18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Voice of Poland

ASAKKU • 2013-09-11, 18:33
Wczoraj podczas zebrania w pracy poczułem się jak uczestnik "The Voice of Poland".

Puściłem głośnego bąka, a po chwili zobaczyłem, jak cztery fotele odwracają się w moja stronę...

longlong7

2013-09-11, 18:38
zawsze mnie zastanawia te szukanie winnego, po co?

ElNino

2013-09-11, 19:17
@up ponieważ śmierdzi?

BlanX

2013-09-11, 19:19
@up@up 7 to nie tak znowu longlong :D

hudziel

2013-09-11, 23:19
@up może chodzi o cale ...

cz...........cz

2013-09-12, 10:07
1.Mój dziadek miał kiedyś teorię według której będąc na ulicy puszczał bąki przy przejeżdżających samochodach. W ten sposób nie było ich słychać. Pewnego dnia w ścisłym centrum przy przejściu dla pieszych ( było pełno ludzi ) się "nie wyrobił", tzn., samochód przejechał a mój dziadek jeszcze pierdział. Wszyscy czekający na przejście się na niego obejrzeli, a on skończywszy spokojnie rzekł : "Na emeryturze wolno. Przynajmniej się nie zesrałem."

2. Zesrał się za to kto inny. Był to odległy rok 2000. Byłem u pierwszej komunii. Wszyscy wiecie w białych wdziankach. Wszystko było OK, ale nagle poczuliśmy straszny smród gówna. Obejrzałem się i 2 ławki do tyłu, Tomcio w pośpiechu i obsranych białych spodekach komunijnych opuszczał kościół pełen ludzi. Pech chciał że ze stresu dostał sraczki.

Takie to gówniane przygody...

TRQPL

2013-09-12, 10:12
czuryszkiewicz napisał/a:

1.Mój dziadek miał kiedyś teorię według której będąc na ulicy puszczał bąki przy przejeżdżających samochodach. W ten sposób nie było ich słychać. Pewnego dnia w ścisłym centrum przy przejściu dla pieszych ( było pełno ludzi ) się "nie wyrobił", tzn., samochód przejechał a mój dziadek jeszcze pierdział. Wszyscy czekający na przejście się na niego obejrzeli, a on skończywszy spokojnie rzekł : "Na emeryturze wolno. Przynajmniej się nie zesrałem."

2. Zesrał się za to kto inny. Był to odległy rok 2000. Byłem u pierwszej komunii. Wszyscy wiecie w białych wdziankach. Wszystko było OK, ale nagle poczuliśmy straszny smród gówna. Obejrzałem się i 2 ławki do tyłu, Tomcio w pośpiechu i obsranych białych spodekach komunijnych opuszczał kościół pełen ludzi. Pech chciał że ze stresu dostał sraczki.

Takie to gówniane przygody...



urzekła nie Twoja histroria ; :metalhead:

uladrakula

2013-09-12, 12:49
@up taa, jakiś Tomcio trzy ławki z tyłu :D Sam się zesrałeś pewnie

cz...........cz

2013-09-12, 13:09
@ uladrakula

Niestety, ja tylko pierdziałem na ołtarzu jako ministrant.

JebaćLudzi

2013-09-12, 22:33
ASAKKU napisał/a:

Puściłem głośnego bąka, a po chwili zobaczyłem, jak cztery fotele odwracają się w moja stronę...


To chyba oznacza,że im się spodobało :-D