlował i sprzedał z przebiegiem 120k to już nieistotne. I wtedy rzeczywiście zadbany polonez jest bezpieczniejszy ale powiedzieć, że VW to gówno to już przesada

kmonnz

2012-01-31, 22:28
EmpTy212 napisał/a:

Kolego "kmonnz", nie zazdrość lecz smutek pała mnie gdy widzę młodych ludzi szanujących o to te niby pojazdy a niszczące dobre samochody. Sam mam poloneza, większość posiadaczy vw by takiego jak mój zakatowała, rozbiła, pocięła i na złom. Ja jednak wolę wybrać dobre i prawdziwe auto które nadaję się do jazdy i przy uderzeniu czołowym wiem, że wyjdę z niego cało. Tylko tyle mogę powiedzieć i szkoda mi iż nie produkują tak dobrych samochodów jakie produkowano w warszawie na Żeraniu w fabryce FSO. Tyle ode mnie. Pozdrawiam wszystkich hejterów i miłośników pseudo samochodów(vw)

Ps: Co do e36 to się zgodzę ale nie powiedziałem jakie auta z pod marki BMW i Audi szanuję bo nie wszystkie, więc za pochopnie nie wyciągaj wniosków :P



Za poloneza duży plus dla Ciebie. Co do pochopnego wyciągania wniosków i powielania stereotypowych opinii - znów wykazałeś się sporą dawką hipokryzji... No i nie bardzo wiem co byś chciał z tych audi czy bmw porównać do golfa 2 czy 3, chyba nie nową A8? ;) Z tamtego rocznika e30, audi 80 czy cokolwiek innego nie powiesz podobnie się zgniatało.

Tytek99

2012-01-31, 22:33
A ja oderwę się od tematu mocy i bla bla bla

Zna ktoś może tytuł piosenki użytej w tym filmiku?

wejderek

2012-01-31, 23:14
Tytek99 napisał/a:

A ja oderwę się od tematu mocy i bla bla bla

Zna ktoś może tytuł piosenki użytej w tym filmiku?



Czytasz Ty coś na tym forym, czy tylko na pałe nak***iasz posty?? :amused:


giru666 napisał/a:

Muzyka : Theatres des Vampires - Figlio della Luna (Mecano cover)


patryk28091991

2012-01-31, 23:30
Pamiętajcie nie sztuka kupić nową furkę odpicowaną , sztuką jest ze starej furki wykrzesać młodość !

Audi , VW , Skoda to jedno i to samo ....


Co z tego że auto ma 100 czy 200 tys. na liczniku , ale jeździ i nie ma poważnych usterek .... Zobaczymy jak te nowe cacka będą jeździły jeśli tyle nabiją na swoich zegarach ....

kwikuto napisał/a:

nie ma to jak KR na mechanicznym wtrysku z wielkim turbo..... <lol> pozdrowienia dla vwmaniaków !! od ekipy z VWSLASK.PL


PS. EmpTy212 ssij ..... haha pewnie jezdzisz DAJEWO i zazdrościsz :D



Pozdro z pomorza dla VWmaniaka ;-)

marcinsud

2012-01-31, 23:34
jirki napisał/a:



mustang '69
chevy SS '80
camaro '67, '68, aczkolwiek przyznam, że ten nowy też całkiem, całkiem.



nie ma takiego modelu jak ss poza tym konceptem. Dlatego pytałem o jaki chodzi czy o monte carlo, chevelle, impala? Z tej wypowiedzi domyślam się, że o camaro. SS to takie samo oznaczenie jak R/T u dodge, czy S zamiast A w Audii.

Osobiście wolałbym Chevelle SS z 1970, bo ma świetną linię nadwozia.

kmonnz

2012-01-31, 23:39
patryk28091991 napisał/a:

Pamiętajcie nie sztuka kupić nową furkę odpicowaną , sztuką jest ze starej furki wykrzesać młodość !

Audi , VW , Skoda to jedno i to samo ....


Co z tego że auto ma 100 czy 200 tys. na liczniku , ale jeździ i nie ma poważnych usterek .... Zobaczymy jak te nowe cacka będą jeździły jeśli tyle nabiją na swoich zegarach ....



Pozdro z pomorza dla VWmaniaka ;-)



Pozdrowienia z Łodzi od różowego wieswagenowicza ;)


jirki

2012-02-01, 04:03
marcinsud napisał/a:



nie ma takiego modelu jak ss poza tym konceptem. Dlatego pytałem o jaki chodzi czy o monte carlo, chevelle, impala? Z tej wypowiedzi domyślam się, że o camaro. SS to takie samo oznaczenie jak R/T u dodge, czy S zamiast A w Audii.

Osobiście wolałbym Chevelle SS z 1970, bo ma świetną linię nadwozia.



no Chevelle SS z 1970 właśnie ^^ nie wiem, czemu, ale zawsze skrótu używam....
k woli ścisłości właśnie o Chevrolet Chevelle SS mi chodziło, ewentualnie camaro :) pozdro

MudPie

2012-02-01, 11:23
sosik napisał/a:



Hahaha odezwał się j***ny hipokryta... Volkswageny są ble i hitlerowskie, ale Audi i Bolidy młodzieży wiejskiej już są ok (mimo, że są robione przez ten sam jak to nazwałeś hitlerowski kraj). Dobry jesteś. :idzwch*j:



Warto dodać, że Hitler nawet nie był niemcem tylko austriakiem, także gość popłynął totalnie. Przykre, że na świecie żyją tacy idioci jak on. Nie dość, że debil, hipokryta i pacan to jeszcze mówi innym co mają robić, tylko takiemu w łeb strzelić.

stp_001

2012-02-01, 14:54
Golf zawsze pozostanie tylko Golfem...

Dieeiervonsatan

2012-02-01, 15:21
EmpTy212 napisał/a:

Kolego "kmonnz", nie zazdrość lecz smutek pała mnie gdy widzę młodych ludzi szanujących o to te niby pojazdy a niszczące dobre samochody. Sam mam poloneza, większość posiadaczy vw by takiego jak mój zakatowała, rozbiła, pocięła i na złom. Ja jednak wolę wybrać dobre i prawdziwe auto które nadaję się do jazdy i przy uderzeniu czołowym wiem, że wyjdę z niego cało. Tylko tyle mogę powiedzieć i szkoda mi iż nie produkują tak dobrych samochodów jakie produkowano w warszawie na Żeraniu w fabryce FSO. Tyle ode mnie. Pozdrawiam wszystkich hejterów i miłośników pseudo samochodów(vw)

Ps: Co do e36 to się zgodzę ale nie powiedziałem jakie auta z pod marki BMW i Audi szanuję bo nie wszystkie, więc za pochopnie nie wyciągaj wniosków :P



Miałem wypadek czołowy polonezem. Bezpieczniej czułbym się w wózku dla dziecka. Może blacha jest gruba ale formy i strefy zgniotu w ogóle chyba nie były projektowane i przemyślane. Dobrze ze odskoczyłem nogami bo pedały znalazły się na wysokości moich kolan. A skoro żyje to nie była poważna prędkość ok 40km/h.

kmonnz

2012-02-01, 16:34
stp_001 napisał/a:

Golf zawsze pozostanie tylko Golfem...



Raczej mercedesa s klasy z niego nie zrobisz. Pozdrowionka dla blachar. ;D