18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Viva la France!

Nick_Diaz • 2013-12-14, 18:43


Poprawność polityczna osiąga apogeum, rząd Francji wystosował specjalny raport, w którym słowa takie jak integracja i asymilacja, mogą zostać zakazane. Raport zabrania krytycznie wypowiadać się na temat nielegalnych imigrantów. Społeczeństwo francuskie ma się stać „globalne”, bez tożsamości narodowej.

Raport wyszczególnia kilka „porad” mogących ułatwić ten proces przemiany społeczeństwa. Jednak najbardziej kontrowersyjnym pomysłem w tym raporcie jest aby sprawa imigracji stała się „sprawą dziedzictwa” zostanie ustanowiony „Międzynarodowy dzień Imigracji”. Przeprowadzenie debat na temat „Działania imigrantów w ważnych momentach historii Francji” na każdym poziomie edukacji, a nawet lokalne władze powinny nazywać nowe ulice i place w miastach i wsiach imionami ważnych imigrantów.

W raporcie rządu francuskiego czytamy też, że niezbędna jest nauka arabskiego:

„Jedną z ważniejszych, jest kwestia języka arabskiego,w historii kolonizacji i dekolonizacji Francji, która musi być świadoma swojej „arabskiej” tożsamości. W związku z czym, ważnym jest nauczanie arabskiego, zagwarantowane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej, na tych samych zasadach, na których uczy się innych języków obcych. Powinien być nauczany w większość szkół na terenie Francji.”

Francja dochodzi do momentu, w którym trzeba uważać na każde wypowiedziane słowo, by nie urazić imigrantów. Rząd dąży do globalizacji, dba o „obcych” bardziej niż o obywateli swojego kraju. Do czego prowadzi polityka zachodu?

:samoboj:




Źródło: ndie . pl

Halman

2013-12-14, 18:56
Francji już nie ma, a tak lubiłem miłość francuską.

Nick_Diaz

2013-12-14, 19:02
HAL9000/2 napisał/a:

Francji już nie ma, a tak lubiłem miłość francuską.



"francuz" pozostanie, Francja zginie :blowjob:

~Velture

2013-12-14, 19:12
Czekam na moment w którym zdelegalizują flagę francuską i zostanie tylko tęcza z arabskimi szlaczkami oraz czarnym kawałkiem aby nie urazić murzynów.

Lord_Viader

2013-12-14, 19:16
To lepiej kolego nie czekaj. To już Europa i Sadisticowi wojownicy nie uchronią Cię przed kalifatem a wujek na zachodzie po samobójstwie dzieci nie zostawił.

An...........3Q

2013-12-14, 19:19
I tak umiera Francja . Przez poprawność polityczną . Ja pie*dole

Hrodgar

2013-12-14, 19:28
"Francja- pierwsza córa kościoła" powoli zostaje pierwszą k***ą islamu.

PancerIV

2013-12-14, 19:59
Cóż i tak na naszych oczach zaczyna się od francji ciapacka dominacja i czekamy na efekt domina, ale to w Polsce to nie przejdzie, choć nasza poprawność polityczna rozpie**ala system, ale przeciętny polak nie pozwoli, żeby jakieś k***a brudy z gaciami na mordzie sobie robiły co chciały w tym kraju my, niemcy, i wschód to są ostatnie bastiony i albo będziemy walczyć, albo po prostu damy się wyr*chać jak francuzi, ale to by się nie śniło nawet k***a w najgorszych koszmarach. Polska najbardziej waleczny kraj na świecie dobrowolnie nie da się wyr*chać ciapackiemu najeźdźcy, mówią, żeby Polacy się zjednali potrzeba wspólnego wroga no i mamy teraz i udowodnijmy, że nie damy się brudasom.

NieWiemZeWiem

2013-12-14, 20:07
Dlatego dobrze jest gdy kraj jednak jest jakiegoś wyznania jak na przykład Polska katolicka! Ja za granicą zawsze ale to zawsze słyszałem, że jesteśmy bardzo religijni i to w dobrym kontekście! ludzie nam się dziwią a raczej podziwiają że religia i kraj może się rozwijać. Jak się odrzuca katoliczym od państwa to w to miejsce będzie się pchała inna religia na przykład islam! bo w historii nie ma miejsca na pustki. Oczywiście islam nie wejdzie do sejmu itp. ale będzie wywierało wpływ na decyzje podejmowane w sejmie.

ko...........ca

2013-12-14, 20:39
za wymyślenie citroena - dobrze tak żabojadą

Brzydkii

2013-12-14, 21:09
Spoczywaj w spokoju Francjo.

kefaso

2013-12-14, 21:43
Jeśli to będzie tak postępować to historia się powtórzy i znów polecą główki :)

mati613

2013-12-14, 21:44
Emiraty francuskie