18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

VW Golf MK2 900PS 0-200kmh in 5,4s

ffsapher • 2013-01-28, 19:56
ładnie zapie**ala :idzwch*j:


Gwiazdormma

2013-01-29, 22:47
EmpTy212 ciebie j***ć. Sprawdź lepiej miesięczny na tramwaj.

Tomek128

2013-01-29, 23:39
Sie uczepili tych golfow ze auto dla wsi. a prawda jest taka jest to dobre tanie w naprawie i niezawodne, wolę mojego golfa 3 niz jaką audi czy bmw bo przykladowo za komplet tarcz i bebnow z klockami i szczekami zaplace 600 zl mowie tu o komponentach ate( firma lepsza niz brembo ) a w audi czy bmw za to samo zaplace 3 tys i jaka tu logika

timo17

2013-01-29, 23:54
Mockba napisał/a:

Choćby miał 5000 koni i 0,1 do setki, to zawsze pozostanie golfem - samochodem do wożenia ogórków.



Syndykat na sadolu hejtuje ?? :>

okar19

2013-01-31, 01:59

ak48

2013-02-07, 09:43
Spartan78 Kce napisał/a:

Pamiętam czasy jak SADISTIC to był SADISTIC a nie YOUTUBE czy jakis portal z kawalami.

Racja ! a kawały czy suchary były od BongMana głównie, jak ktoś wrzucał jakiś zwykły filmik to bez pie**olenia pisano od razu że gimbaza, gdzie te filmiki przepełnione gore, wypadki tak brutalne że czasem odechciewało mi się obiadu, gdzie hard jest ? no.. gdzie ? ktoś wtedy przepowiedział w jakimś komentarzu - zobaczycie w końcu gimbusy i tak zaczną masowo spamować i zrobią kolejny kwejk albo coś... - Przyznaje że za ch*j nie pamiętam kto to napisał ale niestety miał rację.

Smutno aż wory pod oczami.
;;___;;

Tomek128 napisał/a:

Sie uczepili tych golfow ze auto dla wsi. a prawda jest taka jest to dobre tanie w naprawie i niezawodne, wolę mojego golfa 3 niz jaką audi czy bmw bo przykladowo za komplet tarcz i bebnow z klockami i szczekami zaplace 600 zl mowie tu o komponentach ate( firma lepsza niz brembo ) a w audi czy bmw za to samo zaplace 3 tys i jaka tu logika



Naucz się używać znaków diakrytycznych ;) a poza tym twoja wypowiedź zabrzmiała jak wypociny Rolfa z starej bajki "Ed, Edd, Eddy" - też gadał jak wieśniak - strażnik miejski, obrońca uciśnionych, i jak dobrze pamiętam to wszyscy go olewali - nawet jego koza Wiktor. - to by się zgadzało.