18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sz...........ol

2013-03-17, 13:01
Jak nazywa się ten fetysz?

cts

2013-03-17, 13:03
to nie czasem smok z Wiedźmina 2?

Mr.Drwalu

2013-03-17, 13:06
@szmigol

Obiektofilia

Definicja:

Obiektofilia jest to seksualny i emocjonalny pociąg do konkretnych martwych obiektów. Jest to niezmiernie rzadka forma fetyszyzmu.
Wyjaśnienie:

Osoby z obiektofilią zwykle mają silne poczucie: pobudzenia, atrakcyjności, miłości i przywiązania do pewnych przedmiotów lub struktur. Istnieje wiele różnych obiektów, które wśród tej grupy mogą przyciągać np.: budynki, budowle, narzędzia, elektronika, samochody i wiele innych rzeczy. Obiektofilia nawiązuje do animizmu (wiary w to, że wszystkie przedmioty mają duszę, uczucia i umiejętność porozumiewania się).

stnieje kilka doskonałych przykładów obiektofilii. Na przykład, Edward Smith, który twierdzi, że uprawiał seks z ponad 1 000 samochodów, 57 letni Edward z Waszyngtonu, pierwszy raz uprawiał seks z samochodem w wieku 15 lat. Twierdzi, że nigdy nie ciągnęło go do mężczyzn, ani kobiet i nie czuje potrzeby zmiany. Mówi:

"Nie jestem chory i nie chcę nikogo skrzywdzić. Samochody to tylko mój wybór "

Innym przykładem jest Eija-Riitta Berliner-Mauer. Pani Berliner-Mauer postanowiła pójść o krok dalej niż Edward i ożeniła się z murem berlińskim w 1979 roku. Pani Berliner-Mauer (mur berliński w języku niemieckim) mówi, że jej fetysz rozpoczął się w jej dzieciństwie, gdy najpierw zakochała się w strukturze muru po zobaczeniu jej w telewizji gdy miała siedem lat. Z biegiem lat zaczęła zbieranie "jego" zdjęć .Podczas jej 6-tej wizyty w 1979 roku Pani Berliner-Mauer opisała atrakcyjność co do muru, mówiąc:


"Uważam że długie, wąskie rzeczy w poziome linie są bardzo seksowne. Wielki mur chiński jest atrakcyjny, ale jest zbyt gruby - mój mąż jest seksowniejszy ".

;)

Dy...........za

2013-03-17, 13:21
Chędożyć golfy ;)

Kuriki

2013-03-17, 13:44
cts napisał/a:

to nie czasem smok z Wiedźmina 2?


cts, To jest ten smok z gry Wiedźmin 2. Dokładniej to smoczyca, a na imię jej Saskia.

Na sadola się nadaje :amused: :nietoperz: :emo:

Iron96

2013-03-17, 13:46
@MrDrwalu
Co powiedziała o jego śmierci?

Nuck4d-

2013-03-17, 13:59
Co to k***a jest :D

Websterthe1

2013-03-17, 14:15
Saskia - smoczyca sadistica

avocado20

2013-03-17, 14:15
CD PROJEKT sobie robi darmową reklamę :-)
Gwoli ścisłości: Smok nazywa się Saesenthessis, a kobieta, w którą się zmienia to Saskia...

astmuus

2013-03-17, 14:37
avocado20 napisał/a:

CD PROJEKT sobie robi darmową reklamę :-)
Gwoli ścisłości: Smok nazywa się Saesenthessis, a kobieta, w którą się zmienia to Saskia...



Kijowo zrozumiałeś to co mówili w W2. Saesenthessis, imię złotej smoczycy, córki Borcha Trzy Kawki. Złote smoki jako jedyne miały umiejętność zmieniania postaci. Saesenthessis przyjęła imię Saskia gdyż ludziom łatwiej było je przyjąć, poza tym było łatwiejsze.


No cóż, nie wiedziałem, że Zabójczyni Smoków ma fallusa...

ZłoconyPenisZagłady

2013-03-17, 14:39
Fallus czy nie, taka animacja to nie jest hop siup.

Ktoś poświęcił co najmniej kilka godzin swojego czasu żeby zmajstrować gifa ze smokiem r*chającym samochód.

kustoszpan

2013-03-17, 14:47
To jest chyba niemożliwe.

konował

2013-03-17, 15:05
Jak tyś to k***a znalazł to pojęcia nie mam.

luki_wch

2013-03-18, 07:59
kara za złe parkowanie :D